Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 09, 10:38)
rodo apie 800 gramų svarstyklės, bet kad nėra kaip jo ten sugrūsti kad tiksliai rodytų. manau ne daugiau kilogramo tikrai.


Ačiū smile.gif

QUOTE(MAdene @ 2012 11 09, 10:42)
Pas mane dar buvo idetas ju sunkusis katalogas (~2kg).


Oi čia tai nesąmonė doh.gif

Paltukas ~kg+katalogas ~2 kg(vdrug biggrin.gif )+dėžė(jei diiiidžiulė dar ~kg) tai total išeina ~4 kg Ir dar kad gaut nemokamą UK siuntimą reik pirkt nemažiau nei 75 GBP
Tai paskaičiavus +/- praktiškai geriau gaunasi siųstis tiesiai į LT ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 09, 10:25)
Kartojuosi su klausimu naujoje temoje  ax.gif

manau jis zemaugem ir skirtas, nes kaip dauguma rase, dirzas siek tiek aukstokai gaunasi, virs liemens (as 170), bet uzpakali gerokai dengia.

QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 09, 11:18)
jis nėra visai sintetinis, galima pūkus užčiuopti, be to, pas mane viena plunksna išlindusi buvo pro siūlę biggrin.gif

ciupinejau is visu galu ir as, toks jausmas, kad pukai prie apykakles, prie uztrauktuko ir dar keliose vietose. sunku pasakyti kaip ten yra.

QUOTE(boruzhe @ 2012 11 09, 11:47)
Ačiū smile.gif
Oi čia tai nesąmonė doh.gif

Paltukas ~kg+katalogas  ~2 kg(vdrug biggrin.gif )+dėžė(jei diiiidžiulė dar ~kg) tai total išeina ~4 kg Ir dar kad gaut nemokamą UK siuntimą reik pirkt nemažiau nei 75 GBP
Tai paskaičiavus +/- praktiškai geriau gaunasi siųstis tiesiai į LT ax.gif

siuskit i lt, min siuntimas 8,99, tai 2 mergaitem pasidalinti po 4,5 svarus, arba 9 prekes ir kiekvienai prekei prisidetu po 1 svara. cia jau reik skaiciuoti, aukstoji matematika.
tik neaisku nuo ko jie kelia ta siuntima, as bandziau lagaminuka isideti, tai tik ji idedu iskart dvigubeja siuntimas, rubu nors 20 krauk nekyla, o tik lagaminas ir dvigubas siuntimas.
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 08, 21:55)
Na ir kainyte kupriniu, kurias ana savaite pirkom  doh.gif http://www.amazon.de...pd_rhf_gw_p_t_1


Sian jau atveze bigsmile.gif Fainos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2012 11 09, 11:02)
siuskit i lt, min siuntimas 8,99, tai 2 mergaitem pasidalinti po 4,5 svarus, arba 9 prekes ir kiekvienai prekei prisidetu po 1 svara. cia jau reik skaiciuoti, aukstoji matematika.
tik neaisku nuo ko jie kelia ta siuntima, as bandziau lagaminuka isideti, tai tik ji idedu iskart dvigubeja siuntimas, rubu nors 20 krauk nekyla, o tik lagaminas ir dvigubas siuntimas.


Tai jau tikrai, ten jų nesuprasi doh.gif
OK, pirksiu su siuntimu tiesiai į LT ax.gif Galiu priimti 1-2 mergaites su keliom prekytėm ax.gif Aš Šilutėj, į Klaipėdą galėčiau perduoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzhe: 09 lapkričio 2012 - 11:09
QUOTE(magute @ 2012 11 09, 11:02)
manau jis zemaugem ir skirtas, nes kaip dauguma rase, dirzas siek tiek aukstokai gaunasi, virs liemens (as 170), bet uzpakali gerokai dengia.
ciupinejau is visu galu ir as, toks jausmas, kad pukai prie apykakles, prie uztrauktuko ir dar keliose vietose. sunku pasakyti kaip ten yra.
siuskit i lt, min siuntimas 8,99, tai 2 mergaitem pasidalinti po 4,5 svarus, arba 9 prekes ir kiekvienai prekei prisidetu po 1 svara. cia jau reik skaiciuoti, aukstoji matematika.
tik neaisku nuo ko jie kelia ta siuntima, as bandziau lagaminuka isideti, tai tik ji idedu iskart dvigubeja siuntimas, rubu nors 20 krauk nekyla, o tik lagaminas ir dvigubas siuntimas.



man jau 8,99 nebeudoda seniai, jau 9,99 g.gif
Atsakyti
Siandien arba ryt pirksiu http://www.mytoys.de/,gal butu norinciu prisijungti ?Vilnius ,jei neskubu bus galima perduoti i Kauna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2012 11 09, 11:08)
Sian jau atveze  bigsmile.gif Fainos  thumbup.gif



tai nesiokit atsargiai, po to is jusu pirksim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 09, 11:09)
man jau 8,99 nebeudoda seniai, jau 9,99  g.gif


Taip, siuntimas tikrai 9,99 GBP mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(apuokiuk@s @ 2012 11 09, 11:08)
Sian jau atveze  bigsmile.gif Fainos  thumbup.gif


O po kiek tas kuprinytes pirkot? Nes dabar tai kaina neviliojanti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2012 11 09, 11:12)
Taip, siuntimas tikrai 9,99 GBP mirksiukas.gif
Papildyta:
O po kiek tas kuprinytes pirkot? Nes dabar tai kaina neviliojanti blush2.gif


Mazdaug 31 euras, jei gerai pamenu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefera: 09 lapkričio 2012 - 11:14
QUOTE(lili* @ 2012 11 08, 20:49)
Ar alytiškes SD neplanuoja ? blush2.gif

man reikėtų poros daikčiukų, bet būtų gerai,, kad nors kokios 5 susirinktų, tai nors pigiau išeitų..

QUOTE(Pieninė @ 2012 11 09, 00:36)
Merginos pagelbekit!  Jei pirksiu gan daug prekiu is sportsdirect ar vis dar bus siuntimas 10 svaru?
Gal turit kas aktyviu nuolaidu koduku?

kiek tas "daug" ? g.gif
Aš pirkau 23, tai vis tiek buvo 9,99. Ir dar 10 proc. pritaikė nuolaidą thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(MAdene @ 2012 11 09, 11:42)
Pas mane dar buvo idetas ju sunkusis katalogas (~2kg).

Ir aš gavau jį, bet man svorio neįtakojo, nes siunčiausi tiesiai į LT. Ir dar SD puoduką didžiulį gavau. labai patiko. thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

taip daugmaž atrodo gyvai. nesugebėjau pati savęs nufotkint normaliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 09, 12:09)
man jau 8,99 nebeudoda seniai, jau 9,99  g.gif

tikrai 9,99, sorry suklaidinau. man kai visada daugiau skaiciuoja, tai ir sumaisiau.
Atsakyti