Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 12, 10:44)
As rinksiu, Kaunas, o kiek vienetu reiketu? 4u.gif

Mano ir Kaunas thumbup.gif
Gretuxxx irgi iš Kauno mirksiukas.gif
Nu paimčiau daugiau biggrin.gif padovanočiau gal kam, kur matysiu kieno batai nešvarūs biggrin.gif Kokius 4 vnt gal g.gif
Kiek jis parodoj kainuoja?buvau, bet neklausiau smile.gif
Atsakyti
Neberasykite del batu tepalo, kolkas laisvu vietu nera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 12, 10:44)
As rinksiu, Kaunas, o kiek vienetu reiketu? 4u.gif



QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 12, 10:59)
Neberasykite del batu tepalo, kolkas laisvu vietu nera 4u.gif


Kaip tik išsiunčiau žinutę apie norą prisijungti. Gal dar ir antrą dešimtuką sudarytumėm.
Atsakyti
Labas,

ar man atrodo ar situ emuku kaina dar sumazino g.gif
http://www.naturesho...-Creatures-Boys
kazin mergaitei kaip tokie blush2.gif Juk po kombikelnem nelabai ju ir matytusi g.gif

Ber ne roziniai, kazin ar tiks damai, reikes vakare paklaust.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmante: 12 lapkričio 2012 - 10:05
Sveikues,
Kaip gaila, kad vietu nebera verysad.gif as taip pat labainoriu ta stebuklingaji odos ir batu balzama, mano koleges irgi nori tai paimciau 4 tai tikrai, jeigu kas uzsakinetu labai buciau laiminga jeigu priglaustu ir mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(safyriuke @ 2012 11 11, 23:49)
Labukas, as gal nevisai y tema,bet galbut gales kas pagelbeti  blush2.gif
galbut zinote is kur galima parsisiuti bare x minerals BISK maskuokli pigiau?  ax.gif (arba galetumet rekomenduoti koki kita geras, naturalu maskuokli ir puslapiuka is kurio eitu parsisiusti pigiau )
klausimukas gal nevisai y tema,bet jus cia kaip matau daug perkate,gal esate kazka atradusios netycia mirksiukas.gif

siom dienom buvau gavus laiska is chemistdirect, kad bare (ne x) minerals nuolaidos, netikrinau asortimento.http://www.chemistdirect.co.uk/kits-and-treatments_v_4458.html?vi=Grid&ps=11&pnos=1&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=bare_minerals_kits_11nov2012
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2012 11 12, 11:04)
Kaip tik išsiunčiau žinutę apie norą prisijungti. Gal dar ir antrą dešimtuką sudarytumėm.


Renku ne desimtuka, o 20tuka. Tai yra 20 laisvu vietu batu tepalui. rasykite i gaaabriele@yahoo.com smile.gif Kas jau rasete i asmenine zinute ir priemiau neberasykite i pasta, nebent norit pakeisti uzsakomu vienetu skaiciu smile.gif Atsiemimo vieta PC SAVAS, Kaunas (jei nesutariam kitaip) taip pat galiu siusti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaaabriele: 12 lapkričio 2012 - 10:14
klink klink.... ar as apsirinku ar vejuna renka uzsakymuka is naujo, jei ka priglauskit noriu 4 balzamukus bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas nuorodą įmestumėt, kur pirkot akmenį valymui. Ar patiko?
Tuo metu nespėjau prisijungti, o dabar galvoju, kad gal ir man jo reiktų. Gal vien nusipirkus, namuose pasidarytų švariau biggrin.gif
Atsakyti
Galiu pirkti batų tepalą, bet Panevėžyje ax.gif Aš pirkčiau kokius 5, ieškau, kas norėtų 15 ax.gif
replina@gmail.com
Atsakyti

o Vilniuje gal irgi kas ruosias pirkti batu tepala ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2012 11 12, 11:30)
Galiu pirkti batų tepalą, bet Panevėžyje ax.gif  Aš pirkčiau kokius 5,  ieškau, kas norėtų 15  ax.gif
replina@gmail.com

Lapkričio 26 d. būsiu Vilniuje, tai jei iki to laiko atsiųstų, galim kooperuotis su vilnietėmis 4u.gif
Gal kas žino per kiek šis pardavėjas atsiunčia ax.gif
Atsakyti