Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(Kristiniux @ 2012 11 11, 22:45)
superinis makas, tik čia su40proc nuolaida tokia kaina gavosi, ar papildomai jam akcija buvo g.gif

taip jau su akcija tiek sumokejau. man patiko jog dyydeis sunkvezimis statosi, o ne miniatiuros. gal kur uz LT pigiau ir yra as siaip neziurejau. tik amazon.com radau 36$
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Persikute*: 11 lapkričio 2012 - 21:50
QUOTE(vaiduliauskis @ 2012 11 11, 19:43)
Aš irgi buvau, mūsų nesenai pirktas batų tepalas odai žalioj dėžutėj ten kainavo 50litų doh.gif

Gal kas galetu imesti nuoroda, kur ta tepala visos pirkot? 4u.gif
Ir man nuvale parodoj su juo batus, patiko biggrin.gif
Atsakyti
merginos, gavau užsakymą iš eobuwie.com.pl. žiauriai faini bačiukai. taip jų laukiau, bet teks parduoti arba grąžinti. man per siauri verysad.gif gal ką sudomintų? dydis 39.

user posted image user posted image
Atsakyti
tikriausiai apie toki tepala eina kalba user posted image? nes pernai irgi ji pirkau ir esu patenkinta - dar daugiau negu puse like smile.gif

maciau amazone yra - http://www.amazon.de...l/dp/B0046ZBEHS

kazkada ir betoj geras pasiulymas buvo uz 14lt - http://beta.lt/lt/pa...rack_type=image
gal ju tiekejai ir padarytu dar tokiu nuolaideliu..


QUOTE(gretuxxx @ 2012 11 11, 21:50)
Gal kas galetu imesti nuoroda, kur ta tepala visos pirkot? 4u.gif
Ir man nuvale parodoj su juo batus, patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 11, 21:10)
Aciu  4u.gif  O jei akcija galioja until 13th November, tai kaip suprantu 13 diena jau nebegalios? smile.gif


Galios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 11, 22:58)


Aciu smile.gif

Ir dar paskutinis klausimas ar uzsakinejant TESCO Tukio adresu ir reikia konkreciu laiku, kaip ASDOJ, uzsakineti prekes ar nesvarbu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 11, 22:03)
Aciu smile.gif

Ir dar paskutinis klausimas ar uzsakinejant TESCO Tukio adresu ir reikia konkreciu laiku, kaip ASDOJ, uzsakineti prekes ar nesvarbu? smile.gif


Reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas, as gal nevisai y tema,bet galbut gales kas pagelbeti blush2.gif
galbut zinote is kur galima parsisiuti bare x minerals BISK maskuokli pigiau? ax.gif (arba galetumet rekomenduoti koki kita geras, naturalu maskuokli ir puslapiuka is kurio eitu parsisiusti pigiau )
klausimukas gal nevisai y tema,bet jus cia kaip matau daug perkate,gal esate kazka atradusios netycia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2012 11 11, 22:57)

Fainulis tas batų tepalas, bet klausimas toks iškilo, ar jis tikrai tinkamas KASDIENAI vietoj eilinio batų tepalo naudot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 11 lapkričio 2012 - 23:13
Sveikos, kadangi lietuviškų striukų kainos ir kokybė akis bado, tad nusprendžiau ieškotis striukų internete. Noriu žieminės šiltos. Kur patarsit ieškot, kada būna striukėms akcijos?
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 11, 23:10)
Sveikos, kadangi lietuviškų striukų kainos ir kokybė akis bado, tad nusprendžiau ieškotis striukų internete. Noriu žieminės šiltos. Kur patarsit ieškot, kada būna striukėms akcijos?

Siems metams dauguma jau tikriausiai apsirupino ax.gif Jei pukines, tai gap.eu smile.gif Buna nuolaidu kodu, stebeti reikia.
Atsakyti
Sveikos,

gal kas mytoys.de renkat? noreciau prisijungt su uzsakymu 4u.gif Esu si Vilniaus.
Arba galiu rinkt pati, gal bus norinciu kooperuotis? Į kitus miestus galiu persiųsti 4u.gif
Atsakyti