Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 11, 18:05)
o gal esco direct siunčia į LT, jei taip, už kiek? O už kiek jie siunčia UK?
Tikėsimės gausim mes tas mašinėles, galvoju jei neturėtų jų tai panaikintų išvis užsakymą g.gif


nesiuncia i lietuva. o uk apie 3 svarus gal.
Atsakyti
...maniskes Vtech masinytes rodo, kad issiustos 11.02, tikiuosi jau parvaziuoja i LT, pirkau tik viena komplekta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 11, 19:05)
o gal tesco direct siunčia į LT, jei taip, už kiek? O už kiek jie siunčia UK?

tokia informacija galima suzinoti ju puslapyje smile.gif 4u.gif
Atsakyti
renku iki nemokamo UK siuntimo, i LT pagal Tuki
www.clothingattesco.com

truksta min. 20sv. tad noreciau kad vienas žmogus prisidėtų

Vilnius/koralai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 11 lapkričio 2012 - 19:31
QUOTE(Božen@ @ 2012 11 11, 19:09)
...maniskes Vtech masinytes rodo, kad issiustos 11.02, tikiuosi jau parvaziuoja i LT, pirkau tik viena komplekta ax.gif



O kaip patikrinot? As tai laukiu, kol e-maila atsius, kad issiusta
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 11, 19:35)
O kaip patikrinot? As tai laukiu, kol e-maila atsius, kad issiusta

aš tai karts nuo karto prisijungiu prie savo amazon accounto
Atsakyti
noreciau jusu patarimo ar as kaip mamyte savo keturmeciau nupirkusi toki zaisla kaledoms nepersistengiau. Bet neatsilaikiau Prismos akcijos 40% nes man jis atsiejo tik 55 lt unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2012 11 10, 18:38)
Buvau moters pasaulio parodoje, begale zmoniu!!! Valymo akmenis pardavineja, atseit naujausia sudetim - be sodos (nebraizo pavirsiaus), uz 90Lt!!!!!!!  blink.gif  Pakuote tokia didesne, bet tiek moketi?! Paskui prie Wool keptuviu buvo, kitos firmos, tai zmoniskesne kaina- 25Lt. Nespejau su Jumis, merginos, susikoperuoti, doh.gif  tai teks ,kaip cia viena rase, i Thomas Philips lekti pirkti.
Ir siaip atkreipiau demesi, jog siemet labai daug tu akmens valymo priemoniu ir batu tepalu.
Tiesa, mediniu zaisliuku fainu buvo, ir savo mazyliui prigriebiau barskuti varliuka tik uz 5lt. Kailiniu batuku, ne tie kur atverciamas storas kailiukas, bet su lipuku uzsegami, po 20lt. Ten pavojinga nestis daug pinigu, nes as kiek nusinesu, tiek sugebu isleisti  lotuliukas.gif


Aš irgi buvau, mūsų nesenai pirktas batų tepalas odai žalioj dėžutėj ten kainavo 50litų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2012 11 11, 19:43)
Aš irgi buvau, mūsų nesenai pirktas batų tepalas odai žalioj dėžutėj ten kainavo 50litų doh.gif

tai as jums sakiau bigsmile.gif lotuliukas.gif , tik Panevezy nuolaida dare - uz 45, derejaus, nenuleido iki 40 - tad nepirkau (dave uz 42 blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2012 11 11, 11:02)
merginos, gal pamenat kaip vadinasi rusu forumas kur aptarineja drabuzius, is kinieciu siustus?


shophelp.ru
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2012 11 11, 19:42)
noreciau jusu patarimo ar as kaip mamyte savo keturmeciau nupirkusi toki zaisla kaledoms nepersistengiau

manau, kad ne. mano keturmetis mielai žaidžia lego, tik reikės Jums vadovauti surinkimo procesui mirksiukas.gif
ech, atostogavau, praleidau Prismos nuolaidas verysad.gif

merginos, ar yra potencialių kompanjonių iš tokios parduotuvės http://www_vitalife_com/? pasidalintumėm 8 eurų siuntimą ax.gif . o gal kas matė kitur vitalife papildų? jeigu būtų norinčių jungtis, parašykite AZ, aš dar svarstau, ar LT imti ar siųstis? užsimaniau fat burner'io. labai rekomendavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 11 lapkričio 2012 - 20:12
QUOTE(Nefera @ 2012 11 11, 20:35)
O kaip patikrinot? As tai laukiu, kol e-maila atsius, kad issiusta

einate i Your account ---> Yuor orders, ten visa info, as dar gavau laiska i meila, kad issius anksciau, nei buvo numatyta 4u.gif
Atsakyti