Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

Ar feelunique.com dar būna 10 proc. nuolaidos su kodu? Jei taip, gal kas pasidalintumėte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 11, 14:57)
Gal kam reikia nebloga kaina garažo http://www.tesco.com...uestid=1122322# pirkčiau pirmą kartą tai manau pritaikytų 10 svarų nuolaidą perkant už 50. Siūsčiausi per Tukį.


Gal issiunte jau jums masinytes? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 11, 18:31)
Gal issiunte jau jums masinytes?  mirksiukas.gif

neišsiuntė dar:) buvau užsakiusi 5 vnt., bet paliko 1... o jums?
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 11, 17:38)
neišsiuntė dar:) buvau užsakiusi 5 vnt., bet paliko 1... o jums?


Neissiunte ir man schmoll.gif
Atsakyti
Gal merginos pirkot jau kokiu KARNAVALINIU KOSTIUMU savo vaikams??? SM nelabai kas gero bent kolkas siuloma, o nete mazdau apziurejau, bet tokiu idomesniu, ne maximiniu nelabai ir maciau... Gal kas pasidalintu ????
aciu, jei kas bruksteltumet, gal ne tik man praverstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 11, 17:38)
neišsiuntė dar:) buvau užsakiusi 5 vnt., bet paliko 1... o jums?

man irgi, iš 5 paliko 1. Bet ir tas dar neišsiųstas....
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2012 11 10, 10:31)
Nestebuklingi jie.  smile.gif
Tiesiog pabandžiau kartą artimam žmogui jubiliejaus proga padaryti, visai patiko. Be to moterys čia mymemory fotoknygomis, kalendoriais džiaugėsi. Tai dabar nusprendžiau po kiekvienos kelionės po fotoknygą pasidaryti. ...

aciu, kad uzrodet. istikruju net nezinojau, kad tokiu dalyku yra blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2012 11 11, 18:26)
Ar feelunique.com dar būna 10 proc. nuolaidos su kodu? Jei taip, gal kas pasidalintumėte  4u.gif

buna tik pirma karta perkant su neregistruotu emailu smile.gif jei pirma karta perkate, parasykite i az emaila, parekomenduosiu wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2012 11 11, 19:49)
Gal merginos pirkot jau kokiu KARNAVALINIU KOSTIUMU savo vaikams??? SM nelabai kas gero bent kolkas siuloma, o nete mazdau apziurejau, bet tokiu idomesniu, ne maximiniu nelabai ir maciau... Gal kas pasidalintu ????
aciu, jei kas bruksteltumet, gal ne tik man praverstu smile.gif

jo, jo ir man rupi drinks_cheers.gif esu maciusi tik cia: http://direct.asda.c...default,sc.html
Atsakyti
o gal esco direct siunčia į LT, jei taip, už kiek? O už kiek jie siunčia UK?
Tikėsimės gausim mes tas mašinėles, galvoju jei neturėtų jų tai panaikintų išvis užsakymą g.gif
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2012 11 11, 17:45)
As sianakt is sito dedes gavau sms  lotuliukas.gif

jus dabar ieskokit bendru tasku, vis tiek is kazkur jusu nr. traukia biggrin.gif
Atsakyti
Ar galite priminti puslapiuką, kur pigiausi emukai
Atsakyti