Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(Astukasas @ 2012 11 11, 12:39)
Kas paskutinį kartą pasinaudojo SD koduku? Man kažko jau neleidžia įeit į tą psl kur generuoja kodus  g.gif
SD cancelino mano užsakymą kur buvo tas Nike pūkinis paltukas. dabar jau ta prekė ne PRE ORDER, bet neturiu 10 proc. koduko  doh.gif
Gal kas turit nepanaudotą ir galiojantį?

ir man atsauke p***ukai mad.gif tipo nera prekiu, nors imk ir pirk dabar tiesiai is puslapio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2012 11 11, 09:12)
Dėl mymemory fotoalbumo, negaliu atsakyti, kaip įrištas, nes pas tėvus sode paliktas. O savajį tikiuosi šią savaitę sulaukti. Tai galėsiu pažiūrėti atidžiau ir čia temoje parašysiu.  4u.gif
Šiaip tai man patiko tėvo albumo kietu viršeliu surišimas. Toks tvirtas. Daug rankų pervertė, neišsiskyrė dar.  Ir nepanašu, kad skirtis norėtų. Bet gi žinot, kasdien juk nevartai.
Žiūrėsim, kaip bus su manuoju, beveik 4 kartus storesniu.

Ačiū, lauksiu ax.gif

QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 11, 12:24)
O man zoombook kokybė tai super  g.gif , geresnės nemačius, dariau 3 fotoknygas kietu viršeliu. Pas mane tai klijuotos buvo, nežinau, gal ir kitokias daro.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 11, 13:36)
Gal kas iš merginų anksčiau pirko, bet aš jį pirkau žiemos pabaigoje, tada gera kaina buvo, o išbandyti nebebuvo kada, prie pliusinės temperatūros man jis per šiltas, tai ir kabo kol kas spintoj. Man truputėlį vienas dalykas jame nepatiko - kad užsisegus iki pat viršaus jo kaklas nepriglunda, būtinai reikia šaliko. Kitų striukių būna, kad kapišonas priekyje užsisega, o šitoje kapišono galai prisisega lipučkėm prie apykaklės ir neprisispaudžia. gal supratot ką norėjau parašyt  biggrin.gif

Supratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2012 11 11, 12:39)
Merginos, www.mymemory.com už atsiuntimą ima pinigėlius? Nerandu kažkaip...


Šiaip ima. Tik kai kodą panaudoji, tada nemokamas siuntimas gaunasi. Arba kai jie akciją paskelbia nemokamam siuntimui, tada nebūna.
Kai įdedi į kašiką, matosi, kiek siuntimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 11 lapkričio 2012 - 14:50
Gal kam reikia nebloga kaina garažo http://www.tesco.com...uestid=1122322# pirkčiau pirmą kartą tai manau pritaikytų 10 svarų nuolaidą perkant už 50. Siūsčiausi per Tukį.
Atsakyti
laba,
pirma kart su drauge zadam is mytoys.de pirtk vistuveles norim didziosiom virejom. Ar verta laukt nuolaidu, kaip pristatymas 14E? Kas esat pirke, gal kokie kodukai ar dar kas buna, aciu
Atsakyti
Sveikos,
norėčiau to kalbančio katino, kažkaip sugebėjau praleisti pirkimo bumą doh.gif Gal kas dar norėtų ir jungtųsi kartu, kad pigiau būtų ir siuntimas UK nekainuotų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2012 11 11, 16:47)
laba,
pirma kart su drauge zadam is mytoys.de pirtk vistuveles norim didziosiom virejom. Ar verta laukt nuolaidu, kaip pristatymas 14E? Kas esat pirke, gal kokie kodukai ar dar kas buna, aciu

Pirmam psl rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2012 11 11, 16:47)
laba,
pirma kart su drauge zadam is mytoys.de pirtk vistuveles norim didziosiom virejom. Ar verta laukt nuolaidu, kaip pristatymas 14E? Kas esat pirke, gal kokie kodukai ar dar kas buna, aciu


Aš kai seniau pirkau, tai užsisakius naujienlaiškį, pirmam pirkimui buvo 10 EUR nuolaida, bet dabar žiūriu mytoys.de naujienlaiškį[/url], tai kad pusryčių dėžutę duoda nemokamai g.gif

Papildyta:
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 11, 17:20)
Pirmam psl rolleyes.gif

Ai yra kodukas - super thumbup.gif
Atsakyti
aciu
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2012 11 11, 13:23)
merginos apie ką ši žinutė, nelabai ką man padeda suprasti vertėjas verysad.gif
This is Gan, I work with Bank of China. Can I trusk you to do business of $8.370.00 with you?

As sianakt is sito dedes gavau sms lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Prisijungčiau prie Sportsdirect užsakymo. Arba ieškau, kas padėtų užsisakyti. Lauksiu i AŽ 4u.gif
Atsakyti