Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

Sveikutės,
gal žinot ar yra temukė apie equazen žuvų taukus ax.gif Ar jie visi vienodi pvz. suaugusiems, nes skirtingose parduotuvėse randu skirtingas pakuotes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 11, 00:43)
Vakar pirma karta bandziau pirkti per ASDA saldainius po 4 svarus, uzsakyma prieme, rezervavo 1 centa. Bet siandien tie saldainiai jau kainuoja 5 svarus, pristatymo laikas - savaites pradzia. Tai dabar man kaip tuos saldainius paskaiciuos po 4 ar po 5 svarus?

Ir neleidzia prisijungti prie savo saskaitos - ivedu slaptazodi ir ismeta - jusu saskaita laikinai sustabdyta, skambinkite tokiu ir tokiu numeriu. Tai atmete mano uzsakyma?

Taip, atmete doh.gif
Atsakyti
Merginos, www.mymemory.com už atsiuntimą ima pinigėlius? Nerandu kažkaip...
Atsakyti
Kas paskutinį kartą pasinaudojo SD koduku? Man kažko jau neleidžia įeit į tą psl kur generuoja kodus g.gif
SD cancelino mano užsakymą kur buvo tas Nike pūkinis paltukas. dabar jau ta prekė ne PRE ORDER, bet neturiu 10 proc. koduko doh.gif
Gal kas turit nepanaudotą ir galiojantį?
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 11, 11:39)
Kas paskutinį kartą pasinaudojo SD koduku? Man kažko jau neleidžia įeit į tą psl kur generuoja kodus  g.gif
SD cancelino mano užsakymą kur buvo tas Nike pūkinis paltukas. dabar jau ta prekė ne PRE ORDER, bet neturiu 10 proc. koduko  doh.gif
Gal kas turit nepanaudotą ir galiojantį?


jie galiojo iki spalio 31d. mano seni turimi neveikia jau irgi.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 11, 12:46)
jie galiojo iki spalio 31d. mano seni turimi neveikia jau irgi.

Gaila, jau net nežinau ar aš jo noriu, kai tiek ilgai laukiau, atšaukė ir dabar net koduko neturiu g.gif
Kai pernai pirkot iš JD sport, tai ar patenkintos kokybe?
Atsakyti
merginos apie ką ši žinutė, nelabai ką man padeda suprasti vertėjas verysad.gif


This is Gan, I work with Bank of China. Can I trusk you to do business of $8.370.00 with you?
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 10, 23:34)
wgs  ir linole, klausimas dėl tų fotoknygų- koks jų surišimas? Rišta, klijuota ar kaip? Ir kaip laiko po kelių mėnesių vartymo? Aš galvoju tėvams Kalėdoms užsakyti, blurb kokybę žinau, tinka super visokiems kelionių ir pan žurnaliukams, įdomu mymemory ir gal kas darėt zoombook- žinau, kad nesuper jų kokybė, bet įdomu ar nesutampa su mymemory?  g.gif  Lietuvoje neblogai daro picturehappy, bet ne tas pigias, o tas, kurios brangesnės  biggrin.gif
Aš turiu 25 proc  4u.gif  Nesigauna man rinkti dabar, galiu perleisti  4u.gif


O man zoombook kokybė tai super g.gif , geresnės nemačius, dariau 3 fotoknygas kietu viršeliu. Pas mane tai klijuotos buvo, nežinau, gal ir kitokias daro.
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2012 11 11, 13:23)
merginos apie ką ši žinutė, nelabai ką man padeda suprasti vertėjas verysad.gif
This is Gan, I work with Bank of China. Can I trusk you to do business of $8.370.00 with you?

Aš tai sakyčiau čia spam'as ir atsargiai su ja.
Tipo
Aš Gan'as, dirbu su kinijos banku. Ar galiu pasitinkėti tavim darant biznį už 8,370,, su tavim?
Manau delete ir siuntėją į junk email...
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 11, 11:52)
Gaila, jau net nežinau ar aš jo noriu, kai tiek ilgai laukiau, atšaukė ir dabar net koduko neturiu  g.gif
Kai pernai pirkot iš JD sport, tai ar patenkintos kokybe?


Gal kas iš merginų anksčiau pirko, bet aš jį pirkau žiemos pabaigoje, tada gera kaina buvo, o išbandyti nebebuvo kada, prie pliusinės temperatūros man jis per šiltas, tai ir kabo kol kas spintoj. Man truputėlį vienas dalykas jame nepatiko - kad užsisegus iki pat viršaus jo kaklas nepriglunda, būtinai reikia šaliko. Kitų striukių būna, kad kapišonas priekyje užsisega, o šitoje kapišono galai prisisega lipučkėm prie apykaklės ir neprisispaudžia. gal supratot ką norėjau parašyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2012 11 11, 12:33)
Aš tai sakyčiau čia spam'as ir atsargiai su ja.
Tipo
Aš Gan'as, dirbu su kinijos banku. Ar galiu pasitinkėti tavim darant biznį už 8,370,, su tavim?
Manau delete ir siuntėją į junk email...

šiaip tai gavau šią žinutę į telefoną. Ir jis man vis skambina, bet nekeliu nes nesiruošiu su juo kalbėti ( o ir nesusikalbėsiu biggrin.gif ). Esu pirkusi iš ebay.com pora smulkmenėlių, tai gal iš ten ir tel. nr. žino g.gif . Šiaip tai labai išsigandau (su mano tokia menka pirkimo patirtim), maniau, kad jau ką nors prisidirbau. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2012 11 11, 13:23)
merginos apie ką ši žinutė, nelabai ką man padeda suprasti vertėjas verysad.gif
This is Gan, I work with Bank of China. Can I trusk you to do business of $8.370.00 with you?

gal kazkaip galima nr uzblokuot?

QUOTE(jurrrka @ 2012 11 11, 13:44)
šiaip tai gavau šią žinutę į telefoną. Ir jis man vis skambina, bet nekeliu nes nesiruošiu su juo kalbėti ( o ir nesusikalbėsiu biggrin.gif ). Esu pirkusi iš ebay.com pora smulkmenėlių, tai gal iš ten ir tel. nr.  žino g.gif . Šiaip tai labai išsigandau (su mano tokia menka pirkimo  patirtim), maniau, kad jau ką nors prisidirbau. blink.gif

nebus cia su jokiais pirkimais susije. aferistai, garantuotai. pagooglink nr is kurio raso, gal netgi rasi.
Atsakyti