Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

gal tas tokio golfo panelems norite?
http://www.mothercar....html#q=bohemme
butu 5.25 svaro 4u.gif
reikia 1-o kompanijai, rasykite AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 10, 23:52)
taip, zaislus labau per tuki apsimoka rolleyes.gif

vidnė nuojauta taip ir sakė, matysim kaip čia gausis smile.gif vienoje dėžėje turi būti 5 katinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2012 11 11, 00:49)

o koks čia kodukas g.gif christmas? kažkaip man neveikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 11, 01:16)
o koks čia kodukas  g.gif  christmas? kažkaip man neveikia  g.gif

atnaujinkite psl. ir atsiras naujas kodukas, bet jauciu nebeveikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitatr: 11 lapkričio 2012 - 00:25
Vakar pirma karta bandziau pirkti per ASDA saldainius po 4 svarus, uzsakyma prieme, rezervavo 1 centa. Bet siandien tie saldainiai jau kainuoja 5 svarus, pristatymo laikas - savaites pradzia. Tai dabar man kaip tuos saldainius paskaiciuos po 4 ar po 5 svarus?

Ir neleidzia prisijungti prie savo saskaitos - ivedu slaptazodi ir ismeta - jusu saskaita laikinai sustabdyta, skambinkite tokiu ir tokiu numeriu. Tai atmete mano uzsakyma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaaabriele: 11 lapkričio 2012 - 00:48
QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 11, 00:43)
Vakar pirma karta bandziau pirkti per ASDA saldainius po 4 svarus, uzsakyma prieme, rezervavo 1 centa. Bet siandien tie saldainiai jau kainuoja 5 svarus, pristatymo laikas - savaites pradzia. Tai dabar man kaip tuos saldainius paskaiciuos po 4 ar po 5 svarus?

Ir neleidzia prisijungti prie savo saskaitos - ivedu slaptazodi ir ismeta - jusu saskaita laikinai sustabdyta, skambinkite tokiu ir tokiu numeriu. Tai atmete mano uzsakyma?



Tai atmete greiciausiai. Man irgi taip buvo. O kaina skaiciuoja tokia, kokia pristatymo diena buna
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 11, 00:43)
Vakar pirma karta bandziau pirkti per ASDA saldainius po 4 svarus, uzsakyma prieme, rezervavo 1 centa. Bet siandien tie saldainiai jau kainuoja 5 svarus, pristatymo laikas - savaites pradzia. Tai dabar man kaip tuos saldainius paskaiciuos po 4 ar po 5 svarus?

Ir neleidzia prisijungti prie savo saskaitos - ivedu slaptazodi ir ismeta - jusu saskaita laikinai sustabdyta, skambinkite tokiu ir tokiu numeriu. Tai atmete mano uzsakyma?


paskaičiuos po 5
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 11, 00:34)
wgs  ir linole, klausimas dėl tų fotoknygų- koks jų surišimas? Rišta, klijuota ar kaip? Ir kaip laiko po kelių mėnesių vartymo? Aš galvoju tėvams Kalėdoms užsakyti, blurb kokybę žinau, tinka super visokiems kelionių ir pan žurnaliukams, įdomu mymemory ir gal kas darėt zoombook- žinau, kad nesuper jų kokybė, bet įdomu ar nesutampa su mymemory?  g.gif  Lietuvoje neblogai daro picturehappy, bet ne tas pigias, o tas, kurios brangesnės  biggrin.gif


Dėl mymemory fotoalbumo, negaliu atsakyti, kaip įrištas, nes pas tėvus sode paliktas. O savajį tikiuosi šią savaitę sulaukti. Tai galėsiu pažiūrėti atidžiau ir čia temoje parašysiu. 4u.gif
Šiaip tai man patiko tėvo albumo kietu viršeliu surišimas. Toks tvirtas. Daug rankų pervertė, neišsiskyrė dar. Ir nepanašu, kad skirtis norėtų. Bet gi žinot, kasdien juk nevartai.
Žiūrėsim, kaip bus su manuoju, beveik 4 kartus storesniu.

Atsakyti
QUOTE(linole @ 2012 11 11, 09:12)
Dėl mymemory fotoalbumo, negaliu atsakyti, kaip įrištas, nes pas tėvus sode paliktas. O savajį tikiuosi šią savaitę sulaukti. Tai galėsiu pažiūrėti atidžiau ir čia temoje parašysiu.  4u.gif
Šiaip tai man patiko tėvo albumo kietu viršeliu surišimas. Toks tvirtas. Daug rankų pervertė, neišsiskyrė dar.  Ir nepanašu, kad skirtis norėtų. Bet gi žinot, kasdien juk nevartai.
Žiūrėsim, kaip bus su manuoju, beveik 4 kartus storesniu.



o kods yra koks galiojantis? nes pamenu su tuos is pirmo puslapio man nepavyko uzsakyt g.gif
Atsakyti
merginos, gal pamenat kaip vadinasi rusu forumas kur aptarineja drabuzius, is kinieciu siustus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-aura: 11 lapkričio 2012 - 10:04
QUOTE(l-aura @ 2012 11 11, 10:02)
merginos, gal pamenat kaip vadinasi rusu forumas kur aptarineja drabuzius, is kinieciu siustus?


As tokia nuoroda turiu ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, ar gali būti taip. kad mytoys.de rezervuotų dvigubą sumą?
Atsakyti