Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

Firetrap Durga M (12) dydzio ismatavimai:

Visas ilgis ~88cm (mazdaug nuo auksciausios vietos)
ilgis nuo pazasties ~60cm
Rankoves ilgis nuo pazasties ~46cm
peciu plotis ~44,5 (bet jie uzapvalinti, tai tinka merginoms ir su siauresniais, ir su platesniais petukais)
plotis tarp pazastu ~45cm
liemens plotis ~ 37cm (ties susegtu dirzu matuota)
paltuko apacios plotis ~66cm

Matuota ramybes busenoj, netempiant mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Questa @ 2012 11 09, 10:45)
man tai patiko dar kaimynei reik uzsakyti ,ji ner labai silta ,bet va tokiem oram kai ner dar didelio labai salcio tinkama,atrodo neperpuciama ,ir spalva labai faina  blush2.gif


Del paltuko siltumo sunku pasakyti ar bus silta, ar salta su juo. As lyginu su savo berniuko Columbia buga kombinezonu, juk jis labai plonas, o tuo paciu ir labai siltas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2012 11 09, 11:03)
Del paltuko siltumo sunku pasakyti ar bus silta, ar salta su juo. As lyginu su savo berniuko Columbia buga kombinezonu, juk jis labai plonas, o tuo paciu ir labai siltas  ax.gif

tai ir UCB striukytes pukines labai plonos bet siltos biggrin.gif manau cia visai kas kita blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Questa: 09 lapkričio 2012 - 10:10
Jungciausi prie Asda saldainiu Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Questa @ 2012 11 09, 11:10)
tai ir UCB striukytes pukines labai plonos bet siltos  biggrin.gif  manau cia visai kas kita  blush2.gif


Zinoma, bet juk daug striuku su sintetiniu uzpildu ziemai skirtu yra ir su jomis silta, bei kaina nesikandzioja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Questa @ 2012 11 09, 09:48)
na man tai kai salta tai tik pukiniai paltukai  blush2.gif  cia jis nepukinis sintetinis


jis nėra visai sintetinis, galima pūkus užčiuopti, be to, pas mane viena plunksna išlindusi buvo pro siūlę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 09, 11:18)
pas mane viena plunksna išlindusi buvo pro siūlę biggrin.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 09, 10:18)
jis nėra visai sintetinis, galima pūkus užčiuopti, be to, pas mane viena plunksna išlindusi buvo pro siūlę biggrin.gif



nors vienas zmogus nuramino drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 09, 07:25)
Kartojuosi su klausimu naujoje temoje  ax.gif


mano ugis 162 smile.gif jis geras smile.gif
Papildyta:
Dar pasiklausiu, gal kas planuoja rinkti is mothercare? matau kad raso Panoramoje bus nuolaida, bet raso maziems vaiku dydziams... tai kazin iki kokio dydzio? smile.gif
Atsakyti
VILNIECIU EKSPROMTINIS MEETAS
Lapkricio 9d. ekspromtinis meetas, kinieciuose 40 proc. nuolaida. Einame na ura, staliuku nerezervuoja, kas nori rizikuoti, prasom, prisijungt, planuojame sturmuot nuo 17.30. Jei kas gali anksciau but ir pastovet eileje, neatsisakysim

Vieta. Pc Panorama. Gan bei city, 3 aukstas




p.s. jei bus naujokiu ir musu nepazistat, parasykit man, paliksiu tel nr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 09 lapkričio 2012 - 10:32
Merginos, o koks svoris Firetrap paltuko? Ar verta siųstis per Tukį ar geriau tiesiai į LT ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2012 11 09, 10:34)
Merginos, o koks svoris Firetrap paltuko? Ar verta siųstis per Tukį ar geriau tiesiai į LT ax.gif


rodo apie 800 gramų svarstyklės, bet kad nėra kaip jo ten sugrūsti kad tiksliai rodytų. manau ne daugiau kilogramo tikrai.
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2012 11 09, 11:34)
Merginos, o koks svoris Firetrap paltuko? Ar verta siųstis per Tukį ar geriau tiesiai į LT ax.gif



Pas mane dar buvo idetas ju sunkusis katalogas (~2kg).
Atsakyti