Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 10, 00:52)
as UK nurodziau  rolleyes.gif pristate pries pora dienu


Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2012 11 10, 00:13)
man aplamai neišeina prisiregistruot, įmeskit prašau nuorodą registracijos

o jūs įsidėkit prekių už 25 svarus ir checout, ir viską pildykit iš eilės, tikrai nėra sunku.
Adresą reikia nurodyti UK
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2012 11 09, 15:37)

4u.gif  4u.gif  4u.gif ačiū už nuorodą gal pagaliau pavyks man jį nupirkt  blush2.gif


Na gali ir nepavykti ax.gif Pvz Tukio adresu negalima pirkti iš http://www.marshallleisure.co.uk/ Dėl PA nežinau.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2012 11 10, 00:51)
Na gali ir nepavykti ax.gif  Pvz Tukio adresu negalima pirkti iš http://www.marshallleisure.co.uk/  Dėl PA nežinau.

idomu būtų išbandyti bigsmile.gif nes neblogų kainų ten pasitaiko ax.gif
Atsakyti
Laba,

Gal galit pagelbet, norim parduot viena gera daikta, tik gal patarsit i kokia temute skelbimuka idet? ACIU


Babyhaler tarpine duda Ventolin (Salbutamoliui )sukvepuot. Tai bronchus pleciantis vaistukai, ko pasekoje vaikas issikoseja pats, nereikia naudot begale vaistuku. Yra ir geriama forma ventolin vaistukai, bet sukvepuot yra daug geriau, nes vaistukai veikia ten kur reikia , nekenkdami visam organizmui , o ir poveikis daug didesnis.

Super daiktas kosejant, sergant bronchitais. Kas naudoja zino smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iloiva26: 10 lapkričio 2012 - 07:34
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 09, 22:16)
tai va - kad maniske sveria 16 kg (rugseji svere tiek) - o ugis 125 - tai bijau kad sulus mergina su ta didziaja lotuliukas.gif



Eina sau kokia lengvute. Manoji irgi laibute, silpnute buvo, bet pradejo labai intensyviai sportuot, tai labai sutvirtejo, iskart apie 4kg priaugo. Dar pernai pati pergyvenau, kaip kuprine panes. Dabar jau nebepergyvenu.
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2012 11 09, 21:42)
Tie kodai buvo:
75memory
memory50

Ar jie veikia šiandien, nežinau.
Pati užsakinėjau albumą prieš gerą savaitę, buvo daug mažesnė albumo kaina. be to turėjau 20 proc. asmeninį kodą. 100 puslapių albumo kietu viršeliu kaina gavosi 24 svarai, atsiuntimas nemokamas. Manau, labai neblogai.

o kuo cia stebuklingi albumai?
gal kazko nezinau?
Papildyta:
gap.eu - kodas XMVCY47D3GC4 iki lapkricio 11 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 10 lapkričio 2012 - 08:19
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 10, 09:18)
o kuo cia stebuklingi albumai?
gal kazko nezinau?


Nestebuklingi jie. smile.gif
Tiesiog pabandžiau kartą artimam žmogui jubiliejaus proga padaryti, visai patiko. Be to moterys čia mymemory fotoknygomis, kalendoriais džiaugėsi. Tai dabar nusprendžiau po kiekvienos kelionės po fotoknygą pasidaryti. Nes albumai-knygos man kažkaip mieliau atrodo, nei paprasti albumai su atsispausdintomis nuotraukomis. Tai dabar laukiu pareinančios savo Lombardijos. Žiūrėsim, kaip šįkart bus su kokybe. bigsmile.gif
Lietuvoje kažkaip pigiau neužmačiau. Vakar kažkuri mergaitė buvo čia įdėjusi nuorodą. Gal ir panaši kaina išeitų. O ir lietuviškos raidės būtų. Bet nežinia, kaip kokybė. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 10 lapkričio 2012 - 09:32
QUOTE(iloiva26 @ 2012 11 10, 09:33)
Laba,

Gal galit pagelbet, norim parduot viena gera daikta, tik gal patarsit i kokia temute skelbimuka idet? ACIU
Babyhaler tarpine duda Ventolin (Salbutamoliui )sukvepuot. Tai bronchus pleciantis vaistukai, ko pasekoje vaikas issikoseja pats, nereikia naudot begale vaistuku. Yra ir geriama forma ventolin vaistukai, bet sukvepuot yra daug geriau, nes vaistukai veikia ten kur reikia , nekenkdami visam organizmui , o ir poveikis daug didesnis.

Super daiktas kosejant, sergant bronchitais. Kas naudoja zino smile.gif

user posted image

Tikrai geras daiktas, tik yra galimybe ji gauti kompensuojama ir jis tuomet nieko nekainuoja 4u.gif
Atsakyti
Gal kam ko is Boots ? biggrin.gif Praeita kart perkant neliko mano keliu prekiu doh.gif
Atsakyti
Apie albumus prakalbot, tai aš čia pavasarį aktyviai aiškinausi dėl jų ir žadėjau pasidalinti patirtimi. Tai dabar pats laikas wink.gif
Galiausiai nutariau užsakinėti iš blurb.com, tai yra atvira leidykla, kur galima net pardavinėti savo sukurtas knygas ar fotoalbumus. Bet man pardavinėti nereikėjo, nes irgi buvo gimtadienio dovanai daromas. Didžiausias privalumas ir priežastis rinktis blurb buvo tai, kad pas juos plačiausios iš mano matytų galimybių maketuoti puslapius. Yra jų sukurta desktopinė programa, kur galima dirbti ne tik su puslapio standartiniais šablonais, bet ir tampyti objektus kur ir kaip nori. Dar yra popieriaus ir viršelio popieriaus pasirinkimas. Žodžiu, kūrimo prasme viskas super.
Bet pats išspausdintas albumas man nepaliko tokio gero įspūdžio. Labiausiai nulūdino įrišimas- pavarčius kelis kartus nugarėlė susiburbuliavo per lenkimo vietą. Tai, manau, rodo prastą įrišimo kokybę. Kas liečia spaudos kokybę, tai net pasirinkus pigiausią popierių atrodo labai neblogai, patiko, kad nuotraukos kiek patamsintos išsispausdino, neprarandant spalvų.
Apibendrinant, kažko wow nepastebėjau, manau, LT gamina neprasčiau. Apskritai, gavus albumą į rankas iškart kilo noras pagaminti ji kur kitur, kad palyginti kokybę.
Atsakyti
QUOTE(iloiva26 @ 2012 11 10, 07:33)
Laba,

Gal galit pagelbet, norim parduot viena gera daikta, tik gal patarsit i kokia temute skelbimuka idet? ACIU
Babyhaler tarpine duda Ventolin (Salbutamoliui )sukvepuot. Tai bronchus pleciantis vaistukai, ko pasekoje vaikas issikoseja pats, nereikia naudot begale vaistuku. Yra ir geriama forma ventolin vaistukai, bet sukvepuot yra daug geriau, nes vaistukai veikia ten kur reikia , nekenkdami visam organizmui , o ir poveikis daug didesnis.

Super daiktas kosejant, sergant bronchitais. Kas naudoja zino smile.gif

user posted image

bet ar jus zinot - kad tie vaistukai nera jau tokie nekalti - tai hormoninis preparatas, ir musu medikai per daznai juos skiria, kai nera reikalo - kai vaikui astmos priepolis - jo, reikia kazkaip gelbet - bet kai tik siaip kad greiciau issikosetu - kosmaras kazkoks doh.gif
Atsakyti