Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (189 tema)!

QUOTE(Jolcikas1 @ 2012 11 16, 14:31)

Ainasau kaip visko noriuuuu doh.gif blush2.gif BAnkrutuos Kaledu senis lotuliukas.gif
Atsakyti
CK ir nuo sale kainų -40proc?
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2012 11 16, 15:35)
Ainasau kaip visko noriuuuu  doh.gif  blush2.gif BAnkrutuos Kaledu senis  lotuliukas.gif

nu o man ten taip skurdu lotuliukas.gif nieko nerandu, nors ziuriu akis isputus lotuliukas.gif gal jau isslave gerius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yolrytux @ 2012 11 16, 15:53)
nu o man ten taip skurdu  lotuliukas.gif nieko nerandu, nors ziuriu akis isputus  lotuliukas.gif gal jau isslave gerius  lotuliukas.gif


per siusta nuoroda kainos LT, tai dar nuo ju -40% ? Pakomentuokit, aciu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2012 11 16, 15:54)
per siusta nuoroda kainos LT, tai dar nuo ju -40% ? Pakomentuokit, aciu!  mirksiukas.gif

as ziuriu per ta meskina tunelyje, tai man baksais rodo, tai kaip ir viskas aisku g.gif uztat matyt nieko ir nebera, o ten kur lietuviskos kainos tai dar yr lotuliukas.gif

manyciau taip! nuo tu litiniu kainu irgi -40, bet tai pasikeiskite valiuta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2012 11 16, 15:54)
per siusta nuoroda kainos LT, tai dar nuo ju -40% ? Pakomentuokit, aciu!  mirksiukas.gif


kainos ten ne litais, o doleriais
Atsakyti
QUOTE(Roberta-z @ 2012 11 16, 14:50)
CK ir nuo sale kainų -40proc?

Ne, negalioja sale, kvepalams ir apatiniam trikotazui.
Atsakyti
Aciu mergaites uz siuntinuka smile.gif deja, kaip as save pasididinau doh.gif gal ka domintu kelnes ir dzinsai bigsmile.gif
Old Navy kelnes 16 dydis ir Macys dzinsai 16 dydis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bureja: 16 lapkričio 2012 - 16:39
Talbots -30%
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2012 11 15, 22:58)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
ner pas mus taksu rubams ir batams niekada
timberland taksuotu tik tases pvz, aksesuarus
ar gavai "aciu" is musu?

gavau Kate grys trec ir nupirks,parasiau gerai
Atsakyti
Ar daug trūksta kad užsakyti Juicy? ax.gif
Atsakyti
Hautelook daug Tommy Hilfiger rūbelių wub.gif
Atsakyti