Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (189 tema)!

Allcosmeticswholesale nematau tarp renkamu g.gif Jau uzsaket? Negavau patvirtinimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2012 11 16, 09:24)
Katuli - ne visi skaiciukai dar...? g.gif:

ne visi,bus dar mirksiukas.gif

allcosmetics bandysiu sian sukrauti,kolkas dar nespejom jo tesiog nupirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2012 11 16, 08:45)
g.gif  sūnui su 43 dydžiu pirkau 9,5. Tiko.

44 būtų 10,5.

Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2012 11 16, 08:49)
ne visi,bus dar mirksiukas.gif

allcosmetics bandysiu sian sukrauti,kolkas dar nespejom jo tesiog nupirkti 4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2012 11 16, 08:49)
ne visi,bus dar mirksiukas.gif



Aciu natttuk, nuraminai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 11 16, 09:35)
Aš manau dar ne visi  smile.gif

Mergaitės, patarkit dėl Timberland vyr. batų dydžių, jei maniškis nešioja 44 europinį, tai maždaug 11 reikia žiūrėt?  4u.gif

10 kaip tik, 10.5 nors kiek laisvesniu 4u.gif
Atsakyti
labas rytas, gavau uz macys saskaita, o kazin jau gavot mano laikroduka is beyondtherack.com? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano Lėjytė @ 2012 11 15, 19:25)
Mergaites galbut kuri nors uzsisakinejot koki tepaliuka nuo sumusimu ir kraujosruvu?

Paieskokit, kur butu sudetyje arnica montana 4u.gif Labai greit "tvarko" sumusimus, melynes netinsta, nemelynuoja ir siaip, greit pasekmes praeina, vaikui ne karta tepiau po traumu.
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 11 16, 18:35)
Aš manau dar ne visi  smile.gif
Mergaitės, patarkit dėl Timberland vyr. batų dydžių, jei maniškis nešioja 44 europinį, tai maždaug 11 reikia žiūrėt?  4u.gif


su 45 perkam 12 dydi mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas is ryto 4u.gif

gal yra kokiu moteraiciu is Justiniskiu, kurios siandien vaziuotu pas Kilka? Nusprogo ir mano masina ir ne siaip sau, o kapitalishkai. Vyras kaip visada nu jau laaaaaaaaaaabai daug darbo turi doh.gif kita karta padeciau man padejusiai bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Gal kas vaziuos pas KILKA is FABIJONISKIU/SESKINES/BALTUPIU

Gal galesit prigriebti mano batukus blush2.gif ax.gif

Atsakyti
Junkites prie CK - pamazintos kainos.. Man triusiku prisireike 3 uz 30.. biggrin.gif
Atsakyti