Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (189 tema)!

QUOTE(mia66505 @ 2012 11 15, 15:24)
gal kas zino, kaip su batu dydziais is j.crew? Reiktu, kad vidpadis butu 25 cm.

8 jums reikia. Bet balerinkos labiau siaurai pedai.
Atsakyti
QUOTE(Yolrytux @ 2012 11 15, 16:23)
merginos, ar sis cucikas nepaddielka?  g.gif

http://www.amazon.co...pd_bxgy_t_img_y


Padielka biggrin.gif Jis tik kazka kalba, neatkartoja pasakytu zodziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2012 11 15, 16:37)
8 jums reikia. Bet balerinkos labiau siaurai pedai.

Aciu. Dar klausimas - raso 8medium arba 8h.... Nesinori kazkaip prasauti pro sali smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pagelbekite,ar AX virsutiniai rubai pamazinti/padidinti?Su 94 cm krutine patartumet S ar M imti?
Aciukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mia66505 @ 2012 11 15, 15:47)
Aciu. Dar klausimas - raso 8medium arba 8h.... Nesinori kazkaip prasauti pro sali smile.gif

8H-pusinis dydis, tarp 8 ir 9.
Atsakyti
QUOTE(Yolrytux @ 2012 11 15, 15:34)
aciu dideliausias  4u.gif as niekaip nesupratau kodel tokie kainu skirtumai. na dabar viskas aisku  thumbup.gif  4u.gif


O gal radai dar kokį kalbantį žaislą? ax.gif

Mergičkos gal kuri ką užmatėt - Mano vaikas baisiai šuniuko vaikščiojančio/lojančio (dėl manęs ir kalbantis gali būt) nori? biggrin.gif

QUOTE(Liolika @ 2012 11 15, 15:54)
Sveikos,
Pagelbekite,ar AX virsutiniai rubai pamazinti/padidinti?Su 94 cm krutine patartumet S ar M imti?
Aciukas rolleyes.gif


Aš su 95 cm visada M perku, būna labai liuks, neaptempti. Aš nemėgstu labai apmtemtų rūbų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rifa @ 2012 11 15, 16:37)
O gal radai dar kokį kalbantį žaislą?  ax.gif


Is UK uzsakineja kalbancius katinus ir sunis mirksiukas.gif
Atsakyti
na gavau gerius -Aciu uz gerius mergaites 4u.gif Josabank megztukas-fainas 4u.gif Tik nestoras 4u.gif merinosas yra merinosa-kokybe labai gera 4u.gif taip kad pirksiu ir toliau-dydis atitiko 4u.gif kombinzona vaikui nupirkau-columbia -pasiltintas, tikrai labai geras 4u.gif jockey apatinis trikotazas superinis 4u.gif ae kaip visada thumbup.gif
pasidalinkit ir kitos 4u.gif kas patiko kas ne 4u.gif
Kate Aciu uz pagautus gerius-Kilkai uz dalijima-didelis dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 15 lapkričio 2012 - 17:08
Panevėžio merginos, kurioms neparašiau, susisiekit su manim, turiu siuntinukus!!!

Mano tel.: 8614 22080




(Miglele, etsujv, Gladiole negaliu su jumis susisiekti, nes kažkaip ištryniau visus ne darbinius kontaktus iš telefono)
Atsakyti
Gal esat užsakinėjusios vyrams iš skutimosi reikmenų,kad tiktų Kalėdoms 4u.gif
Atsakyti
Dėkoju komandai už gėrius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaistazole @ 2012 11 15, 17:56)
Gal esat užsakinėjusios vyrams iš skutimosi reikmenų,kad tiktų Kalėdoms  4u.gif

as tik gillete peiliukus uzsakineju is ebey bigsmile.gif daugiau nieko biggrin.gif
Atsakyti