Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (189 tema)!

QUOTE(urte83 @ 2012 11 14, 09:21)
Labas rytas 4u.gif
Dalinames 11.05d.siunta zinutes visom surasytos,siandien dalinu nuo13-19val.



O kodel as jokios zinios negavau? g.gif Ar mano daikteliai yra toj siuntoj?
Atsakyti
Katuli nusiusk vyrus i Wallgreens'a - Red Bullio bloka pajamt ir tada get down rusin lotuliukas.gif

Aciu merginos 4u.gif
MB teniso dalykai kaip nulieti - ir rubai ir batai tobulai tiko thumbup.gif

Mano kelnes sokiams - butent tai ko taip ilgai ieskojau wub.gif

Aciuuuu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soneee @ 2012 11 14, 20:12)
O kodel as jokios zinios negavau? g.gif Ar mano daikteliai yra toj siuntoj?

Parasiau i A/z 4u.gif
Atsakyti
prisijunkite prie jcrew-30%off


levis imete akcija - 5 Hours Only - 40% Off Sitewide! Use code FLASH40,junkitesss 4u.gif
Atsakyti
Mergaites CKJ batuku ispardavimas zulily.com
Atsakyti
gal ir mano siuntinukas jau atkeliavo ? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Kodėl negirdėti atsiliepimų apie JOSBANK megztukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2012 11 14, 20:19)
Katuli nusiusk vyrus i Wallgreens'a - Red Bullio bloka pajamt ir tada get down rusin lotuliukas.gif

Aciu merginos 4u.gif
MB teniso dalykai kaip nulieti - ir rubai ir batai tobulai tiko thumbup.gif

Mano kelnes sokiams - butent tai ko taip ilgai ieskojau wub.gif

Aciuuuu 4u.gif  4u.gif

gal galit sokiu kelniu nuoroda imest ax.gif
Atsakyti
QUOTE(susa @ 2012 11 14, 20:31)
gal galit sokiu kelniu nuoroda imest ax.gif

Pasiaiskinu iskart - nebenorejau jokiu placiu, ieskojau aukstesniu liemeniu - kad maikonus galima butu trumpesnius ir laisvesnius detis, prigludusiu - kad geriau matytusi kas su tom kojom vyxta tongue.gif , su mazai sintetikos, aptempta apacia (mano kojos labai ilgos biggrin.gif ir bijau labai per trumpu kelniu..) kokybe situ - nereali! Suuuper! Tos kisenes liuks atrodo.

http://www.drjays.co...weat-pants.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marsele: 14 lapkričio 2012 - 20:57
Bus ryt atsiliepimai biggrin.gif as tik ryt gausiu..gal jau siandien kas pasieme-pasisakys-pas mane tik vienas kasmyrinis-mano mb tai jis super...dabar merinukas-pamatysiu...kitos pirko irgi bet tylu... doh.gif va tame ir dalykas kad mazai kas pasisako... doh.gif pasakytu geri-blogi-tyla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2012 11 14, 21:55)
Bus ryt atsiliepimai  biggrin.gif as tik ryt gausiu..gal jau siandien kas pasieme-pasisakys-pas mane tik vienas kasmyrinis-mano mb tai jis super...dabar merinukas-pamatysiu...kitos pirko irgi bet tylu... doh.gif va tame ir dalykas kad mazai kas pasisako... doh.gif pasakytu geri-blogi-tyla  doh.gif


as gavau Kate zinute kad ju isvis negavo. maniau visiems taip blush2.gif Gaila,tetei dovanai norejau .
Atsakyti
QUOTE(friske @ 2012 11 14, 20:57)
as gavau Kate zinute kad ju isvis negavo. maniau visiems taip  blush2.gif  Gaila,tetei dovanai  norejau .


Tai buvo keli pirkimai - gal dėlto 4u.gif
Atsakyti