Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (189 tema)!

laba diena, norejau paklausti jei sia sav uzsisakyciau ar iki kaledu ateitu siuntinukas? ir gal zinote parduotve, kur butu galima isigyti mergaitei pramoginiu sokiu suknyte nebrangiai, reikia tik sokiu pamokoms, kad vaikui didesne paspirtis butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaErika @ 2012 11 14, 14:15)
Gal yra važiuojančių iš lazdynų, pavasario  blush2.gif  Su maža lėlyte namie būnu, smagu būtų jei kas prigriebtų mano siuntinuką.


prisijungiu su tokiu paciu prasymu, as irgi is pavasario 4u.gif
Atsakyti
prisijunkiteee 4u.gif 4u.gif 4u.gif


macys
polo-10%off
jcrew-30%off
jcrewfactory-30%off
gymboree
ideeli
hautelook
modnique
Atsakyti
QUOTE(mamaErika @ 2012 11 14, 15:15)
Gal yra važiuojančių iš lazdynų, pavasario  blush2.gif  Su maža lėlyte namie būnu, smagu būtų jei kas prigriebtų mano siuntinuką.



QUOTE(cinde @ 2012 11 14, 16:57)
prisijungiu su tokiu paciu prasymu, as irgi is pavasario  4u.gif


Esu is Lazdyneliu, jei tinka, rasykit, paimsiu 4u.gif
Atsakyti
merginos,

gal kas is jeruzales-baltupiu vaziuosit iki kilkos? Labai paprasyciau mano mazuti paketeli prigriebti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglekuku: 14 lapkričio 2012 - 16:40
Laba,

aciu Kate25 ir Urtei83 4u.gif

Kas gali patart, kaip ta hialiurono rugsti naudoti? smile.gif tepti ant svaraus veido ir viskas? blush2.gif is kvapo (kurio nera) man primena vandeni biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryte.b: 14 lapkričio 2012 - 17:18
QUOTE(ausryte.b @ 2012 11 14, 18:18)
Laba,

aciu Kate25 ir Urtei83 4u.gif

Kas gali patart, kaip ta hialiurono rugsti naudoti? smile.gif tepti ant svaraus veido ir viskas? blush2.gif  is kvapo (kurio nera) man primena vandeni  biggrin.gif

wub.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jau seniai dėkojau, tai ir aš prisidedu prie padėkų Katei, Natti ir Urtei, ačiū Jums labai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu mergytes uz siuntinuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet eina sau, vyrui striuke didele doh.gif Matavosi cia LT Guess panasu modeli, buvo pats tas, o sita didele doh.gif Todel jeigu nesupyksite noriu pasiulyti, gal kam tiks ir patiks Guess striukyte, spalva juoda, dydis XL. Sudetis 60% pukai, 40% plunksnos. Puikiai tiks ziemai, vejo neperpuciamas audinys. Faina ir labai kokybiska. Ismatavimai visas ilgis 68 cm, po pazastimis 62 cm, liemuo 62 cm, rankoviu vidines siules ilgis 52 cm. Kaina kiek mokejau 458 lt. Striuke Kaune, per AZ 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Kilka bigsmile.gif nail.gif brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(special @ 2012 11 14, 17:52)
Kilka bigsmile.gif  nail.gif  brunette.gif

biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba,

prisijunkite 4u.gif 4u.gif 4u.gif

puma
wilsonsleather
dillards
polo - 10% off
guess
macys
landsend-30%off
starbucks
sleekhair
tanforless
gymboree
amazon
crazy8
sierratradingpost-30%off
jcrew-30%off
modnique
jcrewfactory-30%off
armaniexchange - 40% off select styles
gap-35%off
hautelook
shoebuy - 20% off
bebe
shoes
zappos
ideeli
famousefootwear
drugstore
vitacost
harney-10%off
6pm
nordstrom
levis
CK



QUOTE(Lukaja @ 2012 11 14, 13:46)
www.fragranceshop.com
www.perfumenetwork.com
renkat is cia?

neperkam kvepaliuku

QUOTE(trupinelis @ 2012 11 14, 15:47)
laba diena, norejau paklausti jei sia sav uzsisakyciau ar iki kaledu ateitu siuntinukas? ir gal zinote parduotve, kur butu galima isigyti mergaitei pramoginiu sokiu suknyte nebrangiai, reikia tik sokiu pamokoms, kad vaikui didesne paspirtis butu 4u.gif

zinoma, kad ateitu:)
ateina per mazdaug 3sav nuo uzsakymo

QUOTE(^^liutuke @ 2012 11 14, 17:32)
Jau seniai dėkojau, tai ir aš prisidedu prie padėkų Katei, Natti ir Urtei, ačiū Jums labai drinks_cheers.gif


aciu jums visoms, mergaites 4u.gif
Atsakyti