Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 14, 18:27)
as jau net nebediskutuoju su vyrais del lyciu stiprybes. Moteris yra visu pirma motina, nesvarbu ar turi ji vaiku ar ne. Tas motiniskas instinktas, tas savo atzalu saugojimas duoda tiek stiprybes, kad joks vyras tiek neturi. Jeigu jai reiketu apsagoti savo vaika, ji laisvai ir imtininka ant nugaros paguldytu. O ka vyras, ka vyras? Jau koki charakteri turi, kokias vertybes tevai, knygos, issilavinimas iskiepijo - tokias ir turi.
Papildyta:

Kartais kai Zuvedra padaro savo firmini, ir kai idealiai atlieka, man net asaros bira is skausmo, kaip man grazu. Jeigu ne mano tevai, as jau buciau prancuzijoje kur nors sokusi.. Neleido jie man rinktis choreografijos po mokyklos. Nes "mojavimas kojomis", matote, ne piniginga veikla. Tiesiog iskele ultimatuma, kad jeigu noriu choreografijos - cia pat issikraustau ir gyvenu is saves ir nuomojame bute ir galiu mokintis savo mojavimu.

ziaurus,Maide,tavo tevai sakyciau..nors mano tevas irgi bande viena mano broli priversti studijuot teise,tas,saunuolis,nepakluso ir tapo tuo kuo norejo-zurnalistu..kitas irgi nepasidave,ir nors tevas ji visa gyvenima niekino del jo pomegiu gaudyt peles ir pns. Jis vis tiek is kokio septinto karto istojo i biologija..taip noretusi nekartot tevu klaidu..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 18:29)
kaip faina rolleyes.gif bent mėgai ką darei.. na jei repeticijos buvo svarbesnės už pamokas smile.gif aš 10 metų atgrojau ir mečiau kuo toliau, užsiauginau nagus, ko visada norėjau.

vyras nori, kad Zuzliukas būtų futbolininkas, bet kai pamačiau netyčia jutubėj kokias traumas anie gauna, tai kažkaip unsure.gif

teisingai, gero poilsio friends.gif
Ziauriai. man tas vakarinis issekimas po 10 val repeticiju budavo tooooks neapsakomas kaifas.. tada supratau ka zmones turi omeny sakydami "mylimas darbas", nes anksciau "darbas" tai man kancia budavo.. nors kiek as to "darbo" maciau - darzas kokiu 2-ju ha, sodas, lyginimas ir pan.

o ant ko grojai? (mano tevas pasakytu - ar ant nervu?)

o, Mama kalba mirksiukas.gif

as pamenu po savo pirmos IUI tai 9 val luzau is streso. o po to ipratau.
Papildyta:
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 18:35)
ziaurus,Maide,tavo tevai sakyciau..nors mano tevas irgi bande viena mano broli priversti studijuot teise,tas,saunuolis,nepakluso ir tapo tuo kuo norejo-zurnalistu..kitas irgi nepasidave,ir nors tevas ji visa gyvenima niekino del jo pomegiu gaudyt peles ir pns. Jis vis tiek is kokio septinto karto istojo i biologija..taip noretusi nekartot tevu klaidu..

mano situacija apsunkinta tuo, kad tevai i sia sali atvaziavo, tai faktiskai nebuvo nei vienos gimines, kuri jiems istatytu prota ir plius as esu vienturte. Tai isivaizduok kaip tevai norejo isaukleti grinai pagal save ir savo poreikius. Gerai dar, kad tevas supratlyvas, jo deka bent jau po pasauli pasivazinejau, jie su mama vos neissiskyre, nes ji nenorejo manes i uzsieni koncertuoti leisti (man nebuvo nei 16 dar). tai, sakau, kam man tada tos repeticijos.. ir visas sokis butu sugriuves.. ir visa programa..

Zodziu. savo vaikams leisiu daryti ka jie nori, ta prasme - teise rinktis.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 14, 18:03)
o ant ko grojai?

o, Mama kalba  mirksiukas.gif


smuiku.

tai kad ten bet kam tų sportininkų gaila būtų smile.gif

einu iš dviejų baklažanų ką nors suraitysiu..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 19:10)
smuiku.

tai kad ten bet kam tų sportininkų gaila būtų smile.gif

einu iš dviejų baklažanų ką nors suraitysiu..

o jezau. kadaise mane vienas netapes vyru bande imokti groti gitara.. kai paziurejo kaip as ja laikau, ateme ir pasake - beviltiska. as nemoku nei su vienu muzikiniu instrumentu elgtis.

kas be ko. man irgi nugara linkejimus is sokiu pradeda perduoti. menkas malonumas.

sian nusipirkau dideli. tai nebeapsisprendziu ar jis bus orkaiteje su zolelemis, ar su pomidorais ir suriu ar laivelis... zodziu - norisi visko iskarto ir vakar.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 14, 18:23)
sian nusipirkau dideli. tai nebeapsisprendziu ar jis bus orkaiteje su zolelemis, ar su pomidorais ir suriu ar laivelis... zodziu - norisi visko iskarto ir vakar.


pasirodo, ir aš turiu tik vieną.. kitas supuvo. tai dėl jo vieno orkaitės nejungsiu, bus pakeptas su brokolio likučiais..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 19:29)
pasirodo, ir aš turiu tik vieną.. kitas supuvo. tai dėl jo vieno orkaitės nejungsiu, bus pakeptas su brokolio likučiais..

va, ka reiskia praktiska zmona. as tai buciau ijungus. man orkaitinis maistas pats skaniausias..
Papildyta:
truputis pykto dziaugsmo:

Алкоголь для слабаков. Сильные наслаждаются депрессией.

Опыт – это когда на смену вопросам что? где?
когда? как? и почему?… приходит единственный
вопрос- нахуя?

Согласна ли ты — "Собирать его носки по квартире, встречать в пятницу пьяным в хлам среди ночи, отпускать на рыбалку с ночевкой, смотреть с ним футбол, терпеть его друзей и вывозить все хозяйство по дому?"
Согласен ли ты — "Отдавать ей всю зарплату, помнить все даты, регулярно дарить ей цветы, подарки, любить тещу, не пить, не гулять и ежедневно исполнять супружеский долг?"
Так надо спрашивать!
А то, — "в горести, радости.. ", хрень всякую бормочут…

Как подумаю о том, что конец света 21 декабря может НЕ наступить, сразу так страшно становится.

Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 14, 19:09)
truputis pykto dziaugsmo:
user posted image
Atsakyti
pliurpos, pliurpos, pliurpos tongue.gif
tik neateik viena diena, tai pamesi galus, keik prirasyta ir neskaityta biggrin.gif
as uz zuzliuka 11-18 staciau ir bus kaip pasakiau biggrin.gif as biski ragana lotuliukas.gif
mano fronte nieko naujo, mmm parejo idealiai pagal kalendoriu, tai mano sumastytos pasistimuliacijos atidedamos tam atvejui, jei ciklas vel iskryps.
Atsakyti
Kazin man gert toliau broma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 14, 19:09)
va, ka reiskia praktiska zmona. as tai buciau ijungus. man orkaitinis maistas pats skaniausias..

truputis pykto dziaugsmo:


tai tu n laiko orkaitės neturėjai, tau galima ir reikia mirksiukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2012 11 14, 20:18)
mano fronte nieko naujo, mmm parejo idealiai pagal kalendoriu, tai mano sumastytos pasistimuliacijos atidedamos tam atvejui, jei ciklas vel iskryps.
4u.gif

QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 20:40)
Kazin man gert toliau broma? g.gif
O kodėl negert? t.y. kodėl suabejojai? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 21:40)
Kazin man gert toliau broma? g.gif
Taip, gerti iki kol pamatysi II, o po to mazejancia tvarka po 1/4 tabletes nutraukti.


QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 21:41)
tai tu n laiko orkaitės neturėjai, tau galima ir reikia mirksiukas.gif

uoj, ne tas zodis... rolleyes.gif

"Mieli sportininkai! maloniai prasome sutvarkyti po saves gelezi, kadangi valytoja nera sportininke".
Papildyta:
Norit dar pasilinksminti?

Иду вчера ночью, девушка впереди меня прибавила темп, я тоже пошел быстрее, она начала бежать, я тоже побежал, она закричала, и я закричал насколько возможно. Я даже не видел от чего мы бежали.

Банка из под пива разлагается 100 лет, зато,
блядь, кузов машины гниёт за 1-2 года!

У землян нет денег, чтобы доставить воду в засушливые районы Земли, но есть деньги, чтобы искать воду на Марсе. После этого стоит задаться вопросом: Есть ли на Земле разум?

Жизнь скучна и однообразна. Но всё меняется, когда приходят "они" – деньги на карточку!

Еду на машине и вижу - мужик за рулём бреется, у меня чуть помада в кофе не упала!

Увидела статус: "Отличное настроение!" (поставлен 173 дня назад). Что б меня так штырило!!!

Я не понимаю работников банка. Почему они всегда привязывают шариковые ручки? Если я доверяю вам свои деньги, вы должны доверять мне хотя бы свои ручки!

Ни стыда, ни совести. Ничего лишнего.

Я не верю в конец света, потому что не может все кончиться так хорошо.

Что я больше всего ценю в людях?
Органы, их можно продать.

Чтобы слова не расходились с делом, нужно молчать и ни хрена не делать.

Ты злая. Даже когда кормишь уток на пруду, пытаешься попасть им в голову.

Трагедией закончилась сексуальная революция в дикой природе. Освоив позу
"69", дятлы оказались на грани вымирания.

больше всего я ненавижу людей, которые обижают животных.

– Ты пойдёшь одна? Ведь на улице так темно!
– Ничего. Я постараюсь никого не напугать.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 14 lapkričio 2012 - 21:06