Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(*River* @ 2012 11 14, 15:13)
Mano vyras apibudino ja kaip "isgeriancia" ir "is tarybiniu laiku"  rolleyes.gif
thumbup.gif
nnnjo. kazin, kaip ji sutaria su savo sazine dirbdama toki darba?


QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 15:36)
Neisbego nei lasas,nes O.K skirtingai nuo K. paliko mane ilgai ilgai gulet ir dare labai letai,leido is leto,kai K.  tik bakst ir viskas...Pasak jos,jei per greitai suleidzia-gali isplaut kiausialaste g.gif ...kada plyso??? g.gif o kas ji biesa zino biggrin.gif -vakar astunta dar buvo neplyses,matyt nakti  ar ryte kazkada...

Vyras rado, bet..pradziai....nuejo i....NE I TA klinika,o i kazkoki sveikatos centra,isdidziai trenke indeli ant stalo ir pareiske:"Sperma atnesiau"...Darbuotojos ziuri issizioje.ka????Na sako,insceminacijai....Kam????Liko biski nesuprastas
skamba viliojanciai..

lotuliukas.gif "as jums atnesiau sperma". lotuliukas.gif


QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 16:02)
aš jau namie smile.gif galvoju, pakuot čemodaną į dovanų popierių ar tiesiog banto užteks laugh.gif

pažiūrėjau vyrui dovaną gimtadieniui, tai dabar liko sužinot, kas jam labiau patks - anglų lėktuvnešis ar rusų linkoras g.gif aš apie laivą klijuojamą iš dalių..
pakuot. man labai patinka, kai tokia didziule dovavine deze. labai fainiai atrodo, mazai kas gauna gi, nebent naujagimiai laugh.gif

.... mano saizas tai ULCC... na, nebent VLCC. cia jau is bedos. vat jiems turiu silpnybe. gyvai. nezinau kodel. bet karta pamaciusi, isimylejau tiesiog.

o is tu dvieju rinkciausi rusu. ka tas lektuvininkas, denis viena aikste, ner ko surinkinet. o su patrankom dar pasikrapstyti reikia..

QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 16:38)
tai as nustaciau musu nepastojimo priezasti-per lavonus normalus buozgalviai prasibraut nebegali lotuliukas.gif
tai vat. priezastis nustatyta. valio! (neblogai skamba - perdaug spermos).


QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 14, 16:38)
O maniškis tai gėdinosi net įduoti į rankas, sako, tu nešk- ir dar sako, jie stiprioji lytis doh.gif
aik jau aik... kur tu cia stipriaja lyti matai? kad pakelti gali daugiau kg nei tu? stai visa stiprybe. o ir zliumbia jie taip pat, ir blogai jiems buna, o gal net ir blogiau. 37,2 ir viskas - i ligonine reikia, testamentus rasom...


QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 16:42)
..tam reikia tiek kruopstumo!man tai neuztenka kantrybes siuvinejimui-viskas man turi pasidaryt greitai biggrin.gif

... o man dar ir savaime.. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 16:57)
o tu bandei? bigsmile.gif turėjau dvi drauges, kurios taip sakė.. abidvi jau siuvinėja biggrin.gif
Antrasis pasaulinis karas biggrin.gif

4u.gif




As siuvinejau visa savo paauglyste-mama verte biggrin.gif siuvinejau palaidines,sukneles,mezgiau,dar bande priverst siut-bet nepasidaviau biggrin.gif ..galiu is patirties pasakyt:jei norit,kad vaikai ko nors suauge nedarytu-verskit juos tai daryt vaikysteje biggrin.gif ...mane verte i baznycia eit ir rankdarbiais uzsiiminet-uzaugau BEDIEVE TINGINE biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 14, 16:42)
.... mano saizas tai ULCC... na, nebent VLCC. cia jau is bedos. vat jiems turiu silpnybe. gyvai. nezinau kodel. bet karta pamaciusi, isimylejau tiesiog.

Kas tas yr? unsure.gif

Paskambinau dėl kito tyrimo, tai man dar streptokoką rado doh.gif Vyras sako: "Baigsi tu linksmintis vieną kartą ar ne?" lotuliukas.gif

Gydytojai šian jau antrą kartą skambinau, ji pradės manęs nekęst ir užblokuos nr. unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 14, 16:42)
pakuot. man labai patinka, kai tokia didziule dovavine deze. labai fainiai atrodo, mazai kas gauna gi, nebent naujagimiai laugh.gif

.... mano saizas tai ULCC... na, nebent VLCC. cia jau is bedos. vat jiems turiu silpnybe. gyvai. nezinau kodel. bet karta pamaciusi, isimylejau tiesiog.

o is tu dvieju rinkciausi rusu. ka tas lektuvininkas, denis viena aikste, ner ko surinkinet. o su patrankom dar pasikrapstyti reikia..


tadum dėžės reik ieškot g.gif jei penktadienį važiuosim į parduotuvę, pasižiūrėsiu.. kraštutiniu atveju reiks porą balionų "stovinčių" prikabint.. ji pas mane "su polėkiu" - vaikų darželio auklėtoja biggrin.gif

smile.gif

na ten tas anglų panašus, detalėmis tik 100 mažiau, šiek tiek virš 300.. o tas rusų tai jo, bijau, kad ir ne per daug būtų to krapštymosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 11 14, 16:52)
Paskambinau dėl kito tyrimo, tai man dar streptokoką rado  doh.gif Vyras sako: "Baigsi tu linksmintis vieną kartą ar ne?"  lotuliukas.gif

Kaip įdomiai, kur jį tau rado? Ar ne per anksti? Kiek pamenu, reikia jį darytis 36 ar 37 nėštumo savaitę-beje, man rado ir įrašė į nėščiosios kortelę, užtat gavau antibiotikų dozę gimdymo metu.
Sorry už poster_offtopic.gif , gal ne vieta šioje temutėje kalbėt tokiom temom, bet nesusiturėjau, rūpinuosi mažąja Grimute blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 16:50)
mane verte i baznycia eit ir rankdarbiais uzsiiminet-uzaugau BEDIEVE TINGINE biggrin.gif


lotuliukas.gif mane vertė smuiku griežt, tai savo vaikus į šokius leisiu biggrin.gif

QUOTE(Grim @ 2012 11 14, 16:52)
Paskambinau dėl kito tyrimo, tai man dar streptokoką rado  doh.gif


kur rado? ką tyrei?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 14, 16:42)
aik jau aik... kur tu cia stipriaja lyti matai? kad pakelti gali daugiau kg nei tu? stai visa stiprybe. o ir zliumbia jie taip pat, ir blogai jiems buna, o gal net ir blogiau. 37,2 ir viskas - i ligonine reikia, testamentus rasom...

Jo, tas tai tiesa drinks_cheers.gif Paskutiniu metu toks jausmas aplanko, kad esu labiau vyras nei moteris, kiek teko ištverti ir stogas dar nenučiuožė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 11 14, 17:52)
Kas tas yr?  unsure.gif

Paskambinau dėl kito tyrimo, tai man dar streptokoką rado  doh.gif Vyras sako: "Baigsi tu linksmintis vieną kartą ar ne?"  lotuliukas.gif

Gydytojai šian jau antrą kartą skambinau, ji pradės manęs nekęst ir užblokuos nr.  unsure.gif  biggrin.gif
ultra large crude carrier ir very large crude carrier.. naftiniai tankeriai zodziu. labai kaip laivai man jie patinka. puse limono tonu dedveito.. nu puse miesto tipo biggrin.gif aj, as cia su savim pakalbejau, isijauciau.

kaip suprasti? ir kokio tyrimo? kas bus? antibai?


QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 17:52)
tadum dėžės reik ieškot g.gif jei penktadienį važiuosim į parduotuvę, pasižiūrėsiu.. kraštutiniu atveju reiks porą balionų "stovinčių" prikabint.. ji pas mane "su polėkiu" - vaikų darželio auklėtoja biggrin.gif

na ten tas anglų panašus, detalėmis tik 100 mažiau, šiek tiek virš 300.. o tas rusų tai jo, bijau, kad ir ne per daug būtų to krapštymosi biggrin.gif
kanceliariniu prekiu parduotuveje reikia paprasyti, jie kai prekes gauna, turi tureti atliekamu nereikalingu. o nestukei tai tikrai neatsakys smile.gif

uztat koks pasitenkinimo jausmas bus, kai surinks!


QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 14, 17:57)
Kaip įdomiai, kur jį tau rado? Ar ne per anksti? Kiek pamenu, reikia jį darytis 36 ar 37 nėštumo savaitę-beje, man rado ir įrašė į nėščiosios kortelę, užtat gavau antibiotikų dozę gimdymo metu.
Sorry už poster_offtopic.gif , gal ne vieta šioje temutėje kalbėt tokiom temom, bet nesusiturėjau, rūpinuosi mažąja Grimute blush2.gif

kodel off-topas? normaliai gi.

QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 17:58)
lotuliukas.gif mane vertė smuiku griežt, tai savo vaikus į šokius leisiu biggrin.gif
kur rado? ką tyrei?

.... ko pasekoje tavo vaikai nekes sokiu laugh.gif uzburtas ratas. prisiminiau ta profesoriu, kuris sedi, tikrina kursini ir sako studentui: "vat tu man atnesei ne iki galo padaryta kursini darba. as labai norewciau tik vieno, kai darysi vaikus, butinai daryk juos iki galo, nes po to jie uzauga ir atnesa ne iki galo padarytus kursinius - uzburtas ratas kazkoks!"

as pati norejau i sokius nuo vaikystes ir siai uzklasinei (n ors nelabai ji buvo uzklasine, kadangi repeticijoms buvo skirta daugiau laiko nei mokyklai, o kartais net repeticijos budavo svarbesnes nei pamokos) veiklai pasvenciau kazkur 20 savo gyvenimo metus.
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 14, 16:57)
Sorry už poster_offtopic.gif , gal ne vieta šioje temutėje kalbėt tokiom temom, bet nesusiturėjau, rūpinuosi mažąja Grimute blush2.gif

wub.gif

Darė makšties išskyrų pasėlį, nes neišsivaduoju iš uždegimų, va ten ir rado... Ir vėl liepė skambint gydytojai doh.gif Mane šiandien bando išgąsdint, bet nepasiduodu biggrin.gif
Sakau registratūroj, kad penktad eisiu pas gyd, tai pakalbėsiu. Sako geriau dabar paskambinkit doh.gif Nu kai taip pasako, tai kas belieka, tenka skambint. Gyd sakys nenormali paranojikė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grim: 14 lapkričio 2012 - 17:17

as pati norejau i sokius nuo vaikystes ir siai uzklasinei (n ors nelabai ji buvo uzklasine, kadangi repeticijoms buvo skirta daugiau laiko nei mokyklai, o kartais net repeticijos budavo svarbesnes nei pamokos) veiklai pasvenciau kazkur 20 savo gyvenimo metus.
[/quote]


AS dievinu sokius!Labai noreciau lankyt linijinius sokius,bet nerandu kompanijos..ziauriai skaudena pilva,einu namo lovon-jauciuosi kazkokia issekus po siu dienu nuotykiu
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 14, 18:00)
Jo, tas tai tiesa drinks_cheers.gif Paskutiniu metu toks jausmas aplanko, kad esu labiau vyras nei moteris, kiek teko ištverti ir stogas dar nenučiuožė tongue.gif

as jau net nebediskutuoju su vyrais del lyciu stiprybes. Moteris yra visu pirma motina, nesvarbu ar turi ji vaiku ar ne. Tas motiniskas instinktas, tas savo atzalu saugojimas duoda tiek stiprybes, kad joks vyras tiek neturi. Jeigu jai reiketu apsagoti savo vaika, ji laisvai ir imtininka ant nugaros paguldytu. O ka vyras, ka vyras? Jau koki charakteri turi, kokias vertybes tevai, knygos, issilavinimas iskiepijo - tokias ir turi.
Papildyta:
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 18:20)
AS dievinu sokius!Labai noreciau lankyt linijinius sokius,bet nerandu kompanijos..ziauriai skaudena pilva,einu namo  lovon-jauciuosi kazkokia issekus po siu dienu nuotykiu

Kartais kai Zuvedra padaro savo firmini, ir kai idealiai atlieka, man net asaros bira is skausmo, kaip man grazu. Jeigu ne mano tevai, as jau buciau prancuzijoje kur nors sokusi.. Neleido jie man rinktis choreografijos po mokyklos. Nes "mojavimas kojomis", matote, ne piniginga veikla. Tiesiog iskele ultimatuma, kad jeigu noriu choreografijos - cia pat issikraustau ir gyvenu is saves ir nuomojame bute ir galiu mokintis savo mojavimu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 14, 17:12)
uzburtas ratas kazkoks!"

as pati norejau i sokius nuo vaikystes ir siai uzklasinei (n ors nelabai ji buvo uzklasine, kadangi repeticijoms buvo skirta daugiau laiko nei mokyklai, o kartais net repeticijos budavo svarbesnes nei pamokos) veiklai pasvenciau kazkur 20 savo gyvenimo metus.


lotuliukas.gif

kaip faina rolleyes.gif bent mėgai ką darei.. na jei repeticijos buvo svarbesnės už pamokas smile.gif aš 10 metų atgrojau ir mečiau kuo toliau, užsiauginau nagus, ko visada norėjau.

vyras nori, kad Zuzliukas būtų futbolininkas, bet kai pamačiau netyčia jutubėj kokias traumas anie gauna, tai kažkaip unsure.gif

QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 17:20)
AS dievinu sokius!Labai noreciau lankyt linijinius sokius,bet nerandu kompanijos..

ziauriai skaudena pilva,einu namo  lovon-jauciuosi kazkokia issekus po siu dienu nuotykiu


galim eit bigsmile.gif kada nors..

teisingai, gero poilsio friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 14 lapkričio 2012 - 17:31