Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(anila:) @ 2012 11 10, 13:27)
bet i kasika imetus neminusuoja tos nuolaidos ax.gif

reikia koduka suvesti kasike. Ten reikia paspaustu ant add promo code ir ten ivesti koduka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 10, 10:59)
Taip toki mes turime gave dovanu, galiu pasakyti labai patinka tiek 4 vaikui tiek 2, tokiu Vilniuje yra prancuzu zaislu 4u.gif  kazkokioje parduotuveke tik kainos nzn


o jis toks tusciaviduris? ar uzsidngia skyles? Nes jei su skylem tai sunku turetu buti delioti? g.gif

QUOTE(kriisti @ 2012 11 10, 13:21)
Ui as as biski atsilikus, esu kauniete, o kur si batu parduotuve kaune gal zinote? 4u.gif

Jau radau kur, reikes meginti nuvaziuot, nes kaina tai gaunas ta pati kaip ziuriu
akcija kaip tik 249 lt blink.gif  tik aisku dydsi like mano spalvos 39.5, USA 9, bet svarbu iksit koja

4u.gif


Jonvos g. kiek maciau visai salia buvusio sporto baro g.gif
Atsakyti
Pirkciau BENEFIT HOOLA!

user posted image

su pasiulymais i AZ 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri galėtų pakomentuoti Vince Camuto batų dydžius? Domina ilgaauliai.
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2012 11 10, 13:41)
Pirkciau BENEFIT HOOLA!

user posted image

su pasiulymais i AZ 4u.gif

O cia kosmetikos išparduotuve ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(linkasta @ 2012 11 10, 11:52)
pirkdavom gal čia http://www.stockngo....brands/chi.html, bet čia dabar gal pigiau http://www.amazon.co...d=AI77QPL735BTP
aš irgi dairausi jo  mirksiukas.gif
4u.gif

Ačiuka 4u.gif
O nepamenat kokiom kainom tada mes pirkom ax.gif
Atsakyti
O Kohls korteles mergaites neturi? Taikytu 30% off su koduku SHOP30 ax.gif.
Papildyta:
QUOTE(anerita* @ 2012 11 10, 14:19)
Ačiuka 4u.gif
O nepamenat kokiom kainom tada mes pirkom ax.gif

Panasiai, kaip amazone - 12-14$ uz 250 ml. Bet gal net siulyciau mazesni kieki pasibandymui, o tai stovi pas man ilgai tas buteliux... g.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutinela: 10 lapkričio 2012 - 14:37
QUOTE(Blueta @ 2012 11 10, 14:21)
O kaip jų dydziiai,atitinka? -25 proc.nuo tų 15 dolcų?

Dydžių nežinau smile.gif
Tai, jei būtų nuokaina, tai turbūt ir nuo raudonų kainų.. bet aš OshKosh puslapyje nematau tokios nuolaidos.. unsure.gif
Carter's matau smile.gif 25 proc nuo 50 dol. su kodu vetsave12 šį savaitgalį ax.gif Bet gal yra ir OshKosh, tik nesimato viešai skelbiamų.. yra Clearance mijnus 20, atsispindi Krepšy "Additional 20% off All Clearance Details"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 10 lapkričio 2012 - 14:53
Laba,gal kuri patars kokias golfas vyrui pirkti is sieros, kad butu paaukstintu kakliuku o ne kur su ilgais kaklais buna? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 10, 11:59)
Taip toki mes turime gave dovanu, galiu pasakyti labai patinka tiek 4 vaikui tiek 2, tokiu Vilniuje yra prancuzu zaislu 4u.gif  kazkokioje parduotuveke tik kainos nzn

mes irgi labai panasu turime prancuzu gaminta smile.gif kaina lt apie 50lt, jei neklystu. musiskis is kartono ir cia turbut toks pat.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti