Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Stepė @ 2012 11 09, 20:14)
o aš ir galvoju, ko ponička parūūūške laikini biggrin.gif

O čia kas per paukštis? Ką reiškia laikinti iš bendro išsilavinimo galiu nuspėti.. g.gif O tai gali būti pavojinga? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 09, 22:23)
O čia kas per paukštis? Ką reiškia laikinti iš bendro išsilavinimo galiu nuspėti..  g.gif  O tai gali būti pavojinga? mastau.gif

lotuliukas.gif FB juk laikina lotuliukas.gif Cia toks naujadaras biggrin.gif

O ar matei, kad Childrens Place koduka turiu -20%? Siusk uzsakyma savo, nes truksta iki free ship unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 20:39)
doh.gif nu ir kaip dabar atsispirti kai tokia kaina  unsure.gif

swoon.gif Jau geriau būčiau nežiūrėjusi tos nuorodos.. ot, smalsumas pražudys doh.gif biggrin.gif Aš šitą Macys buvau išsirinkus kartą, bet dar abejonėse.. doh.gif

Tai žinau, kad laikina (iš bendro išsilavinimo biggrin.gif), klausiu, kuo tai pavojinga, ir kas ta iš p raidės biggrin.gif

Nemačiau. Klausau. Einu bent už kokį 14 dol tai tikrai.. o kiek trūksta? doh.gif biggrin.gif Kokį pusvalanduką, gal greičiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 09 lapkričio 2012 - 22:32
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 09, 22:30)
swoon.gif Jau geriau būčiau nežiūrėjusi tos nuorodos.. ot, smalsumas pražudys  doh.gif  biggrin.gif  Aš šitą Macys buvau išsirinkus kartą, bet dar abejonėse.. doh.gif

Tai žinau, kad laikina (iš bendro išsilavinimo biggrin.gif), klausiu, kuo tai pavojinga, ir kas ta iš p raidės biggrin.gif

Nemačiau. Klausau. Einu bent už kokį 14 dol tai tikrai.. o kiek trūksta?  doh.gif  biggrin.gif  Kokį pusvalanduką, gal greičiau..

Ai, as sau pasakiau, kad man nereikia doh.gif Nors puslapio dar neisjungiau lotuliukas.gif

Kas ten per p.... as irgi nelabai supratau, tai ir nesigilinau biggrin.gif

Nemazai truksta unsure.gif Jei niekas neprisijunge, tai 46.20$ truksta dar verysad.gif Reik Taures uzklausti kiek truksta dar.
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 09, 22:30)
swoon.gif Jau geriau būčiau nežiūrėjusi tos nuorodos.. ot, smalsumas pražudys  doh.gif  biggrin.gif  Aš šitą Macys buvau išsirinkus kartą, bet dar abejonėse.. doh.gif

Tai žinau, kad laikina (iš bendro išsilavinimo biggrin.gif), klausiu, kuo tai pavojinga, ir kas ta iš p raidės biggrin.gif

Nemačiau. Klausau. Einu bent už kokį 14 dol tai tikrai.. o kiek trūksta?  doh.gif  biggrin.gif  Kokį pusvalanduką, gal greičiau..

Ta iš p raidės yra ***ūūūškė, tik n iškrito kažkaip biggrin.gif

lotuliukas.gif neleidžia parašyt šito žodžio lotuliukas.gif . Ot šventas forumas lotuliukas.gif

p o r n ū š kė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 09 lapkričio 2012 - 22:35
QUOTE(Dilma @ 2012 11 09, 22:34)
Ta iš p raidės yra ***ūūūškė, tik n iškrito kažkaip biggrin.gif

lotuliukas.gif neleidžia parašyt šito žodžio  lotuliukas.gif . Ot šventas forumas lotuliukas.gif

p o r  n ū š kė lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif supratau dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarine79 @ 2012 11 09, 20:57)
Pirkau praeitais metais The Sak rankine, odine, tik kitokio modelio. Labai greitai suplyso rankenos, "knopkes" iskrito, pamusalas susiburbuliavo. Zodziu, siaubas, buvau labai nusivylusi  doh.gif  Gal Jums labiau pasiseks.

As sios firmos rankine visa vasara atnesiojau ir manau, kad ateinancia vasara dar nesiosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiuk: 09 lapkričio 2012 - 22:38
Įdomu pasidarė... Čia tik tą žodį snaigėm paverčia, ar visus junginius su por? biggrin.gif . Pvz. pork bigsmile.gif

Nea, pork ir lieka pork lotuliukas.gif

JurateR, turiu vieną The Sak rankinuką - man liuks, prie kokybės neturiu kaip prisikabint. Bet dabar nešioju Tignanello, tai ten iš viso ledas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 09 lapkričio 2012 - 22:40
o nupirktumete is cia? http://www.partyrockclothing.com
kalediniu dovanu paaugliai uzsimane...
kokios salygos?
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 09, 22:38)
JurateR, turiu vieną The Sak rankinuką - man liuks, prie kokybės neturiu kaip prisikabint. Bet dabar nešioju Tignanello, tai ten iš viso ledas thumbup.gif

Nu va ir zinok dabar. As tokiu spalvu derinio noreciau http://www.boscovs.c...amp;pdn=1500100

Bet va tas vidus, kur Macys matosi sito tasiuko ir man atrodo, kad ta medziaga tokia susiburbuliuoti turetu. Nesinoretu kad taip nutiktu unsure.gif

Gal kas tokias pirstines is cia esat pirke? http://www.childrens...ssories_babyboy idomu kaip dydziai, nes vis prasaunu doh.gif Man metinukui reikia neperslambanciu pirstinyciu ziemai. Gal kitokias kas pasiulis, bet tik neperslampamas 4u.gif Ir dar spalvos reikia arba juodos arba tamsiai melynos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 09 lapkričio 2012 - 22:48
QUOTE(labamba @ 2012 11 09, 19:04)
uzsakiau ON visa seta kombi kelnes ir striukyte,ir ple galvoju turbut per mazus pasiemiau,mano zuikai tik vasara 2metai tai jei siai ziemai jauciu prasoviau pasimdama 18-24men g.gif jau man blogiau nebuna kai netikusias prekes reikia ispardavineti  doh.gif

a taip nbciau rizikavus ax.gif kombis ne suknele biggrin.gif as va turiu maziukei suknyte is ON 2 metu,tai kaip bobulencijos ilgis,galejau imt 18-24 geriau,bet kombis tai kazi kaip atrodys,idomu,parasyk kai gausi,gal siumetiniai kokie padidinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarine79 @ 2012 11 09, 19:15)
Laaabai reikia rankines!
http://www.boscovs.c...amp;pdn=1500100  wub.gif  Cia labai gera kaina, Macys tokia dvigubai brangiau kainuoja.
Gal kas nori prisijungti irgi, freeshipas nuo 100 dol. smile.gif


O ji natūralios verstos odos ar paprastas zomšas?
Atsakyti