Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 21:18)
issiaiskino merginos, kad mergaiciu kombikelnem netaiko nuolaidos papildomos, o berniuku kombikelnem taiko  ax.gif


doh.gif ot cia diskriminacija blink.gif jau tiek daug priplepejot per pusdieni, kad net neviska perskaiciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 09, 20:22)
Čia kurių taip? blink.gif paprastai 9,5 užtektų g.gif jei koja 26cm



Nea mano koja daugiau nei 26, tai nerzikavai mazesniu nes jei silta kojine nepamaisys smile.gif sitie man jie nerealus 4u.gif ketvirta spalvyte 4u.gif

http://www.sierratra...-women~p~3552c/
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2012 11 09, 19:25)
pas Tave krūtesnis  blink.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif cool.gif

As is vis pastebejau, kad i mano vargana one.lt, kuri is vis tik tokiems kodukam gauti panaudoju, siuncia kodukus kas 2-3 dienas. Kartais net is eiles 3 dienas blink.gif O i mano gmaila, tai tik karta i savaite gaunu unsure.gif Kodel taip idomu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 11 09, 20:27)
doh.gif  ot cia diskriminacija  blink.gif  jau tiek daug priplepejot per pusdieni, kad net neviska perskaiciau  blush2.gif


čia išserijos - duokit man miltukų nuo gobšumo ir kuo daugiau biggrin.gif. Dzin kad maža kaina, noriu dar mažesnės biggrin.gif čia aš ir sau, pati kombikelnes pirkau biggrin.gif ir nuolaidos negavau.
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 11 09, 19:27)
doh.gif  ot cia diskriminacija  blink.gif  jau tiek daug priplepejot per pusdieni, kad net neviska perskaiciau  blush2.gif

nu nors karta ir berniukam pasiseke biggrin.gif Mergaitem uz tai fleesiukai pigesni, nei berniukam tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 09, 19:27)
perkant keenus as ziuriu dydi keenfootwear.com puslapyje, prie dydziu buna nurodytas vidpadzio ilgis centimetrais.. Renkuosi pagal cm ne pagal nurodytus dydzius

a doh.gif esu matavusis keen,tikrai buvo mažokoki ax.gif

QUOTE(kriisti @ 2012 11 09, 19:28)
Nea mano koja daugiau nei 26, tai nerzikavai mazesniu nes jei silta kojine nepamaisys smile.gif sitie man jie nerealus 4u.gif ketvirta spalvyte  4u.gif

http://www.sierratra...-women~p~3552c/

Šiaip tai jei daugiau 26 cm,tai anoks ten ir 40,nebent сороковой разтоптанный ax.gif
Atsakyti
Truksta 6$ aeropostale.com iki free ship notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 21:30)
nu nors karta ir berniukam pasiseke  biggrin.gif Mergaitem uz tai fleesiukai pigesni, nei berniukam  tongue.gif  lotuliukas.gif


gerai, kad priminei dar reikia vieno fleesiuko. dieve dieva, vargse ta mano pinigine doh.gif ot butu gerai bent maziuka vikingu loto laimeti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 09, 20:33)
a doh.gif esu matavusis keen,tikrai buvo  mažokoki ax.gif
Šiaip tai jei daugiau 26 cm,tai anoks ten ir 40,nebent сороковой разтоптанный ax.gif


Na namie batai 40 dydzio visi, bet aisku jie pirkti LT blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 09, 19:33)
a doh.gif esu matavusis keen,tikrai buvo  mažokoki ax.gif


Turim n keenu ir kiek as ju matavau visi atitinka keenfootwear puslapyje nurodytus cm. ,ta prasme kas nurodyta centimetrais- toks bus vidpadzio ilgis cm.. Ir dabar drauges mergaitei emiau keen basutes, gavus permatavau vidpadi- nu typ top kiek nurodo lenteleje cm..
Atsakyti
gal zinote koki dydi reiketu imti su ~50cm galvos apimtimi?
http://oldnavy.gap.c...p...3&cid=40231
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 09, 19:33)
Šiaip tai jei daugiau 26 cm,tai anoks ten ir 40,nebent сороковой разтоптанный ax.gif

o tai koks?
pas mane peda 26.. gal 26,2 sunku tiksliai ismatuot, bet batai 39-40.. g.gif
siandien isimatavau pardese n batu.. ir dauguma ju buvo 39 dydzio, nors vasarai kazkaip beveik visada mano basutes 40 buna.. nuo salcio matyt mano koja susitraukia.. doh.gif
Atsakyti