Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Labas merginos,niekad nesu pirkusi internetu is uzsienio,tai sitas reikalas man visiskas kosmosas,bet labai reiketu zieminiu batu vyrisku,gal galit mane pareguliuoti,kur ir per ka man ieskot,gal kur nuolaidos jau prasidejusios?ir kaip viska apsiskaiciuoti?smile.gif
blush2.gif
Atsakyti
uzsakiau ON visa seta kombi kelnes ir striukyte,ir ple galvoju turbut per mazus pasiemiau,mano zuikai tik vasara 2metai tai jei siai ziemai jauciu prasoviau pasimdama 18-24men g.gif jau man blogiau nebuna kai netikusias prekes reikia ispardavineti doh.gif
Atsakyti
http://www.sierratra...;colorFamily=02

Na labai labai batai, tik ar jie tinkami musu ziemai ir is atsiliepimu skaitau, kad mazinti, jei siaip nesioji 40 tai gal tada geraiu 11 imti 4u.gif g.gif

Gal kas turi tokius?
Atsakyti
QUOTE(Šalta kava... @ 2012 11 09, 17:59)
sitas reikalas man visiskas kosmosas,

visada buna pirmas kartas biggrin.gif kitokio apsipirkimo budo as neissivaizduoju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2012 11 09, 19:05)
visada buna pirmas kartas biggrin.gif kitokio apsipirkimo budo as neissivaizduoju  schmoll.gif

Zinant save,bijau,kad gali tapti man manija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 09, 17:59)
Mergytes, panasu, kad mano facebooko saskaita nulausta. Jei bus per facebooka prasoma ar snekama apie pinigus, netikekit. As niekados netvarkau finansu per facebooka !


o aš ir galvoju, ko ponička parūūūške laikini biggrin.gif

QUOTE(labamba @ 2012 11 09, 19:04)
uzsakiau ON visa seta kombi kelnes ir striukyte,ir ple galvoju turbut per mazus pasiemiau,mano zuikai tik vasara 2metai tai jei siai ziemai jauciu prasoviau pasimdama 18-24men g.gif jau man blogiau nebuna kai netikusias prekes reikia ispardavineti  doh.gif


nepuolam į paniką. Aš savo pupai užsakius 3T suknelę, jai dabar 2,7 nu dyyyydelė. 2T gap striukė irgi dar didoka. O ūgiu kaip ir normali gal kiek kūdesnė mergaitė

QUOTE(Šalta kava... @ 2012 11 09, 19:07)
Zinant save,bijau,kad gali tapti man manija blush2.gif


mhm, pakybokit savaitę kitą, tikrai tapsit doh.gif . Tik pirmas ir svarbiausias pasiūlymas - nepirkt vos tik pamačius. Mano klaida. Pasistudijuot, pasėdėt, pasekt kada kur masinis pirkimas prasideda. Va dabar Old Navy žieminius rūbus perkam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stepė: 09 lapkričio 2012 - 18:14
Laaabai reikia rankines!
http://www.boscovs.c...amp;pdn=1500100 wub.gif Cia labai gera kaina, Macys tokia dvigubai brangiau kainuoja.
Gal kas nori prisijungti irgi, freeshipas nuo 100 dol. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2012 11 09, 19:14)
o aš ir galvoju, ko ponička parūūūške laikini biggrin.gif
nepuolam į paniką. Aš savo pupai užsakius 3T suknelę, jai dabar 2,7 nu dyyyydelė. 2T gap striukė irgi dar didoka. O ūgiu kaip ir normali gal kiek kūdesnė mergaitė
mhm, pakybokit savaitę kitą, tikrai tapsit  doh.gif . Tik pirmas ir svarbiausias pasiūlymas - nepirkt vos tik pamačius. Mano klaida. Pasistudijuot, pasėdėt, pasekt kada kur masinis pirkimas prasideda. Va dabar Old Navy žieminius rūbus perkam  biggrin.gif

Valio,man kaiptik reiketu ir striukes ir batu,atleiskit uz kvaila klausyma,cia LT kaina? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 08, 16:05)
Mes labai panasiu tokiu laukiam su kita siunta http://www.sierratra...;colorFamily=01  bigsmile.gif


Jie ne zieminiai?

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 08, 17:30)
Studijavom Timberland puslapyje lentele ir nusprendem imti 10.5US 28cm pedai. Gal ir 10 butu uzteke, bet pabijojom pamazinti. Retai jam tinka 10US dydis  g.gif

O jei peda 26-26.5cm tada kokidydi imti reiktu? blush2.gif
niekaip nerandu timberland.com size chart lenteles doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šalta kava... @ 2012 11 09, 19:21)
Valio,man kaiptik reiketu ir striukes ir batu,atleiskit uz kvaila klausyma,cia LT kaina? blush2.gif


čia žiūrit? kairėj viršuj pasikeiskit vėliavą į amerikasnską biggrin.gif matysit baksais. daugint reikia +- iš 4.

http://oldnavy.gap.c...p;clink=5744690 jums tikriausiai reikia čia biggrin.gif. ups, kažkas nebeveikia...

http://www.sierratra...ds-boots~d~123/ batų žiūrėčiau čia - anksčiau kažkas dėjo koduką, ieškočiau tokių kur tas kodukas galioja
Aš pupai columbia pirkau - nerealūs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stepė: 09 lapkričio 2012 - 18:31
QUOTE(Šalta kava... @ 2012 11 09, 10:59)
Labas merginos,niekad nesu pirkusi internetu is uzsienio,tai sitas reikalas man visiskas kosmosas,bet labai reiketu zieminiu batu vyrisku,gal galit mane pareguliuoti,kur ir per ka man ieskot,gal kur nuolaidos jau prasidejusios?ir kaip viska apsiskaiciuoti?smile.gif
blush2.gif

sveika prisijungus drinks_cheers.gif Dabar kaip tik turim nuolaidu sierratradingpost.com ir panos cia bele kiek prirase apie batus is ten ir nuolaidu kodus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šalta kava... @ 2012 11 09, 18:07)
Zinant save,bijau,kad gali tapti man manija blush2.gif

cia jau gyvenimo budas,ne manija lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Stepė @ 2012 11 09, 18:14)
o aš ir galvoju, ko ponička parūūūške laikini biggrin.gif
nepuolam į paniką. Aš savo pupai užsakius 3T suknelę, jai dabar 2,7 nu dyyyydelė. 2T gap striukė irgi dar didoka. O ūgiu kaip ir normali gal kiek kūdesnė mergaitė
mhm, pakybokit savaitę kitą, tikrai tapsit  doh.gif . Tik pirmas ir svarbiausias pasiūlymas - nepirkt vos tik pamačius. Mano klaida. Pasistudijuot, pasėdėt, pasekt kada kur masinis pirkimas prasideda. Va dabar Old Navy žieminius rūbus perkam  biggrin.gif

biggrin.gif na kazkiek apsidziaugiau,pastaruoju metu nesiseka,kiek gavau batu viska reikia pardavineti,arba mano vaikai auga minutem arba as juos sumazinu.sunus nesioja 13 dydi,nupirkau batus 1 dydzio ir visi mazi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti