Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 09:29)
Merginos, o Childrens Place turite koki koduka?  g.gif Ir ar uzsakymu turit is ten. Reiktu kai ko man  ax.gif

neturiu uzsakymu kolkas, kodo irgi ner unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 09, 16:35)
neturiu uzsakymu kolkas, kodo irgi ner  unsure.gif

Patikrink Taure e-maila 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(austteja @ 2012 11 09, 17:33)
Gal kas zinot, Old NAVY 5T AR BUS GERAS UGIUI 116CM ,AR STRIUKES IR KELNES NERA JU PAMAZINTOS

as jau sakiau,pagal mane tai ten viskas pamazinta,bet mano vaikai is aukstesniu,todel as imu is ten vienu dydziu didesnius viska,va dabar mazylei greit 2 tai kombi imciau 3T ne mazesni,nes nesinori kad butu tik tik,mazu ka paaugs ir neistems ziemos,o sako ziema bus salta,ilga...

pagal metus geriau patart,nei pagal ugi man biggrin.gif as turiu 5 T kombi,tai jau 3 metu manau drasiai ji uzdesiu,nes augam ne i ploti o i ugi lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergytes, panasu, kad mano facebooko saskaita nulausta. Jei bus per facebooka prasoma ar snekama apie pinigus, netikekit. As niekados netvarkau finansu per facebooka !
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2012 11 09, 17:53)
as jau sakiau,pagal mane tai ten viskas pamazinta,bet mano vaikai is aukstesniu,todel as imu is ten vienu dydziu didesnius viska,va dabar mazylei greit 2 tai kombi imciau 3T ne mazesni,nes nesinori kad butu tik tik,mazu ka paaugs ir neistems ziemos,o sako ziema bus salta,ilga...

pagal metus geriau patart,nei pagal ugi man biggrin.gif as turiu 5 T kombi,tai jau 3 metu manau drasiai ji uzdesiu,nes augam ne i ploti o i ugi lotuliukas.gif



blink.gif blink.gif blink.gif tai tikiuopsi mano taip greit nestyps, nes ir prie aukstuju ne pagal metus jei bus 3, o as uzsakiau jai striuke 4T ir kombi kelnes 4T, nes pagal ju dydziu lentele pabijojau, kad baisiai jau bus didele 5T

Tai kokio ugio jusu mergaite g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 09, 16:59)
Mergytes, panasu, kad mano facebooko saskaita nulausta. Jei bus per facebooka prasoma ar snekama apie pinigus, netikekit. As niekados netvarkau finansu per facebooka !

o siaubeli blink.gif doh.gif
Atsakyti
sieros naujo kodo nera? tik tas -45 kur niekam netaiko ?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 09, 17:01)
sieros naujo kodo nera? tik tas -45 kur niekam netaiko ?? g.gif

man kai kuriom prekem taiko. Cia tik jusu prekem netaiko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(JasVita @ 2012 11 09, 16:45)
aš irgi gavau, kad 12,50  biggrin.gif

mergaitiskom ner nuolaidos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 09, 18:00)
blink.gif  blink.gif  blink.gif tai tikiuopsi mano taip greit nestyps, nes ir prie aukstuju ne pagal metus jei bus 3, o as uzsakiau jai striuke 4T ir kombi kelnes 4T, nes pagal ju dydziu lentele pabijojau, kad baisiai jau bus didele 5T

Tai kokio ugio jusu mergaite  g.gif  g.gif

viskas gerai,jei reiktu uzsakinet as ir 3 metu imciau 4T,bet kadangi pas mane guli 5 T nuo seses,bandysim apseit be prikimo blush2.gif nors rezgu minti paimt 4T lotuliukas.gif bet ar reikia doh.gif
maniske jau beveik 100cm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 17:06)
man kai kuriom prekem taiko. Cia tik jusu prekem netaiko  tongue.gif


tai laukiam kito kodo.. kur taikys.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 09, 18:01)
sieros naujo kodo nera? tik tas -45 kur niekam netaiko ?? g.gif


Daugumai Calida apatinių taiko wub.gif thumbup.gif

šitą maikutę turiu ilgomis rankovėmis - superinė thumbup.gif

http://www.sierratra...;colorFamily=02


Papildyta:
QUOTE(happy @ 2012 11 09, 17:35)
parasyk koki koda taikai? nes mano isirinktiem sorel nuolaidos nepritaike, gal pas tave kitas kodas.. g.gif


FTM13895


Ne visiems taiko, čia tas pats kodas kur prieš tai imesta buvo -45 - aš darau taip - isimetu bet kokia preke kašika, irašau koda, perskaičiuoja, o tada keliauju i dominančias prekiu grupes ir matau prie kurios prekės yra prierašas - View Coupon, reiškia ir nuolaida galioja, o jį paspaudus matai kainą su nuolaida 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilga*: 09 lapkričio 2012 - 17:47