Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(tyli upė @ 2012 11 09, 15:36)
swoon.gif Nu lyg ir neturėjo būt nuolaidos kombikelnėms, bet.. ačiū už geras žinias biggrin.gif
O kokias kepurytes? Pasirodom.. bigsmile.gif



berniukui komplektukas

mergaitei

Berniukui derinau prie strtiukes ta kur pilka su oranziniu ir juodos kombi kelnes. Biski purvina ta spalva, bet daugiau niekas netiko, bet pasirinkimas ivairus smile.gif

Mergaitai prie striukes su drugeliais ir melynu kombi kelniu

Mano akim ziurint turetu but vyke deriniai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 09, 15:45)
berniukui komplektukas

mergaitei

Berniukui derinau prie strtiukes ta kur pilka su oranziniu ir juodos kombi kelnes. Biski purvina ta spalva, bet daugiau  niekas netiko, bet pasirinkimas ivairus smile.gif

Mergaitai prie striukes su drugeliais ir melynu kombi kelniu

Mano akim ziurint turetu but vyke deriniai  4u.gif  4u.gif

Ar jusm taike nuolaida striukytei? Galvoju gal man saviskiui paimti... g.gif
Atsakyti
Tai nebesuprantu, taiko tą nuolaidą kombikelnėms ar ne biggrin.gif
O dėl dydžio niekas nepatars? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2012 11 09, 15:26)
tai kad nera to kodo kur ivest, reikia registruotis ir pan  g.gif

As irgi lygiai taip pat nerandu kur suvesti ir nezinau taikytu mano daiktams ar ne unsure.gif
Atsakyti
Nezinau kaip kitiems,vakar uzsakiau kombi kelnes is ON, tai joms netaiko nuolaidos g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 09, 15:49)
Tai nebesuprantu, taiko tą nuolaidą kombikelnėms ar ne  biggrin.gif
O dėl dydžio niekas nepatars?  4u.gif

Kombikelnems tai tikriausiai taiko, nes man jas nupirko uz 10 pinigeliu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiuk: 09 lapkričio 2012 - 14:59
Mergaites, o jei prie vyriskos striukes raso Fill: 12 oz faux down cia ji silta ar ne?

Butu fill 600 suprasciau, kad silta, o dabar...
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 11 09, 16:41)
O ar galima paprasyti kad pranestu , kai susirinks, as noriu prisijungti  4u.gif

smile.gif Tai, jeigu nedega, tai kam varginti komandą.. irnesakyk.gif
Šiaip, jeigu norit, tai ir siųskit savo užsakymą, o komanda labai orientuota ir, kur tik galima, surenka tuos freeshipus, palaukia kitų užsakymų.. nereik čia atskirų susitarimų mirksiukas.gif
Pastebėsit greit, kad užsako, ir per kelias val., ir per dieną, kartais gal po kelių dienų.. Kosmetiką, man rods, ilgiau renka.. nu, aišku, kad kombikelnių lėlėms labiau reik nei kremų mamoms biggrin.gif
Jei dar neramu, siųsdama užsakymą, pridėkite, "noriu tik su freeshipu" arba "su tokiu anokiu kodu" smile.gif
Atsakyti
gal kas patars, kur gražios piniginės ieškot?

o jei dar būtų prikimšta pinigų... biggrin.gif

dėl piniginės - rimtai, reik naujos, pageidautina odinės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 09, 15:30)
Nu man tai patiko gavau uzsakyta kas is Old Navy, tai kombi kelnes po 10 pinigeliu gavosi o kepuryciu ir pirstunyciu flees tipo kompklektas 4.8 pinigeliu ir net dzemperiukam flees dar nuolaidele.

Nu cia tai nuotaika pakilo. Aciu mergaites  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

as tik dabar pamaciau, kad nupirksta po 10 dol bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noja78: 09 lapkričio 2012 - 15:12
idomu ar sita pagalve daug svertu is disney.com?gal kas esate pirke?prisijungciau ir as su uzsakymu. aciu.

http://www.disneysto...286688/1000267/
Atsakyti
QUOTE(rasiuk @ 2012 11 09, 15:47)
Ar jusm taike nuolaida striukytei? Galvoju gal man saviskiui paimti... g.gif


Uzsakyta gavau, kad striuke 20 pinigu kombikelnes 10, kai tokia kaina tai paemiau abiems vaikams tai paziuresi ar tikrai siltos 4u.gif 4u.gif papildomai paemiau flysinius dzemperiukaus dar papildomai jei but plona. g.gif
Atsakyti