Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 15:08)
o kas butent nuvyle?  unsure.gif

Aš pirkau striukę, tai mane ji nenuvylė, kadangi pirkau su didele nuolaida(130lt gavosi), bet už pilną kainą tai tikrai nepirkčiau doh.gif stebuklo irgi nematau schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū už siuntinuką atėjau pasakyti komandai. Ačiū 4u.gif Ir pasigirti.. Jau kokie gražūs t.raudoni polo marškinukai su šuniu iš gymboree Mažyliui bigsmile.gif Buvo ilgai prie didelių nuolaidų.
Išgirtos pirštinės.. nu, geros ir man L, nors jau bijojau, kad bus per didelės.. tikėkimes, kad bus šiltos, nes šiaip turiu priekaištą nedidelį - jos trumpos man pasirodė ir aplink riešą labai jau laisvos ax.gif Bet labai tikiuosi iš jų šilumos ax.gif
Ai, ir Mutinelos užrodytos kažkokios naujų technologijų super kojinės (lyg nebėr jų pardavime.. Lorpen Nordic thermolite R) tai bus turbūt vyriškiui, kad nesušaltų bigsmile.gif Per didelis man S'as irnesakyk.gif Nors gal taip tik atrodo bigsmile.gif Nedidelis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 09 lapkričio 2012 - 14:21
QUOTE(veriru @ 2012 11 09, 14:16)
as suprantu kad netaikys -20%, nes raso kad netaiko outwear sk :

20% Off – use code: ONGIFT
Excludes Everyday Steals and Outerwear

Pataisykit jei klystu  ax.gif

Ačiū 4u.gif
O kaip dydžiai? beveik keturmečiui kokį kombikelnių imt, kad labai nepaskęstų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaGustė: 09 lapkričio 2012 - 14:21
QUOTE(proksi @ 2012 11 09, 13:56)
Laukia kol susurinks prekiu, kad butu nemokamas siuntimas JAV iki Taurytes.



supratau 4u.gif o per kiek mazdaug susirenka ?
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 11 09, 16:21)
supratau  4u.gif o per kiek mazdaug susirenka ?

biggrin.gif Kantrybės.
Kosmetika lėčiau susirenka, kiek pastebiu, o šiaip, būna labai įvairiai.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2012 11 09, 12:13)
Kodas yra puslapyje, pasitikrinkite smile.gif



tai kad nera to kodo kur ivest, reikia registruotis ir pan g.gif
Atsakyti
Nu man tai patiko gavau uzsakyta kas is Old Navy, tai kombi kelnes po 10 pinigeliu gavosi o kepuryciu ir pirstunyciu flees tipo kompklektas 4.8 pinigeliu ir net dzemperiukam flees dar nuolaidele.

Nu cia tai nuotaika pakilo. Aciu mergaites wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dedu DISNEY -25% 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 09, 16:30)
Nu man tai patiko gavau uzsakyta kas is Old Navy, tai kombi kelnes po 10 pinigeliu gavosi o kepuryciu ir pirstunyciu flees tipo kompklektas 4.8 pinigeliu ir net dzemperiukam flees dar nuolaidele.

Nu cia tai nuotaika pakilo. Aciu mergaites  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

swoon.gif Nu lyg ir neturėjo būt nuolaidos kombikelnėms, bet.. ačiū už geras žinias biggrin.gif
O kokias kepurytes? Pasirodom.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 11 09, 14:36)
o kada planuojat uzsakyt is Paulas Choice ? 4u.gif

Ką perkate? Ieškau sau ko nors odai atgaivinti (serumas, kaukė, kremas). Gal kas pasiūlytų?
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 09, 14:23)
biggrin.gif  Kantrybės.
Kosmetika lėčiau susirenka, kiek pastebiu, o šiaip, būna labai įvairiai..  ax.gif


O ar galima paprasyti kad pranestu , kai susirinks, as noriu prisijungti 4u.gif
Atsakyti


Kažkas ieškojo John Deere traktorių 4u.gif
Atsakyti