Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Klausimas del GAP flysiniu kepuriu, L tai kokia cia galvos apimciai, ar gerai suprantu kad cia 3-5 metu vaikui?
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2012 11 09, 11:29)
jei pirksite Columbia, vadovaukites gamintojo pateikama dydziu lentele:
http://www.columbia....ml#PDPSizeChart

jie tiksliai nurodo, kokio ilgio pedai koks dydis tinkamas  4u.gif


bet praziurejau skelbimu lenta ir mamos prie kai kuriu modeliu raso "pamazinti" g.gif
tai ir mastau gal negalima pasitiket 100proc ta lentele.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 09, 11:20)
Priminkit..oldnavy rubai lyg didinti? Noriu paimti flexe dzemperi bernams, vienas sunus 8,5, kitas beveik 7 metai.. Koki dydi imt?? 4u.gif


iki siol man pagal size charta viskas atitinka.
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 09, 12:36)
bet praziurejau skelbimu lenta ir mamos prie kai kuriu modeliu raso "pamazinti" g.gif
tai ir mastau gal negalima pasitiket 100proc ta lentele.. g.gif


taip, realiai beveik visi modeliukai yra pamazinti ir neatitinka standartiniu matavimu. pvz US4 dydis standartiskai atitiktu 36EUR, o Columbia su ju pamazinimu US4 dydis bus viso labo tik apie 34-34.5 EUR dydi.
bet gamintojo lentele galite 100% pasitiketi. jie jau nurodo realu dydzio ir pedos atitikmeni (su esama paklaida).

tad jei jums reikia 22cm pedutei, imkite kaip gamintojas nurodo - US4 dydi.
tikrai neprasausit. ne vienus batus esu pirkusi ir vyrui, ir vaikams - 100% atitiko viskas pagal lentele.
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 11 09, 11:41)
iki siol man pagal size charta viskas atitinka.


ok... aciu.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet man labai rupi,kad SOREL pakomentuotu..
nes kaina geresne.. ir siap man fainesni. g.gif .
jau parase viena mama.. turi Yout 6 dydi- vidpadis batu 24,5 cm

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy: 09 lapkričio 2012 - 11:50
Ar AE.COM VEL 15 PROC NUOLAIDA? NES EL. PASTE PRIERASAS 15 PROC.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 09 lapkričio 2012 - 11:48
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 09, 11:06)
smile.gif Nu bet vat kokie skirtingi atsiliepimai mamų apie ON.. daug mamų sako, kad patenkintos jų kokybe, o manęs dažniau netenkina.. palyginus tuos paąčius fleece'iukus ar treningines kelnes, nu žymiai gražesni CP arba gymboree, bent man  ax.gif

As giriu tik striukytes, palciukus smile.gif Is fleec'iuko turim tik viena - a la megztuka-paltuka - tas lux. Daugiau nieko.
Man CP, Gymboree, Oshkosh, carters labai patinka smile.gif Bent to, ka turim - kokybe l.gera. Tiesiog, daznai ON kaina prieinamesne wink.gif
Atsakyti
merginos, man labai reikai bitutes kostiumo i darzeli, gal kuri kur esat uzmaciusi????? smile.gif
Atsakyti
SIEROS yra kokia nuolaida papildoma? Kazkaip be jos nesiperka schmoll.gif
Vakarykste negalioja.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2012 11 09, 12:47)
Mums ON kokybe patinka, turime ne viena palciuka, striuke ir pan. Kaina si karta tikrai stebetinai zema...Visko kaip jau ir turim, bet vel gundausi del dar vienu, kitos spalvos kombikelniu smile.gif


nesistebekit, pernai tokiu pat metu buvo irgi tks pat sale, kaip suprantu jie keleta kartu per metus imeta tokias kainas, nes asortimentas jau seniai toks pat ir nesikeicia.
Papildyta:
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 09, 13:06)
smile.gif Nu bet vat kokie skirtingi atsiliepimai mamų apie ON.. daug mamų sako, kad patenkintos jų kokybe, o manęs dažniau netenkina.. palyginus tuos paąčius fleece'iukus ar treningines kelnes, nu žymiai gražesni CP arba gymboree, bent man  ax.gif
Dabar vat skaitant, gerai, kad prisiminiau, kad ON fleece kelnių (tų, elementoriškų, po 8 dol.) spalva ir kokybė mane nuvylė taip, kad grąsinausi daugiau niekad nepirkti ten  ax.gif  NAvy ir šv.pilka, ypač šv.pilka tragiška spalva, murzina.. Nu, bijau rizikuoti su džemperiais unsure.gif  Ar jamt raudonus: http://oldnavy.gap.c...p...0&cid=53862 ? biggrin.gif
Bet kombikelnes Mažyliui gal reik pabandyt paimt - o gal žmogus vaikščiot norės lauke tongue.gif

Beje, ar yra norinčių šiandien iš Childrens Place? Kodų nematau, nebent turi Gerdulka.. bet fleece'ai po 7 pinigus, džinsai po 10.. nu, ir šiaip visokių akcijų smile.gif


turejom ON liemene, striukytes, fleesiukus visai seimai, tikrai patenkinta viskuom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2012 11 09, 09:00)
Gal del dydzio pakomentutumet 4u.gif Koki pirkote?
Nezinau koki man pasirinkti, ant db nesiojamu mano pirstinyciu uzrasytas 8.

Pirkau L. Plastakos apimtis per placiausia vieta su nyksciu pas mane 23cm, plastakos ilgis nuo delno pradzios prie rieso iki didziojo pirsto galiuko 18.5cm, didysis mano pirstas 8.5cm. Siaip pirstam kaip tik man, ilgesniems pirstukams jau butu per trumpos.

Paziurejau dar ju dydziu lentele, tai nedaskaiciau preita karta ir matavau su nyksciu, o pasirodo be nykscio reikia matuoti placiausia delno vieta (greiciausiai per krumplius). Gerai, kad merginos paprotino pirkti L dydi. Aciu joms 4u.gif Tai man gaunasi 19cm. Dydi vadinasi lentele atitinka puikiai thumbup.gif

QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2012 11 09, 09:26)
Dydžiai bent pernai buvo padidinti. Mažius 4metų, nešiojo ant 3metų striukę. Dičkis turi ant 8metų, tai nešios dar ir šiemet, o jam jau 10metų doh.gif Turim paltuką ant 4 metų, tai mažiui dabar 5, tai dar geras tas paltukas tongue.gif

Na merginos sake 3T 100cm jau ant ribos, tai 4T 103cm neturetu per didele buti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 09 lapkričio 2012 - 12:12
ačiū,gerdulka,už akiniukus smile.gif
Atsakyti