Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

help.gif help.gif help.gif gerdulkaaaa,nusiunčiau ekstrinį surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 09, 12:00)
help.gif  help.gif  help.gif gerdulkaaaa,nusiunčiau ekstrinį surrender.gif

hihihi.gif
Taigi ir tautai dabar smalsu.. ką? biggrin.gif

----
Va koks simpatiškas.. paltukas ar kaip jį pavadint bernužėliams.. nelabai šaltam orui, kiek suprantu.. ir ne terliams biggrin.gif http://oldnavy.gap.c...p...0&cid=53862
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 09 lapkričio 2012 - 10:05
O man klausimas iskilo tai kurios kombi kelnes geresnes ar dabar Old navy kur dabar po 12 doleriu ar sierros kur su kodu 16.22 kombi kelnes. Nes kiek matau uzsidejmas geriau sierros , nes tik uztrauktukas?

Tik mano manymu old navy gal pliusas, kad per klesnes eina flysiuko medziaga, o va sierros tik ant krutines, bet sierra atrodo stiresnes tik silumos atzvilgiu idomu kaip???
Atsakyti
QUOTE(anerita* @ 2012 11 08, 21:01)
Toki pernai pamenu tikrai, kad kazkam atidavinejau biggrin.gif , kazkuri buvo atsisiuntus  biggrin.gif

Laba,
Pernai siunciausi toki rinkini. Dukryte buvo suzaveta. Leliu kokybe tikrai gerai. Tik sunkus tas daiktas, bandziau surasti saskaita, bet pasirodo senas esu isstrynusi. Bet galutiniame variante gavosi apie 400 lt. Pirkom su nuolaida atrodo -15%.
Atsakyti
QUOTE(barsuchok @ 2012 11 09, 10:26)
Pagal ju lentele 8 tai XL. Bet ar nebus dideles?  g.gif As emiau sau M (7 dydi), is tikruju atitinka, kaip nulietos ant rankos. wub.gif


gal galite parasyti kiek cm Jusu plastakos ilgis nuo delno pradzios prie rieso iki didziojo pirsto galiuko, nes mano tai pirstai ilgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuliukas567 @ 2012 11 09, 11:08)
Laba,
Pernai siunciausi toki rinkini. Dukryte buvo suzaveta. Leliu kokybe tikrai gerai. Tik sunkus tas daiktas, bandziau surasti saskaita, bet pasirodo senas esu isstrynusi. Bet galutiniame variante gavosi apie 400 lt. Pirkom su nuolaida atrodo -15%.


Ačiū dideliausias 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas,norejau padekot mergaitem uz darba! 4u.gif thumbup.gif
gavom kruva ecco kojiniu,(vyras sake nomalno),
striukyte apie kuria cia diskutavom del siltumo,sia
http://www.sierratra...;colorFamily=01
labai faina,pamusaliukas aisku plonytis, bet pavasariui bus liuks, tik dydziu galejo but didesne,tik tik,vienam sezonui
dar karta aciu

p.s. patarkit kuri rinkinuka mamai kaledom paimt?
http://www.sephora.c...1?skuId=1412626

ar si
http://www.sephora.c...7?skuId=1466952
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 09, 09:41)
O ko jie tokie pigūs?  unsure.gif Atsiliepimai tai gerai, bet vat kaina įtartina.. unsure.gif
Šiaip atsiverčiau pasižiūrėti ateičiai, nes kaip ir nereikia jau nieko .. nebent mažiausiajam kokių kelnių po purvus braidyti.. nu, bet kaina kombi kelnių neįtikėtina bigsmile.gif

Mums ON kokybe patinka, turime ne viena palciuka, striuke ir pan. Kaina si karta tikrai stebetinai zema...Visko kaip jau ir turim, bet vel gundausi del dar vienu, kitos spalvos kombikelniu smile.gif
Atsakyti
savo vaikus apipirkau batais, reik drauges vaikus apipirkt..
o cia jau didesne atsakomybe nei savo vaikam perkant..000189.gif 000189.gif 000189.gif

Mergaites koja 22 cm galit patart koki dydi siu imti?
Gyvai juos matet? nesunkus? geri ir t.t.. Sunkus lyg ir neturetu buti nes ten neguma o tokia kaip puta?? ar gerai galvoju..
va apie situos kalbu..
user posted image

dar sitas variantas man patinka o ir kaina gera g.gif :
gal kas turit? gyvai matet? koki dydi imt? koja 22 cm?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 09, 11:52)
savo vaikus apipirkau batais, reik drauges vaikus  apipirkt..
o cia jau didesne atsakomybe nei savo vaikam perkant..000189.gif  000189.gif  000189.gif

Mergaites koja 22 cm galit patart koki dydi siu imti?
Gyvai juos matet? nesunkus? geri ir t.t.. Sunkus lyg ir neturetu buti nes ten neguma o tokia kaip puta?? ar gerai galvoju..
va apie situos kalbu..
user posted image

dar sitas variantas man patinka o ir kaina gera  g.gif :
gal kas turit? gyvai matet? koki dydi imt? koja 22 cm?
user posted image


Dukra turejo columbia
user posted image
Tai ant etiketes parasyta, kad USA4 dydis, 22 cm kojytei. Viduj buvo apie 23.5 cm.
Sie tikrai lengvi buvo lengvi, manau tie irgi toie patys.
Atsakyti
Kas turi old navy combi kelnes sakykite: matau mergaiciu skyriaus kad klesnes eina su flees medziaga, o va berniuku skyriaus kur atlenkta jau fleeas nesimato. Ar tikraio ir berniuku skyriaus kelnes per klesnes su fees medziaga?

Derinu mergaitei prie striukes su drugeliais tas tamsiai melynas kombi kelnes, nes mergaiciu skyriaus ruvavoz man nesiderina rolleyes.gif

Dekoju atsakiusioms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2012 11 09, 12:47)
Mums ON kokybe patinka, turime ne viena palciuka, striuke ir pan. Kaina si karta tikrai stebetinai zema...Visko kaip jau ir turim, bet vel gundausi del dar vienu, kitos spalvos kombikelniu smile.gif

smile.gif Nu bet vat kokie skirtingi atsiliepimai mamų apie ON.. daug mamų sako, kad patenkintos jų kokybe, o manęs dažniau netenkina.. palyginus tuos paąčius fleece'iukus ar treningines kelnes, nu žymiai gražesni CP arba gymboree, bent man ax.gif
Dabar vat skaitant, gerai, kad prisiminiau, kad ON fleece kelnių (tų, elementoriškų, po 8 dol.) spalva ir kokybė mane nuvylė taip, kad grąsinausi daugiau niekad nepirkti ten ax.gif NAvy ir šv.pilka, ypač šv.pilka tragiška spalva, murzina.. Nu, bijau rizikuoti su džemperiais unsure.gif Ar jamt raudonus: http://oldnavy.gap.c...p...0&cid=53862 ? biggrin.gif
Bet kombikelnes Mažyliui gal reik pabandyt paimt - o gal žmogus vaikščiot norės lauke tongue.gif

Beje, ar yra norinčių šiandien iš Childrens Place? Kodų nematau, nebent turi Gerdulka.. bet fleece'ai po 7 pinigus, džinsai po 10.. nu, ir šiaip visokių akcijų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 09 lapkričio 2012 - 11:13