Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Mirtyšė @ 2012 11 08, 13:50)
sveikinam islaikius kriksta  4u.gif
jooo... pamenu ir as kaip seniai seniai, dar  vairavimo pirmom dienom  plikledis, paskui uzsnigo sniegas....  doh.gif

buvo panasiai kaip sitoj dainoj  biggrin.gif
http://www.youtube.c...h?v=rmBkGRGQSJw

OMG lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
As siandien netycia radau nuplesta popierini pakabuka nuo Landsend striukes, jame aiskinama, kas yra uztrauktukas ir kaip juo naudotis blink.gif biggrin.gif jauciu kur nors jau buvo kokia nors teisine byla, kad neinformuoja, koks pavojingas yra uztrauktukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 08, 18:28)

Masinoje ant skydelio kazkokia snaige uzsidege, matyt masina zinojo, kad snigo  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Kad taiko OldNavy fleesam (megztiniam) 20 proc man vakar uzsake berniukiska uz 8 dol vietoj 10 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 08, 23:33)
D

Cire by Grandoe pirstines idealiai tiko  thumbup.gif Labai grazios ir kokybiskos  wub.gif


Gal del dydzio pakomentutumet 4u.gif Koki pirkote?
Nezinau koki man pasirinkti, ant db nesiojamu mano pirstinyciu uzrasytas 8.

Atsakyti
gal parodytumėt kokių žiemiškų kelnių paaugliukei 154 ūgiui. Norėčiau velvetkių gal tik aukštesniu liemeniu, nes užupakalis gražiai riestas biggrin.gif
Atsakyti
Priminkit..oldnavy rubai lyg didinti? Noriu paimti flexe dzemperi bernams, vienas sunus 8,5, kitas beveik 7 metai.. Koki dydi imt?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 01:11)
Nu super. Reik tik del dydzio dabar issiaiskinti  g.gif Kaip tau atrodo. 103cm imti 4T ar 5T  unsure.gif

Dydžiai bent pernai buvo padidinti. Mažius 4metų, nešiojo ant 3metų striukę. Dičkis turi ant 8metų, tai nešios dar ir šiemet, o jam jau 10metų doh.gif Turim paltuką ant 4 metų, tai mažiui dabar 5, tai dar geras tas paltukas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2012 11 09, 09:00)
Gal del dydzio pakomentutumet 4u.gif Koki pirkote?
Nezinau koki man pasirinkti, ant db nesiojamu mano pirstinyciu uzrasytas 8.

Pagal ju lentele 8 tai XL. Bet ar nebus dideles? g.gif As emiau sau M (7 dydi), is tikruju atitinka, kaip nulietos ant rankos. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 09, 10:20)
Priminkit..oldnavy rubai lyg didinti? Noriu paimti flexe dzemperi bernams, vienas sunus 8,5, kitas beveik 7 metai.. Koki dydi imt?? 4u.gif

Bliuzonai nedidinti, mažiui 5 metai, ant tiek ir turim kokius 5 bliuzonukus, visi tinka, nei maži nei dideli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2012 11 09, 09:28)
Bliuzonai nedidinti, mažiui 5 metai, ant tiek ir turim kokius 5 bliuzonukus, visi tinka, nei maži nei dideli 4u.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 11 09, 00:46)
maniske 3 metuku, bet aukstoka, visus rubus perku 1 dydziu ddiesnius ir galvoju apie va situos :

http://oldnavy.gap.c...p;pid=262887002

http://oldnavy.gap.c...p;pid=537040042

O ko jie tokie pigūs? unsure.gif Atsiliepimai tai gerai, bet vat kaina įtartina.. unsure.gif
Šiaip atsiverčiau pasižiūrėti ateičiai, nes kaip ir nereikia jau nieko .. nebent mažiausiajam kokių kelnių po purvus braidyti.. nu, bet kaina kombi kelnių neįtikėtina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 09, 10:41)
O ko jie tokie pigūs?  unsure.gif Atsiliepimai tai gerai, bet vat kaina įtartina.. unsure.gif
Šiaip atsiverčiau pasižiūrėti ateičiai, nes kaip ir nereikia jau nieko .. nebent mažiausiajam kokių kelnių po purvus braidyti.. nu, bet kaina kombi kelnių neįtikėtina bigsmile.gif

Nepasakyčiau, kad jau labai prasta kokybe g.gif Striukės kaip striukės, nesuplyšo. Brangesnės yra storesnės ir šiltesnės negu pigios. o kokybė manau vienoda. Bliuzonai bernams iki 5 metų itin neblogos kokybės thumbup.gif vyresniems prastesni unsure.gif Tokia mano patirtis bigsmile.gif
Atsakyti