Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 00:09)
Mane irgi domina siu striukyciu medziaga. Ar nera tokia skysta ir neplysta vos kur uzkliuvus? As i darzeli ieskau striukes. Kai bijau, kad bedukdamas suplesyti kur uzkliuves gali. Ar jos tik foto atrodo tokios lepios medziagos?  g.gif 
UCB turimt, bet gaila ja i darziuka, o su kombinzonu kol nera labai salta nevesiu  ax.gif

Nesuplesoma smile.gif Nepanasu i situacija, kai vaikui nukritus UCB sagos nusitrina.
Man labai patinka jos kapisonas: didelis, jaukus.
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 08, 23:22)
Nesuplesoma  smile.gif Nepanasu i situacija, kai vaikui nukritus UCB sagos nusitrina.
Man labai patinka jos kapisonas: didelis, jaukus.

Aisku, na bandysiu tada imti ir as sunui.
Tikiuosi sitos medziaga nuo sios kokybe nesiskyria unsure.gif Imsiu ta tamsiai melyna, maziau demes matysis, o tai mano terliuzas is darzelio paisinas pastoviai grysta doh.gif

Ir dar patarkit del dydzio. Maniskiu ugis apie 103cm, tai galvoju ar uzteks 4T g.gif Pagal lentele 4T iki 106cm, nesinori kad labai ant ribos butu, bet ir kad nesketu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 08, 23:16)
Gerai skamba: "ratai sukasi.." biggrin.gif ir " išsiima iš dėžutės.."  doh.gif  lotuliukas.gif
O kiek svėrė ir kainavo litais šitas transportos stebuklas..? ax.gif

gerai skamba lotuliukas.gif maza ka galvoju, gal kolekcines jos ir neisiima is tos dezutes ir ratai nesisuka. Bet atsiliepimuose raso, kad isiima jos, tai nepergyvenau irnesakyk.gif
oi pamirsau pasverti blush2.gif Man atsiejo siek tiek daugiau nei 27lt, bet as emiau, kai kaina buvo po 4.5$.
Uz 15min pasversiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 08 lapkričio 2012 - 23:42
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 01:35)
gerai skamba  lotuliukas.gif  maza ka galvoju, gal kolekcines jos ir neisiima is tos dezutes ir ratai nesisuka. Bet atsiliepimuose raso, kad isiima jos, tai nepergyvenau irnesakyk.gif
oi pamirsau pasverti  blush2.gif Man atsiejo siek tiek daugiau nei 27lt, bet as emiau, kai kaina buvo po 4.5$.
Uz 15min pasversiu  mirksiukas.gif

biggrin.gif Ačiū. Nestriokas, bet gi įdomu.. mašinytės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 08, 23:54)
biggrin.gif  Ačiū. Nestriokas, bet gi įdomu.. mašinytės smile.gif

Taip kaip supakuotas sveria 275g smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 01:57)
Taip kaip supakuotas sveria 275g  smile.gif

Ačiū 4u.gif Šviečiuos mašinų klausimais tongue.gif Niekad dar nepirkus iš už jūrų marių žaislų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 11 08, 23:46)
maniske 3 metuku, bet aukstoka, visus rubus perku 1 dydziu ddiesnius ir galvoju apie va situos :

http://oldnavy.gap.c...p;pid=262887002

http://oldnavy.gap.c...p;pid=537040042

thumbup.gif

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 00:09)
Mane irgi domina siu striukyciu medziaga.

nu jei uzklius uz kazko smailaus tikrai plys biggrin.gif mano buvo uzkliuvus,iplyso,bet taip ir karojo mazyyyytis lopinelis atplyses,ni toliau plyso,nei iro kas,zodziu man ON kombiai super,reik bandyt ir is dickiu,nes tikrai silti,neperslampantys,plaut plovem sakau labai daug,nes maniskiai kiemo vaikai ir visad istraukiu kaip nauja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guziukas: 09 lapkričio 2012 - 00:08
QUOTE(guziukas @ 2012 11 09, 00:03)
thumbup.gif
nu jei uzklius uz kazko smailaus tikrai plys biggrin.gif mano buvo uzkliuvus,iplyso,bet taip ir karojo mazyyyytis lopinelis atplyses,ni toliau plyso,nei iro kas,zodziu man ON kombiai super,reik bandyt ir is dickiu,nes tikrai silti,neperslampantys,plaut plovem sakau labai daug,nes maniskiai kiemo vaikai ir visad istraukiu kaip nauja thumbup.gif

Nu super. Reik tik del dydzio dabar issiaiskinti g.gif Kaip tau atrodo. 103cm imti 4T ar 5T unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 02:11)
Nu super. Reik tik del dydzio dabar issiaiskinti  g.gif Kaip tau atrodo. 103cm imti 4T ar 5T  unsure.gif


maniske panasi emiau pagal ju size charta 4 T, tikiuosi tiks smile.gif paemiau ir kombi ruda ir striukyte uzsakiau smile.gif lauksiu stebuklingo zodelio uzsakyta smile.gif

dar On labai smagus fleesiniai megztukai pernai pirkau 2 tai atnesiojo kol jau uztrauktukai nesugedo po 1.5 metu intensyvaus nesiojimno, dabar negaliu apsispresti kokios spalvos noriu, kaina gera po 8 $, kam aktualu tikrai griebkit verti demesio smile.gif
as visus plius minus vaikiskus imu pagal size charta..
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 11 09, 00:17)
maniske panasi emiau pagal ju size charta 4 T, tikiuosi tiks smile.gif paemiau ir  kombi ruda ir striukyte uzsakiau smile.gif lauksiu stebuklingo zodelio uzsakyta smile.gif

dar On labai smagus fleesiniai megztukai pernai pirkau 2 tai atnesiojo kol jau uztrauktukai nesugedo po 1.5 metu intensyvaus nesiojimno, dabar negaliu apsispresti kokios spalvos noriu, kaina gera po 8 $, kam aktualu tikrai griebkit verti demesio smile.gif
as visus plius minus vaikiskus imu  pagal size charta..

Dekui 4u.gif Tai imsiu 4T, nes kelnes ir virsu dabar toki nesioja visu.
As irgi ziuriu fleesiukus. Jiems kaip suprantu taikys -20% g.gif Nes siaip raso sale kaina 10$.

jau supratau, kad netaikys -20%. Berniukams daugiau plesia uz fleesiukus. Juos kaip visada labiau skriaudzia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 09 lapkričio 2012 - 00:30
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 02:23)
Dekui  4u.gif  Tai imsiu 4T, nes kelnes ir virsu dabar toki nesioja visu.
As irgi ziuriu fleesiukus. Jiems kaip suprantu taikys -20%  g.gif Nes siaip raso sale kaina 10$.

jau supratau, kad netaikys -20%. Berniukams daugiau plesia uz fleesiukus. Juos kaip visada labiau skriaudzia  rolleyes.gif


mergaitems pigiau - po 8 $, as tik del spalvos neapsisprendziu niekaip, tegu rytoj pati pasirenka kokio nori lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 11 09, 00:33)
mergaitems pigiau - po 8 $, as tik del spalvos neapsisprendziu niekaip, tegu rytoj pati pasirenka kokio nori  lotuliukas.gif

as kai siaip paklausiau sunaus ko nori zaibo McQueeno ar Bruolio, tai pasake, kad Bruolio doh.gif O jo butent nebuvau uzsakiusi. Teko dar ir ji uzsakyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 02:42)
as kai siaip paklausiau sunaus ko nori zaibo McQueeno ar Bruolio, tai pasake, kad Bruolio  doh.gif O jo butent nebuvau uzsakiusi. Teko dar ir ji uzsakyti  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti