Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jjulie @ 2012 11 08, 23:14)
O jūs ar matėt šitas lėles gyvai? Mačiau Disney pardėj, tokios nekokybiškos man pasirodė, kaip paprastos pigios maximinės, tik kad princesė smile.gif tikros Barbės man daug kokybiškesnės ir plaukai gražesni ir t.t. Vieną-kitą nebent pabandimui paimkit, kurios labiausiai patinka.

Pabandymui jau pirkau, kokybė pasirodė gera, o ir kaina su nuolaidėle gavosi tiesiog juokinga.
Vienintelis kas neramina, tai svoris. Del kitko ramu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 11 08, 22:33)
Mergaites, kas turite Old navy zieminius kombinezonikus ir striukytes, kaip ju kokybe ?  iki kiek minuso skirti ? ar kaip ir carters iki minus 5 ?

turejo mano abi paneles,net noro ner parduot,nes superine kokybe ir nesiojasi ir plaunasi,o plovem daznai,nes ruzavi lotuliukas.gif ir siltumas 10 balu,nes pas juos viduj tiek striukiu tiek kombi kelniu eina fleesas,o tai laaaaaaaaaaabai silta,geriau nei pukai kokie mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui labai uz siuntinuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif Viskas puiku kaip visada thumbup.gif

Mazajam deja per mazas SmartWoolkepuriukas ir pirstinytes verysad.gif O labai grazus ir mielas wub.gif Gal kas noretu? Atiduociau uz 35Lt Mazintas stipriai. Iki metuku ne daugiau bent jau pirstinytes tikrai.

Disney McQueen'as superinis thumbup.gif Daug didesnis ir grazesnis nei pas mus pardavinejamos. Ratai sukasi, issiima is tos dezutes, lempos nedega biggrin.gif
Viena dezute transportuojant suluzo, bet niekis, bus maniskiui, o kita dovanosim ax.gif

Cire by Grandoe pirstines idealiai tiko thumbup.gif Labai grazios ir kokybiskos wub.gif Tik del spalvos nesuprantu, turejo buti juodos, bet jos tokios labai tamsiai rudos g.gif Gal susimaise su kieno nors, o gal tokios ir turi buti, nelabai suprantu. Na bet grazios ir tokios kokios yra biggrin.gif

Ai kazkam zadejau del vyrisku ecco kokiniu dydziu pasakyti. Na tai maniskiui puikiai tiko L dydis. Peda jo 28cm. Sako patogios, tamprios, tai galetu manau ir dar 1cm didesnei pedai tikti. Tik neaisku ar nepasitrauks isskalbus, ypac kokioje dziovykleje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 08 lapkričio 2012 - 22:36
QUOTE(guziukas @ 2012 11 09, 00:26)
turejo mano abi paneles,net noro ner parduot,nes superine kokybe ir nesiojasi ir plaunasi,o plovem daznai,nes ruzavi lotuliukas.gif ir siltumas 10 balu,nes pas juos viduj tiek striukiu tiek kombi kelniu eina fleesas,o tai laaaaaaaaaaabai silta,geriau nei pukai kokie mirksiukas.gif


o kaip su dydziais ? nes galvoju gal saviskei paiimti ? o medziagyte kelnyciu ir striukytes neskysta ? ne tokia slamanti blizganti kaip carters ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 08 lapkričio 2012 - 22:35
QUOTE(proksi @ 2012 11 08, 23:34)
o kaip su dydziais ? nes galvoju gal saviskei paiimti ? o medziagyte kelnyciu ir striukytes neskysta ? ne tokia slamanti blizganti  kaip carters ?

maniskes aukstos,tai as visad vienu dydziu imu didesnius,bent jau tie kur as turejau,tokios striukes siuvinets ale sirdutem dar,tai superine medziaga,nieks netraska,nezinau kokie carters,nesu turejus g.gif
as jei imti kombi maziem,tai imciau tik ON,nors dabar turi gap mazoji,bet su tais pukais tikrai saltoka bus ziema,o va su on jokiu salciu nebijojom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2012 11 09, 00:40)
maniskes aukstos,tai as visad vienu dydziu imu didesnius,bent jau tie kur as turejau,tokios striukes siuvinets ale sirdutem dar,tai superine medziaga,nieks netraska,nezinau kokie carters,nesu turejus g.gif
as jei imti kombi maziem,tai imciau tik ON,nors dabar turi gap mazoji,bet su tais pukais tikrai saltoka bus ziema,o va su on jokiu salciu nebijojom thumbup.gif


maniske 3 metuku, bet aukstoka, visus rubus perku 1 dydziu ddiesnius ir galvoju apie va situos :

http://oldnavy.gap.c...p;pid=262887002

http://oldnavy.gap.c...p;pid=537040042
Atsakyti
Nebelaukit mano Crazy 8 krepsiuko 4u.gif

Sumasciau, kad kazka is Sephora noreciau pasiimti smile.gif
Nuejau i Kristute pasibandyti ir radau, kas labai man tiko ir patiko.
O gryzus ziuriu, kad nera sito gerio Sephoroj. doh.gif
http://shop.nordstro...mp;resultback=0
Gal kas uzmatet, kur butu galima isigyti pigau, gal koks kodukas kur yra?
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 11 08, 23:46)
maniske 3 metuku, bet aukstoka, visus rubus perku 1 dydziu ddiesnius ir galvoju apie va situos :

http://oldnavy.gap.c...p;pid=262887002

http://oldnavy.gap.c...p;pid=537040042

Manoji turi sia striuke dydzio 3T, sausi bus 3metai, ugis 100cm. Tai jau noretusi 4T striukes (rankoves gerai, ilgio lyg truksta), nors manau, kad su dabartine istrauksim siuos metus. O siandiena kaip tik uzsakinejau tokias pat (kaip Jusu nuorodoj), bet 4T smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 09, 00:57)
Manoji turi sia striuke dydzio 3T, sausi bus 3metai, ugis 100cm. Tai jau noretusi 4T striukes (rankoves gerai, ilgio lyg truksta), nors manau, kad su dabartine istrauksim siuos metus. O siandiena kaip tik uzsakinejau tokias pat (kaip Jusu nuorodoj), bet 4T smile.gif


o kaip striukyte ne skysta ? tinka vidinamai tikrai ziemai ? as irgi galvoju imti 4T
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 08 lapkričio 2012 - 22:59
Gal kas tokia turit ir galit pakomentuoti siltuma ziemai ir dydi? http://oldnavy.gap.c...p;pid=256459012 Medziaga atrodo labai tvirta foto g.gif Tik siltumas neaiskus unsure.gif

QUOTE(Atige @ 2012 11 08, 22:57)
Manoji turi sia striuke dydzio 3T, sausi bus 3metai, ugis 100cm. Tai jau noretusi 4T striukes (rankoves gerai, ilgio lyg truksta), nors manau, kad su dabartine istrauksim siuos metus. O siandiena kaip tik uzsakinejau tokias pat (kaip Jusu nuorodoj), bet 4T smile.gif

Mane irgi domina siu striukyciu medziaga. Ar nera tokia skysta ir neplysta vos kur uzkliuvus? As i darzeli ieskau striukes. Kai bijau, kad bedukdamas suplesyti kur uzkliuves gali. Ar jos tik foto atrodo tokios lepios medziagos? g.gif
UCB turimt, bet gaila ja i darziuka, o su kombinzonu kol nera labai salta nevesiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 08 lapkričio 2012 - 23:11
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 09, 00:33)
Disney McQueen'as superinis  thumbup.gif Daug didesnis ir grazesnis nei pas mus pardavinejamos. Ratai sukasi, issiima is tos dezutes, lempos nedega  biggrin.gif

Gerai skamba: "ratai sukasi.." biggrin.gif ir " išsiima iš dėžutės.." doh.gif lotuliukas.gif
O kiek svėrė ir kainavo litais šitas transportos stebuklas..? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 08 lapkričio 2012 - 23:18
QUOTE(Jjulie @ 2012 11 08, 22:14)
O jūs ar matėt šitas lėles gyvai? Mačiau Disney pardėj, tokios nekokybiškos man pasirodė, kaip paprastos pigios maximinės, tik kad princesė smile.gif tikros Barbės man daug kokybiškesnės ir plaukai gražesni ir t.t. Vieną-kitą nebent pabandimui paimkit, kurios labiausiai patinka.


Turim keleta is disney lelku tokiu ir mergaiciu, ir berniuku. Nu nebloga kokybe, neturiu ka pasakyt g.gif
Atsakyti