Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 08, 17:05)
Mes labai panasiu tokiu laukiam su kita siunta

Koki dydi pirkote? Vadovavotes dydziu lentele?

QUOTE(julijandra. @ 2012 11 08, 17:08)
ziem. batai 1 dydzio pamazinti, vyras su 43 dyd., nesiUoja USA10.5

Aciu smile.gif
Atsakyti
Junkites http://www.chanel.co...ANEL.COM-120165 4u.gif
Atsakyti
Anerita wub.gif , pasiemiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

aciuu wub.gif wub.gif ir zaislai kaledu senio thumbup.gif , ir kojines, kiepos wub.gif , aisku RL wub.gif thumbup.gif , o tas mergaitiskas paltukas- nerealus -nu patiko wub.gif thumbup.gif

einu melejonus pervest -nes kodus buvau paikus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 08 lapkričio 2012 - 17:08
QUOTE(Nute_Bitute @ 2012 11 08, 15:44)
Pritariu  drinks_cheers.gif  nes bandai 1lt sutaupyti, o paskui ir prekių laiku nepasiimi, nors jos jau LT, nes sąskaitos raudonuoja, ir žmones bereikalingu darbu apkrauni.. ir viskas dėl varganų kelių litų..

pareklamuosiu SEB naują paslaugų planą pvz SUMANU. Moki 5 lt/mėn, o SEB daromi pavedimai visai nekainuos thumbup.gif Nereiks kaupti sąskaitų ir Taurei apmokant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 08, 19:14)
pareklamuosiu SEB naują paslaugų planą pvz SUMANU. Moki 5 lt/mėn, o SEB daromi pavedimai visai nekainuos thumbup.gif Nereiks kaupti sąskaitų ir Taurei apmokant biggrin.gif


mano vyras pasidare,sake labai apsimoka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(neferite @ 2012 11 08, 17:18)
mano vyras pasidare,sake labai apsimoka tongue.gif

aš tik šiandien reklamą paskaičiau, pasiskambinau į SEB pasiaiškinti turimus klausimus, ir iš karto užsisakiau biggrin.gif Man atrodo, kad apsimoka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 08, 16:27)
Koki dydi pirkote? Vadovavotes dydziu lentele?
Aciu smile.gif

Studijavom Timberland puslapyje lentele ir nusprendem imti 10.5US 28cm pedai. Gal ir 10 butu uzteke, bet pabijojom pamazinti. Retai jam tinka 10US dydis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Audry @ 2012 11 08, 17:14)
pareklamuosiu SEB naują paslaugų planą pvz SUMANU. Moki 5 lt/mėn, o SEB daromi pavedimai visai nekainuos thumbup.gif Nereiks kaupti sąskaitų ir Taurei apmokant biggrin.gif

O Swedbank tokio neturi? unsure.gif Geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 08, 17:14)
pareklamuosiu SEB naują paslaugų planą pvz SUMANU. Moki 5 lt/mėn, o SEB daromi pavedimai visai nekainuos thumbup.gif Nereiks kaupti sąskaitų ir Taurei apmokant biggrin.gif


Sakykit ka norit, netikiu, kad cia del 1 le komisinio mokescio neapmoka saskaitu biggrin.gif
Manau tiesiog uzsisako, o apmokejimui laukia algu, avasu ir kt.

Manau jei jau sau leidzia uzsakineti prekes is USA, tai cia tas 1 lt komisinis tikrai nesudaro esmes cool.gif
Atsakyti
Lordandtaylor.com nuolaida galioja tik ju kreditines turetojams, as neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2012 11 08, 14:11)
11.23d. Patys didziausi ispardavimai  4u.gif

o kokioj parduotuvej?
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2012 11 08, 14:14)
Sveiki,
O is cia pirktumete? Norim vitaminu guminuku situ butent biggrin.gif
Ar yra taxai ir siuntimo mokestis?


http://organicpharma...getarian.Source

http://organicpharma...getarian.Source


Kartoju, labai reiketu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2012 11 08, 17:39)
Manau jei jau sau leidzia uzsakineti prekes is USA, tai cia tas 1 lt komisinis tikrai nesudaro esmes  cool.gif

Netaupysi...neturesi lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti