Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Taurė @ 2012 11 08, 16:08)


Ne dar, siunta dviguba gaunasi, tai galima sakyti, uzbaigiau tik praita savaite  doh.gif Geriau panos nelaukit su pavedimais, nes kai nelaukiat, ir skaiciai sutikrinti laiku ir man lengviau dirbti ir niekam nereikia stresuoti kai siunta ateina, o zmogus susimokejes paskutine sekunde. tada visi sokam valsa ant ausu 4u.gif

pioneer.gif einu tukstanciu moket biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 08, 17:18)
Pritariu Taurei, nes sekant temą matosi, kaip sudėtinga būna susikoordinuot ir išlaukt, kai jau siunta gauta, pirkėjos nori kuo greičiau pasiimt, o pavedimus padarę išvakarėse doh.gif. Aišku, visko pasitaiko, aš irgi ne išimtis kartais mokėjimų paskutinę minutę blush2.gif, bet va tokiu atveju, kai užstrigo siuntos, tai geriau anksčiau susimokėjus laukt gerų žinių mirksiukas.gif.

smile.gif Bet kaip ir pirkėjoms reikėtų turėti trupinėlį kantrybės.. tarkim, kai žinai, kad susimokėjai tik iš ryto, tai per pietus tikrai dar nebus viskas sutikrinta ir duotas leidimas pasiimti.. juk, sekant Temą, matom, kada Taurė gula, kada kelias..
Labai smagu, kai gali kelias sąskaitas sugrupavus susimokėti, bet laukti juk irgi gali tik proto ribose.. iki keturių dienų mirksiukas.gif


MYG, reiktų pėdos cm žinoti. Ir į gamintojo dydžius dar kreipti dėmesį. Bet bendrai, mano galva, turėtų tikti us7 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 08, 08:18)
Pritariu Taurei, nes sekant temą matosi, kaip sudėtinga būna susikoordinuot ir išlaukt, kai jau siunta gauta, pirkėjos nori kuo greičiau pasiimt, o pavedimus padarę išvakarėse doh.gif. Aišku, visko pasitaiko, aš irgi ne išimtis kartais mokėjimų paskutinę minutę blush2.gif, bet va tokiu atveju, kai užstrigo siuntos, tai geriau anksčiau susimokėjus laukt gerų žinių mirksiukas.gif.

wub.gif


QUOTE(Noja78 @ 2012 11 08, 08:37)
pioneer.gif einu tukstanciu moket biggrin.gif

Pataisyti tukstanciai, dar negresia jums nepagydomas shopingitas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2012 11 08, 17:37)
pioneer.gif einu tukstanciu moket biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 08, 15:08)
Ne dar, siunta dviguba gaunasi, tai galima sakyti, uzbaigiau tik praita savaite  doh.gif Geriau panos nelaukit su pavedimais, nes kai nelaukiat, ir skaiciai sutikrinti laiku ir man lengviau dirbti ir niekam nereikia stresuoti kai siunta ateina, o zmogus susimokejes paskutine sekunde. tada visi sokam valsa ant ausu 4u.gif

Pritariu drinks_cheers.gif nes bandai 1lt sutaupyti, o paskui ir prekių laiku nepasiimi, nors jos jau LT, nes sąskaitos raudonuoja, ir žmones bereikalingu darbu apkrauni.. ir viskas dėl varganų kelių litų..
Atsakyti
jamsiu sephora.com assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 08, 15:45)
jamsiu sephora.com assa.gif

o kokie taxai sephoroj? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2012 11 08, 08:50)
o kokie taxai sephoroj? 4u.gif

8.9%
Atsakyti
Kaip su vyriskais Columbia batu dydziais? Vyras issirinko siuos
user posted image
Bijau prasauti smile.gif
Atsakyti
ar bus dar papildomai nuolaida? nuo sale 20$?
http://oldnavy.gap.c...p;pid=537040062

yra kodas ONGIFT, ar veikia su sia striuke? tax?

aciu
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 08, 16:02)
Kaip su vyriskais Columbia batu dydziais? Vyras issirinko siuos
user posted image
Bijau prasauti smile.gif

Mes labai panasiu tokiu laukiam su kita siunta http://www.sierratra...;colorFamily=01 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 08, 16:02)
Kaip su vyriskais Columbia batu dydziais? Vyras issirinko siuos
user posted image
Bijau prasauti smile.gif


ziem. batai 1 dydzio pamazinti, vyras su 43 dyd., nesiUoja USA10.5
Atsakyti