Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Taure thumbup.gif Gerai cia nuotaikai pakelti.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neferite @ 2012 11 07, 05:09)
Patarkit prasau vaikui 4m kur ir kokius nupirkti zuvu taukus su vitaminu D.(kad kuo maziau priedu prie naturalesniu butu).Duodavau Lysi naturalius,bet po vasaros atprato,tai sunkiai ikysu net ziaukcioja jis.


as situs neseniai is drugstore pirkau, mano vaikai labai skaniai valgo smile.gif Guminukai ten.
Zuvu taukai

Dekui uz prekes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kazkas klause temoje apie situs batus, sakiau parasysiu atsiliepima:
Emu Inverlock
user posted image
Tai siaip fainuoliai. Emiau 9 dydi, tai vidpadis 26.5-26.7 cm, man su 26 peda tinka. Kailiukas nera storas labai. Ir siaip jie labiau primena tuos visus tradicinius emu ir ugg, is paveiksliuko galvojau kad labiau bus panasus i normalius batus smile.gif Kad bus ta nosis tokia smailesne. Bet as patenkinta.

Dar noriu pasiulyti, netiko man vienas CK stanikelis smile.gif
Dydis 34D, kaina 95 Lt.
Paskaityt cia galima CK liemenele
Va toks, kuno spalvos, svelnutis, fainutis, gaila man jo verysad.gif
user posted image
Atsakyti
labas panos,patarkit,koki ziemini kombi vaikui beveik 2metuku pirkti....ir is kur,kad kaina daug maz padori butu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu Taurei ir merginoms uz siuntinuka 4u.gif si karta mazuti ax.gif

http://www.ae.com/fa...atId=cat5920121

Truputi save padidinau, galejau ir S dydi imt ax.gif Bet sueis ir M kaip uz tokia kaina biggrin.gif as vis del savo ranku ilgumo bijau mazesni virsu imt, bet sio megztukelio pakankamai ilgos rankoves ir visas toks netrumpas ax.gif
Atsakyti
4u.gif Labukas visoms. Gal žinote iš kokią parduotuvę įdomesnių daikčiukų paaugliams (12-14) dovanoms išrinkti? Tik ne rūbų ir ne batų smile.gif Amžina problema ką dovanoti ax.gif Pasirinkau iš Toysrus, bet dar ko nors reikia...
Atsakyti
is toysrus.com uzsakote? smile.gif nors ta pati preke yra ir amazon.com g.gif kazi kur geriau jei kaina kaip ir ta pati smile.gif

Toysrus adresas

Amazon preke
Atsakyti
sieroj jokio koduko ner?
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Noriu paklaust ar yra galimybe nupirkit kvepalus is ebay JAV? Nesiuncia jie man ju i LT verysad.gif o ju taaaip reikia....
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2012 11 07, 10:57)
is toysrus.com uzsakote?  smile.gif nors ta pati preke yra ir amazon.com  g.gif kazi kur geriau jei kaina kaip ir ta pati  smile.gif

Toysrus adresas

Amazon preke

Na, mano išsirinktų prekių kaina Toysrus apie 30proc. pigiau, nei kitur...Aišku, kokia bus su visu siuntimu žiūrėsim, bet juk galima pabandyti... ax.gif Šiaip tai nesu aš dar patyrusi pirkėja, laukiu pirmo siuntinuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(greisita @ 2012 11 07, 12:09)
Na, mano išsirinktų prekių kaina Toysrus apie 30proc. pigiau, nei kitur...Aišku, kokia bus su visu siuntimu žiūrėsim, bet juk galima pabandyti... ax.gif Šiaip tai nesu aš dar patyrusi pirkėja, laukiu pirmo siuntinuko  blush2.gif

man svarbiausia kad lele iki kaledu pareitu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 07, 07:12)
Radau bajeri facebooke, negaliu nepasidalinti  lotuliukas.gif

Siandiena as supratau kodel as storeju -tai Sampunas!!! Ant buteliuko raso kad sutvirtina ir priduoda pilnumo :)Nuo siandien prausiuosi tik skysciu plauti indams -ant to buteliuko raso ,kad tirpdo riebalus ,net ir pati didziausia sluoksni.

lotuliukas.gif matyt sampuna gere zmogus lotuliukas.gif dabar gers fairy thumbup.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atejau padekot mergytems uz vaiko numyleta Fina Reideri ir Auksaplaukes karuna wub.gif
Labai grazi karuna, tiesa teko velas atlenkstyt i pradine padeti, manau turetu ilgai tarnaut kadangi is velos thumbup.gif Viskas kolkas suslepta nuo vaiko,lauksim gimtadienio biggrin.gif
user posted image
aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandraxa @ 2012 11 07, 10:57)
is toysrus.com uzsakote?  smile.gif nors ta pati preke yra ir amazon.com  g.gif kazi kur geriau jei kaina kaip ir ta pati.

Toysrus adresas

Amazon preke

Toysrus lyg tax yra g.gif Fainuole sita lelyte ir kaina tikrai gera wub.gif (turejom is jonelio naudota,tai vaikui patiko). Kazkada savo mergytei norejau pirkt, bet tuomet nepavyko, o dabar manau jau didele siais lelei ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzinamaze: 07 lapkričio 2012 - 10:20
QUOTE(dzinamaze @ 2012 11 07, 12:16)
Toysrus lyg tax yra g.gif Fainuole sita lelyte ir kaina tikrai gera wub.gif (turejom is jonelio naudota,tai vaikui patiko). Kazkada savo mergytei norejau pirkt, bet tuomet nepavyko, o dabar manau jau didele siais lelei ax.gif

man yotube paziurejus labai faina atrodo smile.gif o manoji tai virs dveju metuku, vis stengiasi savo jaunele sesyte pamaitimti, pampersus keisti biggrin.gif tai va gales rupintis lele ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandraxa: 07 lapkričio 2012 - 10:28