Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(kriisti @ 2012 11 07, 23:50)
http://www.6pm.com/c.....zfcTest=mat:1

Gal kas tureje siuos CK dzinsus is merginu, na pagliau radau kas man patiko, bet jei ugis 177, o ilgis cia medium nebus trumpi ir 16 dydis(dabar nesiojamu 16 laisvi man) ar nepamazinti jie?

Apkritai ar 6pm rubai atitinka dydzius, nes niekaip nerandu dydziu lenteles doh.gif

Medium bus Jum trumpi, nes ju vidine siule ~80 cm, o su tokiu ugiu matyt reik "long" 4u.gif.
6pm yra visokiu brand'u parduotuve, tad kiekveno gamintojo skirtingi dydziai, bendra lentele negelbes, ieskokit google gamintojo puslapio ir dydziu lenteliu.
Atsakyti
sad.gif sad.gif mutinela aciu uz info.

O Sierra gal ir rytoj uzsakines ar tik siandien su kodu GPC31461 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 08 lapkričio 2012 - 00:24
QUOTE(Būk_čia @ 2012 11 07, 14:59)
Taure, sakykit, ar iš šios parduotuvės perkate, ar tik šiaip pakankinimui užrodėte? biggrin.gif
http://www.llbean.co...wn-hooded-parka

Niekaip negaliu išsirinkti striukės. Nei Lietuvoje, nei internete. Lietuvoje - per brangu ir mažai yra to, ko norisi, internete - bijau su savo XS dydžiu prašaut. Kaip suprantu, dauguma striukiu, kurios patinka - didintos.  doh.gif

perkame, vakar maciau gerdulka pirko kazkam. Tik del dydziu nepakomentuosiu, nes pati neturejau. Geras sitas brandas, populiarus tarp amerikieciu 4u.gif


QUOTE(vavute11 @ 2012 11 07, 15:53)
Raset kad sephora nuo rytojaus -20. O kazin kiek buna per black friday sephora ar jie nedalyvauja tame reikale?

as manau bus visose parduotuvese kazkokios nuolaidos, o kokios, nenuspesi is anksto g.gif
Papildyta:
Sephoros nuolaida zinau is anksto del to, kad gavau pastu (popieriniu) kortele su reklama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 07, 22:12)
O Levis iš 6 pm netiko?
Arba AE ?

kaip as cia dabar , neradau as ten vyriskų biggrin.gif
nemoku vyrams ieskot lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anerita* @ 2012 11 08, 06:13)
kaip as cia dabar , neradau as ten vyriskų biggrin.gif
nemoku vyrams ieskot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Taigi buvau nuoroda imetus biggrin.gif
Pagal brenda ieskok,eik ant L raides virsuj,tada Levis, ir ismes grupelem drabuzius pasirinkt.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 08, 06:41)
Taigi buvau nuoroda imetus  biggrin.gif
Pagal brenda ieskok,eik ant L raides virsuj,tada Levis, ir ismes grupelem drabuzius pasirinkt.

Aha buvai maciau, bet nedaziurejau blush2.gif (mazokai laiko kaip zinote turejau blush2.gif o grįšt ir ieskot kur jau nebezinau doh.gif Soriuka), o dabar ivedziau levis 6pm, nu kazkokia nesamone man ismetė doh.gif bet dabar jau supratau kaip ieskot biggrin.gif
O dabar kas valanda MB zyzia, nupirkt jam dzinsus blink.gif ateina vakare is darbo ir klausia ar nupirkai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anerita*: 08 lapkričio 2012 - 06:50
QUOTE(anerita* @ 2012 11 07, 23:49)
Aha buvai maciau, bet nedaziurejau  blush2.gif (mazokai laiko kaip zinote turejau blush2.gif o grįšt ir ieskot kur jau nebezinau doh.gif Soriuka), o dabar ivedziau levis 6pm, nu kazkokia nesamone man ismetė doh.gif bet dabar jau supratau kaip ieskot biggrin.gif
O dabar kas valanda MB zyzia, nupirkt jam dzinsus blink.gif ateina vakare is darbo ir klausia ar nupirkai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

neskriausk vyro g.gif As saviskiui neseniai is macys bliuzona pajamiau, tai koks laimingas, sako pagaliau prisiminei, kad vyra turi doh.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=cOQDsmEqVt8

labas rytas visu paaugliukiu mamoms! tongue.gif
maniske nuo ryto su sia daina cool.gif
labai uzveda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anerita* @ 2012 11 08, 07:13)
kaip as cia dabar , neradau as ten vyriskų biggrin.gif
nemoku vyrams ieskot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kohl's Levis buna kartais pigiau, ypac kai savaitgalines nuolaidos
TH is Macys pirkau, o Levis ten kazkaip laaaabai brangus g.gif

RADAU bigsmile.gif
http://www.herbspro....oductdetail.asp
kam guminuku su omega 3-6-9. Tikiuosi Taure is cia perka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 08 lapkričio 2012 - 08:38
QUOTE(gerdulka @ 2012 11 07, 21:51)
HAUTELOOK, Totsy ir Ideeli imsiu   4u.gif
Gymboree -20%
Landsend -30%
Vitacost -10%
Crazy8


o sakykit ar per juodąjį penktadienį būna didesnės nuolaidos, bo vakar batus užsisakiau tai dabar pergyvenu, kad gal galėjau palaukti, sieroj
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 08, 00:34)
Vieną vienintelį kartą pirkau vyriškiui.. Levi's.. per kažkokią akciją už labai nedaug.. nu labai patiko kokybė. Galima 6pm jų paieškoti. Kažkokių įdomesnių lyg ir Ideeli mačius esu, o gal painiojuos.. O štai AE man negražūs vyriški džinsai.. nuotraukose, bet gal kas turi ir sakys, kad gražūs, kokybiški smile.gif

Grazus ir geri AE dzinsai tongue.gif Ir dar nebrangus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 08, 09:48)
Grazus ir geri AE dzinsai  tongue.gif Ir dar nebrangus  smile.gif



Bet aukstaugiui nerandu kad siule vidine but 34-36, o dydis 46-48, nes cia kaip europinis ar kazka maisau g.gif visi ispikrkti unsure.gif

Ir ar buna sioje parduotuveje dar kodu kokiu nes vyrui dar siuos nuziurejau na baisiai grazus tik kaip dydi isrinkti, aisku, kad tall, bet tie kiti, nes rubu turi ir XL ir XLL:

http://www.ae.com/we...atId=cat5620021
Atsakyti