Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(pumpica @ 2012 11 07, 19:42)
buvau kazkada situs parsisiuntus, bet neikisau kojos  doh.gif per kelti...man jie labai patiko -padas storas, oda stora, viduj kailis naturalus, silti turetu buti tai tikrai  smile.gif


svorio turbut neatsiminsite, kiek jie svere...
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2012 11 07, 19:11)
Amazone jos pigiau  thumbup.gif
O pakelia normaliai jos?

Buna akciju. Vakar pigiau Macys jos buvo. Reiktu stebeti. Na nera jos push up tipo, jos minimizuojancios. Dailiai graziai krutine stovi smile.gif

QUOTE(jolantaO @ 2012 11 07, 19:34)
Man nepakelia, taip kaip noreciau,nors visos merginos labai giria .Man ir petneseles pjauna pecius, bet cia tik man vienai ,matyt.

Hmm, na man nepjauna petneseles unsure.gif
Atsakyti
gal mamytes galetumet pasiulyti ka nors gero vaikiukams is zuvu tauku guminukais is Iherb?
Atsakyti
Sierros kodukas dar vienas DDT43585 4u.gif
Papildyta:
AX dedu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiordžas @ 2012 11 07, 18:02)
svorio turbut neatsiminsite, kiek jie svere...

atkasiau netgi dveju metu senumo skaiciukus biggrin.gif svere 1476 gr.
Tik dabar ziuriu apyrase raso faux shearling, kas reikstu dirbtini kaili? g.gif bet kiek pamenu ten tikrai naturalus buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2012 11 07, 20:37)
atkasiau netgi dveju metu senumo skaiciukus  biggrin.gif svere 1476 gr.
Tik dabar ziuriu apyrase raso faux shearling, kas reikstu dirbtini kaili? g.gif bet kiek pamenu ten tikrai naturalus buvo  g.gif


Aciu labai 4u.gif 4u.gif
jei neikisot kojos,t ai matyt del dydzio nepatarsite blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiordžas @ 2012 11 07, 18:43)
Aciu labai  4u.gif  4u.gif
jei neikisot kojos,t ai matyt del dydzio nepatarsite  blush2.gif  lotuliukas.gif

vyrui pirkom dabar sorelius, tai ziurejom kur sorel.com size lenteleje nurodyta dydis cm -atitiko pagal pedos cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astaend @ 2012 11 07, 19:34)
Gal dar ka domina pukine striuke is Lansendó?
Uzsakiau dukrai S dydi, o ji atitinka "gera" M. Tamsiai melyna spalva.

http://www.landsend....419242-_-419244



Po tokiu komenatru tikiuosi, kad sau su dydziu nebusiu prasovus doh.gif doh.gif rekomendavo M emiau L, tau gausiu XL doh.gif doh.gif

Patarkite kur ieskoti graziu kelniu ar dzinsu tiesaus siuvimo arba paltejanciu truputi ir marskineliu uz prieinama kaina. Teks gristi i darba po vaikuciu auginimo tai siaubas apeme, kaip po parduotuves prasiejau negana kad nieko nerandu, bet dar kainos kosmosas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 07 lapkričio 2012 - 20:51
QUOTE(pumpica @ 2012 11 07, 10:02)

Kazkas klause temoje apie situs batus, sakiau parasysiu atsiliepima:
Emu Inverlock
user posted image
Tai siaip fainuoliai. Emiau 9 dydi, tai vidpadis 26.5-26.7 cm, man su 26 peda tinka. Kailiukas nera storas labai. Ir siaip jie labiau primena tuos visus tradicinius emu ir ugg, is paveiksliuko galvojau kad labiau bus panasus i normalius batus  smile.gif Kad bus ta nosis tokia smailesne. Bet as patenkinta.



dekui uz komentara 4u.gif kaip tik norejau klausti del batuku ax.gif O gal galima butu realia nuotrauka pamatyti ax.gif nes ir as galvojau, kad jie atrodo labiau kaip batai normalus, o ne kaip "standartiniai" emu ar ugg dar turbut nepribrendau "standartiniams", nes man jie tokie baisuokliai atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2012 11 07, 18:52)
dekui uz komentara  4u.gif  kaip tik norejau klausti del batuku  ax.gif O gal galima butu realia nuotrauka pamatyti  ax.gif

parasiau jum az smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti kaip su paltuku dydziais VINCE CAMUTO?Ar jie atitinka dydi ar ne?man sitas patinka, tik nezinau kaip dydis blush2.gif My Webpage
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 07, 20:48)
Po tokiu komenatru tikiuosi, kad sau su dydziu nebusiu prasovus  doh.gif  doh.gif rekomendavo M emiau L, tau gausiu XL doh.gif  doh.gif

Patarkite kur ieskoti graziu kelniu ar dzinsu tiesaus siuvimo arba paltejanciu truputi ir marskineliu uz prieinama kaina. Teks gristi i darba po vaikuciu auginimo tai siaubas apeme, kaip po parduotuves prasiejau negana kad nieko nerandu, bet dar kainos kosmosas doh.gif  doh.gif  doh.gif

patupėti čia kurį laiką ir sekt akcijas biggrin.gif ,dabar pvz Landsend gera vieta; 6pm visad gera vieta,talbots seilas,anntaylor seilas,sierra visada gera vieta paieškoms ax.gif
Atsakyti