Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Smilga7 @ 2012 11 08, 14:31)
Ačiū mergaitės už mažutį, kvepiantį  wub.gif siuntinuką  4u.gif



QUOTE(Atiloja @ 2012 11 08, 14:32)
Labai aciu mergaitems uz siuntinuka 4u.gif




QUOTE(rapugis @ 2012 11 08, 14:45)
Laba,
Aciu Diseliukai tiko patiko



QUOTE(ugnex @ 2012 11 08, 15:55)
aciu
R&F uz mano kates ir kitas prekes thumbup.gif
Loren uz isdavima thumbup.gif


QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 08, 16:37)
Labukas mergaites 4u.gif

Milijonas aciu Jums visoms uz visas gerybes, daug kas tiko ir patiko wub.gif  wub.gif 



aciu uz pirkinukus 4u.gif






labai laukiam prisijungianciu prie www.guess.com rolleyes.gif




Papildyta:
QUOTE(ltwai @ 2012 11 08, 16:49)
Aciu uz siuntinuka! Ir aciu Loren  4u.gif


4u.gif

QUOTE(tebelaukiu @ 2012 11 08, 17:10)
O is cia galite? http://www.costumecr...om/ANML235.html
Man zirafos prisireike - labai fainulka ir kainele gera  ax.gif


galim ir is cia ax.gif
Atsakyti
mergaites, o 2T daug skiriasi nuo 24 months?

perleisim kaledine Carters pizamyte su briedziu, 24 men, nes bijau, kad virsus mazokas bus doh.gif galvoju ar tiktu 2T doh.gif Kelnytes man rodos pats tas butu ir 24men.

Taip pa ko gero pasiulysim Ecco batukus 24 dydi. Foto rytoj padarysiu ax.gif

Ir jei kas noretu natures shea butter kremuko - perleisiu viena 4u.gif
Atsakyti
Turim pradėtus rinkti užsakymus:

www.shoesurfing.com
www.cku.com
www.sephora.com - 20% nuolaida nuo rytojaus
www.lordandtaylor.com
www.childrensplace.com
www.toysrus.com
www.ae.com
www.bathandbodyworks.com
www.macys.com - 15%-20% nuolaida
www.bloomingdales.com - 20%+10% nuolaida
www.polo.com
www.guess.com
www.bostonproper.com
www.swimoutlet.com
www.gnld.com
www.talbots.com
www.edhardyshop.com
www.theperfumespot.com
www.converse.com
www.dillards.com
www.stockngo.com
www.victoriassecret.com
www.1-save-on-lens.com
www.desigual.com
www.alloy.com
www.harney.com
www.envirosax.com
www.luckyscent.com
www.lego.com
www.puma.com
www.lilydirect.com
www.closeoutlinen.com
www.vitacost.com
www.fragranceshop.com - 10%nuolaida
www.amazon.com
www.luckyvitamin.com
www.factory.jcrew.com - 20% nuolaida
www.nyxcosmetics.com
www.sierratradingpost.com - 35% nuolaida


Junkitės ir prie čia nepaminėtų parduotuvių, pirksim viską, kas susirinks (arba nereikia laukti prisijungiančių) 4u.gif

BENDRA TEMOS IŠPARDUOTUVĖ

Atsakyti
Sveikos, reiktu patarimo. Old Navy kombi koki dydi imti, mergaitei - ugis 95 cm, svoris apie 14,5 kg (2,4 metuku)..
Atsakyti
Mergaitės, gal kas turite šituos džinsiukus http://shop.guess.co...iew/W23A90D0KM4 ?
Kaip jie gyvai? kaip ir patinka.. bet galvoju biggrin.gif ir nesumastau su kuo derint..
Atsakyti
Atejau padekoti mergaitems uz siuntinuka... sakes mano mazius jau taip paaugo, kad jau tenka apatinius is vyru skyriaus pirkti doh.gif kaip mama visada tikiesi, kad liks mazas vaikiukas blush2.gif o UGG batukai wub.gif user posted imagejau kaip rekomenduoju.... thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tebelaukiu @ 2012 11 09, 00:10)
O is cia galite? http://www.costumecr...om/ANML235.html
Man zirafos prisireike - labai fainulka ir kainele gera  ax.gif


labas rytas, ir as prisijungciau 4u.gif
kaip manot, iki gruodzio men pareitu?
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 09, 09:22)
Atejau padekoti mergaitems uz siuntinuka... sakes mano mazius jau taip paaugo, kad jau tenka apatinius is vyru skyriaus pirkti  doh.gif kaip mama visada tikiesi, kad liks mazas vaikiukas  blush2.gif  o UGG batukai  wub.gif user posted imagejau kaip rekomenduoju.... thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Oho,koks vyrukas dickis bigsmile.gif O kokio ugio jis?Musu vienmeciai.Maniskis kaip i palapine ilystu i tuos vyriskus spatinius biggrin.gif Kojines tai tetes vagia biggrin.gif Lieknas labi,ugio apie 150 cm,platus petukai tik jo.
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 09, 09:31)
Oho,koks vyrukas dickis bigsmile.gif O kokio ugio jis?Musu vienmeciai.Maniskis kaip i palapine ilystu i tuos vyriskus spatinius biggrin.gif Kojines tai tetes vagia biggrin.gif Lieknas labi,ugio apie 150 cm,platus petukai tik  jo.

beveik 1,60, o kadangi daug sportuoja tai labai raumenu pas ji daug... Pirkau Panasius tik su kazkokiom palmem s dydi ir tiko doh.gif jau pvz Zara ar benetona reikia mums pamirst..striuke is bedos benetone pirkau 2XL, bet jau su dzemperiu nebeuzsideda, kol susirasim ka nors padoresnio reikia gi su kazkuo vaiksciot doh.gif parsiveziau is UK HUGO striuke jam 14 metu, tai netilpo, uzsakiau dabar 16 blink.gif ar tie dydziai taip pamazinti ar mano vaikas baisiai didis g.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 09, 09:36)
beveik 1,60, o kadangi daug sportuoja tai labai raumenu pas ji daug... Pirkau Panasius tik su kazkokiom palmem s dydi ir tiko  doh.gif jau pvz Zara ar benetona reikia mums pamirst..striuke is bedos benetone pirkau 2XL, bet jau su dzemperiu nebeuzsideda, kol susirasim ka nors padoresnio reikia gi su kazkuo vaiksciot  doh.gif parsiveziau is UK HUGO striuke jam 14 metu, tai netilpo, uzsakiau dabar 16 blink.gif ar tie dydziai taip pamazinti ar mano vaikas baisiai didis  g.gif

Tai labai didelis drinks_cheers.gif Mano sportuoja irgi,3 metus Marciulionke lanke,dabar l.atletika.Laibas jis labai,kojos ilgos ,kaip voro biggrin.gif
Gal didesnis bus jau,senai matavau,bet taviskis tai tikrai didziulis.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 09, 08:22)
  o UGG batukai  wub.gif
jau kaip rekomenduoju.... thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Dabar dar labiau ju laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 09, 09:43)
Tai labai didelis drinks_cheers.gif Mano sportuoja irgi,3 metus Marciulionke lanke,dabar l.atletika.Laibas jis labai,kojos ilgos ,kaip voro biggrin.gif
Gal didesnis bus jau,senai matavau,bet taviskis tai tikrai didziulis.

Man mano maziaus dzempai per dideli lotuliukas.gif tik aisku rankoves per trumpos man buna lotuliukas.gif maniskis i Saboniukus vaiksto blush2.gif
Atsakyti