Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(keistuole @ 2012 11 06, 22:02)
va va daug kas taip sako, bet kai mano laptopas užsilenkė ir draugė, kurios vyras užsiima kompais primigtynai sakė, kad jau dabar laikas pirkti apple aš kažkaip vis dėl to supanikavau, kad reiks iš naujo pratintis  unsure.gif 

Keistuole, as vis pamirstu Jums padekoti, bet tas Jusu drauges vyras nerealus specas. Nors jis sake, kad mano laptopas teveiks gal tik 4 menesius po jo sutaisymo, bet jis jau veikia 1 metus ir 4 menesius (tfu tfu tfu), tik as jau ji i pensija isleidus, bet vis tiek savo darba atlieka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 06 lapkričio 2012 - 21:13
QUOTE(Tiffany @ 2012 11 06, 21:12)
laptopa perinstaliavo ir vel tos reklamos sokineja  doh.gif

Tai reik tiesiog iš naujo ad block programą susiinstaliuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 06 lapkričio 2012 - 21:14
QUOTE(Ditele @ 2012 11 06, 21:01)
Jau kokius metus turiu šią programą susiinstaliavus ir nei reklamos, nei siūlymo pirkti tą programą nė karto nebuvo rolleyes.gif



QUOTE(Delicia @ 2012 11 06, 21:05)
As gal jau puse metu ad block turiu suinstaliavusi ir nei karto neprase pirkti  g.gif



QUOTE(Abejoklė @ 2012 11 06, 21:05)
Instaliuokit AdBlock Free, aš jau metai kaip užmiršus ką reklamos reiškia  mirksiukas.gif


dekui merginos 4u.gif tai matyt cia ir bus problema kad ne ta free susiinstaliavau, o kazkokia demoversija, reiks persiinstaliuot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 11 06, 22:14)
Tai reik tiesiog iš naujo ad block programą susinstaliuot mirksiukas.gif

Zinau, bet vis nedaeinu as iki jo biggrin.gif Labai judria pupa turiu biggrin.gif
Atsakyti
Perleidziu per mergaites pries kelis menesiukus pirkta Aberiuko megztuka xs dydzio, visai naujas, su etiketemis, labai daug vienodu prisikaupe, visu neuzsidesiu blush2.gif Noreciau 56 Lt (kaina etiketeje 80 dol ...) Bet galiu dar kainyte pamazinti, siulykit savo mirksiukas.gif

user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 11 06, 14:02)
Nes priešingai nei Zakiene be pelės taip ir neįpratau dirbti  blush2.gif


ir as negaliu be peles schmoll.gif




vel labai laukiam www.hautelook.com 4u.gif
Atsakyti

GUESS BY MARCIANO batukai, 8,5 dydis, viduje apie 25,5cm. Brokas - priekyje vietomis nelygiai pasitrynusi oda. Pradinė kaina 15lt-->20lt(tiju).
user posted image

Liuksė 35Lt
Atsakyti
QUOTE(vaiciciaku @ 2012 11 06, 20:12)
Blin as su 93 laukiu 26, jauciu reiks verkti, kad dideli verysad.gif  doh.gif O tau tie AE taskuoti geri buvo?


Mazoki blush2.gif Tau tikiusi tiko? bigsmile.gif
QUOTE(enura @ 2012 11 06, 20:35)
man turbut 26 butu geri, bet dar vis bandau save itikinti kad nereikia man dabar dzinsu  rolleyes.gif nors jeigu dar ilgai cia apie juos kalbesit tai nezinau ar ilgai nebereiks  unsure.gif


Jei man netiks, prisidesiu prie itikinimo, kad tikrai reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 11 06, 21:13)
Keistuole, as vis pamirstu Jums padekoti, bet tas Jusu drauges vyras nerealus specas. Nors jis sake, kad mano laptopas teveiks gal tik 4 menesius po jo sutaisymo, bet jis jau veikia 1 metus ir 4 menesius (tfu tfu tfu), tik as jau ji i pensija isleidus, bet vis tiek savo darba atlieka ax.gif


drinks_cheers.gif
gaila tik kad jis pats savęs nedavertina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramka @ 2012 11 06, 22:25)
Mazoki blush2.gif Tau tikiusi tiko? bigsmile.gif

Jei man netiks, prisidesiu prie itikinimo, kad tikrai reikia biggrin.gif

Man geri mirksiukas.gif , aciu biggrin.gif tai 26 turetu tikti kazkuriai is musu doh.gif
Atsakyti
AdBlock mokamas tik Internet Explorer, kitoms narsyklems nemokamas.
Atsakyti
Mergaites, ar renkate fragranceshop.com?
Atsakyti