Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Parsitempiau ir aš krūvelę šmutkių biggrin.gif - krūva oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif, mergaitės, jums - MB marškiniai su kaklairaščiu iš ideeli l. patiko ir tiko thumbup.gif , aero treningiukai ir meikelė, kaip visad wub.gif - dabar jau ir pati apsiprūpinus, ir mamą aprūpinus kasdiene apranga cool.gif , Landsend tapkikės nerealios (tik mano violetinės)-ir patogios, ir gražios, ir šiltos wub.gif , Minnetonka bootie mokasinukai thumbup.gif tiko ir patiko,o šitie bačiukai nerealus-labai patogūs ir labai wub.gif ant kojikės atrodo-jau žinau, kad bus mylimukai wub.gif , pričindalus kuodukui pinti savaitgalį pabdysim su dukriuku mirksiukas.gif Kaip visad 4u.gif 4u.gif 4u.gif Alaniukui smile.gif !
Papildyta:
QUOTE(savita1 @ 2012 11 08, 16:31)
Ar Carters yra 25% nuolaida? Matau ju psl kad kazkas yra.

Savita1, tik vakar apie Tave klusterėjau mergyčių, o Tu jau ir čia Carters perki bigsmile.gif Sveikinimai nuoširdūs jaunai, šviežiai mamikei soske.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaniukas @ 2012 11 08, 16:16)
Merginos, siandien dalinsiu visa diena iki velumos, labai prasyciau pasiimti savo prekytes kuo greiciau! 4u.gif


ir Klaipedai galioja ax.gif naujos dezutes neturiu bet senu yra..
jei negalit pasiimti laukiu ziniu nes tikrai negrazu kai atsiimat susikaupus keliu gavimu siuntinius neispejusios..

rasau laiskus bet atrodo kad su savim pasikalbu..


tikrai neprivalau sandeliuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2012 11 08, 18:08)

O galioja viskam?

QUOTE(Ditele @ 2012 11 08, 18:50)
Savita1, tik vakar apie Tave klusterėjau mergyčių, o Tu jau ir čia Carters perki bigsmile.gif Sveikinimai nuoširdūs jaunai, šviežiai mamikei soske.gif

Aciu Ditele, jau savaitele kaip turime dukryte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 11 08, 19:12)
O galioja viskam?
Aciu Ditele, jau savaitele kaip turime dukryte wub.gif

SVEIKINU SAVITA bigsmile.gif wub.gif wub.gif Kaip faina wub.gif
Atsakyti
Savita1, ir as sveikinu 4u.gif
Ar tik ne lapkricio 1 pasirinko mergina bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 08, 19:13)
SVEIKINU SAVITA bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif Kaip faina wub.gif



QUOTE(ramka @ 2012 11 08, 19:18)
Savita1, ir as sveikinu  4u.gif
Ar tik ne lapkricio 1 pasirinko mergina bigsmile.gif


Aciuuu didis.gif
Ne, 10.30 gime mano pupa smile.gif
Atsakyti
Padekit apsipresti ar reik kurio nors ar ieskot kitokio? Ga, turit kokiu geru psl virseliams pirkti?
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnytte: 08 lapkričio 2012 - 18:25
Savita1,
Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 11 08, 18:12)
O galioja viskam?
Aciu Ditele, jau savaitele kaip turime dukryte wub.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif turėsi draugę - galėsit kartu shoppintis smile.gif

Atsakyti
SAVITA 1 didziausi sveikinimai
4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 11 08, 19:19)
Aciuuu didis.gif
Ne, 10.30 gime mano pupa smile.gif


Didziausi sveikinimai ir nuo manes wub.gif Savita, skaiciau cia temoj, kad bijai labai gimdymo, papasakok, ar tikrai taip baisu buvo? Pavyko paciai? Man dar liko laiko, bet vistiek net pagalvot bijau apie tai doh.gif karsta.gif bijau.gif
Atsakyti
Aš ir ateinu padėkoti R&F ir Alaniukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif ačiū mergaitės, Mackage wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti