Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Modnique pirksite siandien? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 08, 17:23)
Manau iki 90 cm tiktų tikrai wink.gif

Jei padėčiau, galiu po darbo išmatuoti S dydžio džemperiuką  ax.gif

aciu, kelnes tada XS imsiu.

nelabai galesiu vakare prieiti prie kompo, tai gal surizikuosiu M imdama, jei ka turesiu kam perleisti....
aciu, vis tiek butu saunu gauti ismatavimus ateiciai S dydzio. lauksiu i AZ 4u.gif
Atsakyti
Ar Carters yra 25% nuolaida? Matau ju psl kad kazkas yra.
Atsakyti
QUOTE(egluciauskas @ 2012 11 08, 17:16)
o su kokiais klubais XS apacia?
dabar galvoju kokio dydzio virsu imti, jei ir XS ir S nesioju, bet peciai nera siauri, tai ar M dydi paemusi nepaskesiu  g.gif

manau galite skesti, turejau M dydi, nors nesioju XS-S, didelis buvo man labai ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas norite - parduodu sia maikute uz 20lt 4u.gif

http://www.aeroposta...595054.10829553

dydis M 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrida N.: 08 lapkričio 2012 - 16:36
QUOTE(stuleju @ 2012 11 08, 17:35)
manau galite skesti, turejau M dydi, nors nesioju XS-S, didelis buvo man labai  ax.gif


Bet čia gal irgi nuo rūbo skirtingai, mano s dydžio džemperiukas man idealiai, niekur ne per didelis, o ilgis galėtų net vos ilgesnis būt, bent jau konkrečiai jis man manau ir M dydžio tiktų biggrin.gif

Nors gal su tarpiniu xs-s ir s užtektų iš esmės... Bet va galvoju jei krūtinė didesnė, kaip tada... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 08 lapkričio 2012 - 16:39
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 08, 17:38)
Bet čia gal irgi nuo rūbo skirtingai, mano s dydžio džemperiukas man idealiai, niekur ne per didelis, o ilgis galėtų net vos ilgesnis būt, bent jau konkrečiai jis man manau ir M dydžio tiktų biggrin.gif

Nors gal su tarpiniu xs-s ir s užtektų iš esmės... Bet va galvoju jei krūtinė didesnė, kaip tada...  g.gif

As su krutine 89 ir nesiaurais peciais M perku ir tikrai neiskrentu schmoll.gif S dydis mazokas, nesijauciu komfortabiliai 4u.gif M dydzio niekas nekaba, nes nemegstu kabanciu rubu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krista08: 08 lapkričio 2012 - 16:45
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 08, 17:38)
Bet čia gal irgi nuo rūbo skirtingai, mano s dydžio džemperiukas man idealiai, niekur ne per didelis, o ilgis galėtų net vos ilgesnis būt, bent jau konkrečiai jis man manau ir M dydžio tiktų biggrin.gif

Nors gal su tarpiniu xs-s ir s užtektų iš esmės... Bet va galvoju jei krūtinė didesnė, kaip tada...  g.gif

per krutine tai as visur laisvai telpu doh.gif bet va peciai man daznai suvelia tuos dydzius....
Atsakyti
O sakykit mamytes,ar daznai siunciates kvepalus,ir is kuriu internetiniu parduotuviu geriausia juos pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 11 08, 16:31)
Ar Carters yra 25% nuolaida? Matau ju psl kad kazkas yra.

yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 08, 16:01)
Aciu labai visoms wub.gif
Kur daugiau gauciau taip greit ir tiek patarimu jei nei is jusu
ax.gif Vadinasi,problema issprendziama,mazius kategoriskai nesimauna pedkelniu,o apejau vaiku rubeliu pardes ir nieko nepesiau cool.gif Ramu rolleyes.gif


aš saviems ir pati nemaunu.
tik retais atvejais.
Atsakyti
PARDUODU


BURBERRY THE BEAT, EDP, 50 ML, 110 Lt


GUESS dzinsiukai su kisenytem is odos, 29 d. , 190 Lt
Atsakyti