Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Abejoklė @ 2012 11 06, 20:47)
drinks_cheers.gif  Ad Block ir nelieka nė vienos reklamos  bigsmile.gif

biggrin.gif ta pati
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 11 06, 20:52)
biggrin.gif  ta pati


man atrodo kad ir pas mane ta pati, tingiu dabar kompa jungt kad pasiziuret. ir sakot nesisulo pirkti? idomiai ... g.gif
Atsakyti
AUKCIONAS
1. 4OLT
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2012 11 06, 20:58)
man atrodo kad ir pas mane ta pati, tingiu dabar kompa jungt kad pasiziuret. ir sakot nesisulo pirkti? idomiai ...  g.gif

Jau kokius metus turiu šią programą susiinstaliavus ir nei reklamos, nei siūlymo pirkti tą programą nė karto nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 06, 19:55)
O apple kompiuterio dabar nei uz ka nekeisciau i windowsini, esu isimylejusi apple kompiuteri  biggrin.gif



va va daug kas taip sako, bet kai mano laptopas užsilenkė ir draugė, kurios vyras užsiima kompais primigtynai sakė, kad jau dabar laikas pirkti apple aš kažkaip vis dėl to supanikavau, kad reiks iš naujo pratintis unsure.gif

Nes priešingai nei Zakiene be pelės taip ir neįpratau dirbti blush2.gif
Atsakyti
AUKCIONAS iki 22val. thumbup.gif

1. STEVE MADDEN basutes, 7 dydis, vidpadis apie 24,5cm. Pradinė kaina 20lt-->30lt(adusia)-->40lt(MICKEYO).
user posted image

2. TH vyriški džinsai. 38*34 dydis, klubai 61cm,liemuo 49, vidinės siūlės ilgis 82cm. Ant užpakalinės kišenės yra brokas - kišenės kampas truputėlį nukirptas nelygiai. Pradinė kaina 10lt-->20lt(-Artemidė-)-->30lt(guste)-->40lt(ievakata)-->50lt(krystiana)-->60lt(-Artemidė-)-->65lt(zivukas.d)-->70lt(ievakata)-->80lt(-Artemidė-).
user posted image

3. GUESS BY MARCIANO batukai, 8,5 dydis, viduje apie 25,5cm. Brokas - priekyje vietomis nelygiai pasitrynusi oda. Pradinė kaina 15lt-->20lt(tiju).
user posted image

4. GREENDOG berniukiškos kelnytės, 24 months. Per klubus 27cm, vidinės siūlės ilgis 29cm. Pradinė kaina 5lt-->10lt(ltwai)-->15lt(rencet).
user posted image

5. Batukai pirkti modnique (firma neparašyta smile.gif ), 39 dydis, vidpadis apie 25,5cm. Pradinė kaina 20lt--25lt(Asese)-->30lt(ingridzi)-->35lt(Asese)-->40lt(eglute).
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fabiana: 06 lapkričio 2012 - 21:06

4. GREENDOG berniukiškos kelnytės, 24 months. Per klubus 27cm, vidinės siūlės ilgis 29cm. Pradinė kaina 5lt-->10lt(ltwai).
user posted image


4. 15lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2012 11 06, 20:51)
aha as irgi susiinstaliavau kazkokia kur cia merginos uzrode, tai gal menesi ramu buvo, o poto ji man pareiske kad jeigu noriu toliau naudotis turiu pirkti, o as pirkti nenoriu  schmoll.gif tai dabar leidzia kiekvienakart ijungus kompa kazkur pusvalandi panarsyt, o paskui issijungia ir vel matau visas reklamas  doh.gif o ir kol veike tai ji man ziauriai kompa stabde. O Jusu nemokama ir veikia be problemu?


As gal jau puse metu ad block turiu suinstaliavusi ir nei karto neprase pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2012 11 06, 21:51)
aha as irgi susiinstaliavau kazkokia kur cia merginos uzrode, tai gal menesi ramu buvo,


Instaliuokit AdBlock Free, aš jau metai kaip užmiršus ką reklamos reiškia mirksiukas.gif

QUOTE(zinadriu @ 2012 11 06, 21:51)
Nieko nesuprantu. Jūsų nuorodoje kaina 49$
Aš atsidarau, man rodo 29.99 g.gif


Nežinau, man 49,99 rodo ax.gif
Atsakyti
Zinadriu uz 29.99$ yra kita spalvyte nes ziuriu kainytes skyriasi nuo spalvytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicia: 06 lapkričio 2012 - 21:08
QUOTE(Delicia @ 2012 11 06, 22:06)
Zinadriu uz 29.99$ yra kita spalvyte nes ziuriu kainytes skyriasi nuo spalvytes  mirksiukas.gif


Aha, pilkas 29,99 drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2012 11 06, 21:35)

dar griztant prie ipadu temos - kas man labiausiai patinka, kad per ji narsant sm nervu negadina tos issokancios reklamos kas 2 minutes  doh.gif matau tik kryziukus kur jas uzdaryti, o ju paciu nematau  biggrin.gif , idomu cia visiems taip? tik labai retai ta apatine per visa ekrana pasirodo, bet tu mazu issokanciu nematau - geris  thumbup.gif


Geriu geris ipad thumbup.gif laptopa perinstaliavo ir vel tos reklamos sokineja doh.gif
Atsakyti