Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Fabiana @ 2012 11 07, 22:23)
O ko pvz tie boss batai buvo blogi? Jų kaina 290, o pardavėm už 120. Ot biznis  doh.gif  biggrin.gif

wub.gif geručiai šitie, tik gaila nėra kam apauti pas mane: vyrai seniai jau praaugę šį dydį, o vaikai nedaaugę ax.gif Tai negi varžytis tik dėl paties azarto hihihi.gif
Taip kiekviena iš savo varpinės ir žiūrim į "prekių tinkamumą" blush2.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2012 11 07, 22:23)
O ko pvz tie boss batai buvo blogi? Jų kaina 290, o pardavėm už 120. Ot biznis  doh.gif  biggrin.gif

dydis netinkamas,buciau tikrai daugiau pasiulius ax.gif
azartas tai tikrai yra bigsmile.gif ,bet reik ,kad ir dydziai tiktu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2012 11 07, 23:23)
O ko pvz tie boss batai buvo blogi? Jų kaina 290, o pardavėm už 120. Ot biznis  doh.gif  biggrin.gif



Viena geriausiu prekiu buvo tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
o ar pirksit iš Amazon.com šiandien? Siunčiau užsakymą batams
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 11 07, 19:18)
Spiginu i juos antra diena ir nezinau ka daryt, reikia ar nereikia  doh.gif

aš juos stvėriau tik konjako spalvos wub.gif per 40+10$ , bet tada jų kaina buvo 103$ tai beveik tas pats gaunas , jau bais laukiu jų, kad tik dydis tiktų rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyt ar atitinka CK liemeneliu dydziai>ir gal kas turit toki modeliuka,kazin ar smagus?ar grozybes lauk nelipa? biggrin.gif ir nesiojanciai 75c imti 34c dydi?
http://www1.blooming...t...Z1#fn=spp=1
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2012 11 07, 23:23)
O ko pvz tie boss batai buvo blogi? Jų kaina 290, o pardavėm už 120. Ot biznis  doh.gif  biggrin.gif

šitie geruliai buvo thumbup.gif
aš bučiau ir daugiau davus, ant išaugimo sūnui norejau imt, bet susilaikiau, nes sunku nuspėt kokiais greičiais tie " ląstai "paauglių auga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2012 11 07, 13:18)
ar gerai suprantu kad dar nuo sitos kainos bus -20+10% ??  bigsmile.gif


taip 4u.gif

QUOTE(sollo @ 2012 11 07, 15:58)
aš juos stvėriau tik konjako spalvos  wub.gif  per 40+10$ , bet tada jų kaina buvo 103$ tai beveik tas pats gaunas , jau bais laukiu jų, kad tik dydis tiktų  rolleyes.gif


kaip tik siandien juos gavau ir pakavau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 07 lapkričio 2012 - 23:21
mergaitės, ar gavote mano gymboree užsakymą g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 08, 00:21)
taip  4u.gif
kaip tik siandien juos gavau ir pakavau bigsmile.gif

jeee thumbup.gif
nu ir ? gražūs ? ..... bigsmile.gif čia visos monikienkos;25,26 dydžio, žiūresim ar mano palapinės 30 dydžio tiks man ax.gif
net saldu daros, mano megstamiausia spalva tamsaus šokolado, konjako...mmmm wub.gif
tai jau skaičiukai manęs lauks ankstų rytelį mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas jungsis prie CRAZY 8 , daug nuolaidų visokiems grožiams wub.gif
Atsakyti
Labas vakarelis,

pagaliau susirinkau is pasto visas savo prekytes, sedziu dbr kauke su jojoba,rosmarinu ir cinamono aliejums uzsitepus.O jau kvapelis...Galejot ispeti kuri doh.gif lotuliukas.gif O jau lancome rinkinuka kaip knieti isbandyti tuo labiau kai pamaciau,kad nuo rytoj sephoroj vel nuolaidele tik si karta didesne. Soliariumo kremo pakuote kai pamaciau vos nenuvirtau,kaip koks litrinis stiklainis lotuliukas.gif Zodziu aciu Jums mergaites wub.gif O ir dovaneles kaip smagu gauti thumbup.gif wub.gif

Noriu juodu arba rudu guess dzinsu bloomingdales,bet nezinau kaip su dydziais ar atitinka jie? nes turiu trejus tai visi skirtingai vieni tinka kitu net iki virsaus nesugebu uzsitraukti.O kaip tie vaskuoti? g.gif
Atsakyti