Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 17:56)
gal Kauno dezutes jau smezuoja? ax.gif

man irgi idomu, kada bus - rytoj ar penktadieni bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2012 11 07, 17:11)

O šitas jums geras?  blink.gif




Juk parasiau BE declor rolleyes.gif nesu jo naudojus, tiesiog ieskau veiksmingo,daug kas siulo si, bet kiek zinau nelabai gerai su juo daznai tepliotis.

O koks jums geras?
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 07, 18:04)
Juk parasiau BE declor  rolleyes.gif nesu jo naudojus, tiesiog ieskau veiksmingo,daug kas siulo si, bet kiek zinau nelabai gerai su juo daznai tepliotis.

O koks jums geras?

Galvojau, kad jis jums geras,bet dar ir kitą norite pabandyti smile.gif Aš tai ištikima elizabeth arden žaliam, man jis už visus geriausias.
Atsakyti
nezinau dar del dezuciu rolleyes.gif





labai vel laukiam www.bloomingdales.com uzsakymu - 20%+10% nuolaida
Atsakyti
QUOTE(tiubiteika @ 2012 11 07, 18:49)
Mergaites gal kas turite tokius guess dzinsiukus? ar verti jie dėmesio? ir kokio dydžio reikėtu su 94 cm per sikniuka?
http://www1.blooming...-xx.esn_results

Spiginu i juos antra diena ir nezinau ka daryt, reikia ar nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 07, 18:10)

labai vel laukiam www.bloomingdales.com uzsakymu - 20%+10% nuolaida


O vakarykščių užsakymų patvirtinimai išsiuntinėti ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 11 07, 18:18)
Spiginu i juos antra diena ir nezinau ka daryt, reikia ar nereikia  doh.gif

nusiunciau 27 tikiuosi tiks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 11 07, 16:33)
Ar Gymboree dydžiai atitinka paga jų nurodytą size chart?  ax.gif


QUOTE(conve®se @ 2012 11 07, 16:35)
ir dar norejau paklaust, ar atitinka dydziai is gymboree? pirma karta perku, bijau nepataikyt smile.gif


bent jau mums daugiau mažiau atitinka, gal kiek į didesnę pusę smile.gif mano dukrytė 102 cm, tai dėvim 3 dydį iš dičkių skyriaus, 4 dar didokas, bet čia vėl gi kaip kas, kai kurie rūbeliai būna padidinti, kiti pamažinti, laimės dalykas biggrin.gif šiaip rūbeliai iš baby girl skyriaus yra platesni nei iš dičkių, tai nuo 3 m. bent bliuskytes perku iš dičkių skyriaus, nes šios taip nekaba kaip iš mažių smile.gif tikiuos, bent kiek padėjau biggrin.gif šiaip turim gymbo "ligonių" temą, ten galit irgi kreiptis patarimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alatėja_: 07 lapkričio 2012 - 18:25
QUOTE(Alatėja_ @ 2012 11 07, 19:24)
bent jau mums daugiau mažiau atitinka, gal kiek į didesnę pusę  smile.gif mano dukrytė 102 cm, tai dėvim 3 dydį iš dičkių skyriaus, 4 dar didokas, bet čia vėl gi kaip kas, kai kurie rūbeliai būna padidinti, kiti pamažinti, laimės dalykas  biggrin.gif šiaip rūbeliai iš baby girl skyriaus yra platesni nei iš dičkių, tai nuo 3 m. bent bliuskytes perku iš dičkių skyriaus, nes šios taip nekaba kaip iš mažių  smile.gif tikiuos, bent kiek padėjau  biggrin.gif šiaip turim gymbo "ligonių" temą, ten galit irgi kreiptis patarimo  smile.gif


O kur ta tema, galit imest gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiubiteika @ 2012 11 07, 18:21)
nusiunciau 27 tikiuosi tiks  doh.gif


Aš su tokia pat dupce imu 26 4u.gif Tikiuos, irgi, kad tiks tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milana31 @ 2012 11 07, 11:20)
O vakarykščių užsakymų patvirtinimai išsiuntinėti ?  ax.gif


parasiau jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2012 11 07, 19:30)
Aš su tokia pat dupce imu 26 4u.gif Tikiuos, irgi, kad tiks tongue.gif  lotuliukas.gif

As su 92 cm pasiemiau 26. Jau Linute uzsake, aciu jai labai wub.gif
Turiu Guess tuos su odinemis kisenemis, tai man jie 25 dydis laaaaaaaabai aptempti. Manau 26 dydis geriau ziuresis blush2.gif
Atsakyti