Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(wwwasare @ 2012 11 07, 17:30)
nu kad taxu nera jau atsaket,o ar pirktumet is situ parduotuviu?ir jeigu as vien perku, tai tipo ten kazkaip brangiau gautusi?biski pasimetus as sitoj sistemoj blush2.gif

mergaitės visada renka daugiau užsakymu,kad shipas JAV būtų nemokamas arba mažesnis 4u.gif
Atsakyti
Ar Gymboree dydžiai atitinka paga jų nurodytą size chart? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2012 11 07, 17:31)
dekui uz gymborre koduka, begu krepsiuka deliot  thumbup.gif



ir dar norejau paklaust, ar atitinka dydziai is gymboree? pirma karta perku, bijau nepataikyt smile.gif
Atsakyti
AUKCIONAS iki 22val. thumbup.gif

1. JCREW laikrodžio apyrankė, spalva neon coral. Pradinė kaina 5lt.
user posted image

2. ECCO batukai, 31 dydis. Brokas - vieno bato priekyje nelygiai nusitrynęs odos lopinėlis. Pradinė kaina 15lt-->20lt(Jjulie)-->40lt(skyeyes).
user posted image

3. VS maudymosi kelnaitės, dydis S. Pradinė kaina 10lt-->30lt(fiatlux).
user posted image

4. BOSS Orange by Hugo Boss Men's Kenyon I Sneaker, 41 dydis, 290lt. Viduje apie 27cm. Pradinė kaina 50lt-->60lt(sollo)-->100lt(slapta pirkėja smile.gif).
user posted image

5. MIGUELINA suknelė (iš dviejų dalių). Dydis L. Krūtinė apie 49cm, klubai apie 53cm, ilgis 107cm. Pradinė kaina 10lt-->15lt(bordeaux)-->20lt(laurytem)-->30lt(Eglute)-->35lt(-Artemidė-).
user posted image

Atsakyti
Aš irgi dar tokį gal kvailoką klausimą turiu, bet gal kas nors pakomentuos blush2.gif
ar būna amazon.com padirbtų prekių?.. unsure.gif nes tiesiog žiūrinėjau sephoroj make up for ever pudrą, o amazone tokia pat 10 dolerių pigiau...tai galvoju kame čia esmė... labai dėkinga būsiu už komentarus.
Atsakyti
Mergaites gal kas turite tokius guess dzinsiukus? ar verti jie dėmesio? ir kokio dydžio reikėtu su 94 cm per sikniuka?
http://www1.blooming...-xx.esn_results
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2012 11 07, 17:47)
Aš irgi dar tokį gal kvailoką klausimą turiu, bet gal kas nors pakomentuos  blush2.gif 
ar būna amazon.com padirbtų prekių?..  unsure.gif  nes tiesiog žiūrinėjau sephoroj make up for ever pudrą, o amazone tokia pat 10  dolerių pigiau...tai galvoju kame čia esmė... labai dėkinga būsiu už komentarus.

Būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiubiteika @ 2012 11 07, 18:49)
Mergaites gal kas turite tokius guess dzinsiukus? ar verti jie dėmesio? ir kokio dydžio reikėtu su 94 cm per sikniuka?
http://www1.blooming...-xx.esn_results

Netriu, bet labai laukiu kol Linute nupirks wub.gif Akis praziurejau i juos, man jie be galo grazus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 11 07, 17:24)
Mergaitės, o jau tos clarins -25 proc nuolaidos nebeturit? g.gif


Ta nuolaida iki 14 d. su CLRFRIEND ( ne maziau 3 prekes ) 4u.gif
Atsakyti
Mergaites kas pirke tokias balininimo kapas,ar balinant reikia tas zalias kapas nusiimt ar laikyti su jom reikia? biggrin.gif
http://www.brillo.lt...me-metinis.html
Atsakyti
gal Kauno dezutes jau smezuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(milana31 @ 2012 11 07, 17:54)
Ta nuolaida iki 14 d. su CLRFRIEND ( ne maziau 3 prekes )  4u.gif

Bet turbūt tik 1 kartą galioja, nes man nebeleidžia panaudoti ax.gif
Atsakyti