Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Bluntė @ 2012 11 06, 00:01)
man Gap.eu net skambino dėl to numerio  cool.gif  įprastas užsakymas...bet kaip supratau iš USA skambino  doh.gif  ir dar šeštadienį , kai bankai nelabai dirbo  doh.gif  neblogai paplepėjom, o kol tempė mano užsakymą, golfo nebeliko  doh.gif  Kažkas nori parodyti,kad dirba ir tiek  biggrin.gif


Jooo tada isvada geriau atsaukt man sita uzsakyma... Po savaites busiu lietuvoje.. Pabandysiu tada uzsakyt...
Aciu visom padejusiom 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2012 11 05, 22:58)
Gal neturetu.. nors ka juos supaisysi.. Pinigus gi tai rezervavo  lotuliukas.gif


pinigus automatiškai rezervuoja, tik vėliau sutikrina kas prie ko ir siunčia bankui patvirtinimus arba ne
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 11 06, 00:07)
pinigus automatiškai rezervuoja, tik vėliau sutikrina kas prie ko ir siunčia bankui patvirtinimus arba ne


ot sikniai.. gun_bandana.gif gun_bandana.gif pikta ant ju... ir kodel butent as ir butent siandien
Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2012 11 05, 22:10)
Gal kas Vilniuje uzsakines saldainius is asda 4u.gif ? labai noreciau prsijungti  wub.gif


prisijungciau ir as prie saldainiu (Vilnius ) na gi ar uzsakines kas nors ? bigsmile.gif

taip pat noreciau prie ELC uzsakymo prisijungt gal kas renka ?
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2012 11 05, 23:15)
ot sikniai.. gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  pikta ant ju... ir kodel butent as ir butent siandien


man tai kažkada su kita parduotuve buvo dar geriau. Rezervavo tą mano sumą, tada aš gaunu iš parduotuvės laišką, kad jie man siųs užsakymą tik tuo atveju jeigu, jei aš pasakysiu kokią sumą jie patvirtino (jie tipo patvirtins kitokią nei užsakymas). O mūsų bankai nesivargina nieko kaitaliot, svarbu ne didesnė suma. Atsidarius savo bankininkystę mačiau lygiai tą patį, kaip ir iš karto, kad buvo rezervuota. Tada skambinau į banką, tai susakė, kokios kaip ten tos sumos. Sakė, ai pažiūrėjom, kad mažiau tvirtina, tai nieko ir nekeitėm, kol praeis ten tos kelios dienos, kada jau įsigalioja tas patvirtinimas.
Atsakyti
praeita sav Suwalku Tesco buvo tik Celebration saldainiu ir kainavo 34,99zl. gal dar uzsives ir kitokiu sventems, nes iki siol ir siu nebuvo didelem dezem.
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2012 11 05, 21:09)
Ar kas pirko va šiuos saldainius?
user posted image
įdomu kokie jie čia yra.Vis pirkdavau celebration tubes tai šį kartą ir šiuos paėmiau paragavimui


Mums maziausiai patiko sitie, bet skonio reikalas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 05, 22:35)
Pirkau per juos pirmą kartą. Pabandysiu trumpai. Pirmiausia reikia prisiregistruoti PA http://pirkanglijoje.lt/pagrindinis/  perki jų adresu nurodydama savo vardą ir pavardę. Nupirkusi  užpildai jų puslapyje reikiamą info (prisijungusi) ir kaip suprantu lauki. Gausi sąskaitą apmokėti, gerai tai, kad matai kaip juda tavo siuntinukas nuo gavimo PA.


Nieko nereikia pildyti nupirkus, jie patys užpildo, kai tik gauna prekę UK adresu. PA puslapyje labai gražiai paaiškinta ir kaip adresą pildyti, ir visa kita 4u.gif
Atsakyti
Pirma karta uzsakynesiu, tad prasau pagalbos. Suma bus ta,kuria parodo krepselyje? Cia jau su siuntimu? O kur gauti nuolaidu kodukus? Dekui uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 06, 01:03)
Pirma karta uzsakynesiu, tad prasau pagalbos. Suma bus ta,kuria parodo krepselyje? Cia jau su siuntimu? O kur gauti nuolaidu kodukus? Dekui uz pagalba 4u.gif


Iš kokios parduotuvės norit pirkt?
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2012 11 06, 01:14)
Iš kokios parduotuvės norit pirkt?


is asda
Atsakyti
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 06, 01:19)


ten dar pristatymo kainą prideda, priklausomai nuo pasiririnkto pristatymo laiko 2-3 svarai, o nuolaidų kodų neteko matyti, ko gero nuolaidos tik tos, kurias viešai jų puslapyje skelbia, Ocado parduotuvė atsiunčia nuolaidos kuponą prisiregistravus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasosrasotos: 06 lapkričio 2012 - 00:23