Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

o Jus dutyfree pvz baltarusijos nezinot kiek saldainiukai kainuoja dabar? anksciau atrodo buvo labai pigiai smile.gif
Atsakyti
Merginos help!!! kas cia per dalykas.. Senai jau pirkau is Iherb.. dabar pasidariau uzsakyma.. ir gavau i el p laiska kad turiu ivest Authorization Code.. g.gif be jo nebus issiustas uzsakymas...

Kas cia per dalykas? Na kortele yra uzregistruota saugiems pirkimams internete.. Bet kai pirkau tai neismete to lango reikalaujancio suvest kodo.. o dabar kitas laiskas su tokiu prasymu.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WooDoo: 05 lapkričio 2012 - 22:39
QUOTE(bantika @ 2012 11 05, 23:28)
o Jus dutyfree pvz baltarusijos nezinot kiek saldainiukai kainuoja dabar? anksciau atrodo buvo labai pigiai smile.gif


neseniai buvau, ir nieko panasaus nemaciau g.gif
girdejau merginos is Suwalu Tesco tas saldaines vezese, lyg pigiau gavosi. Bet cia tik tiem kas apsipirkt i Lenkija vaziuoja, vien del saldainiu tikrai neverta 4u.gif
Atsakyti
na rytoj pazistami vaziuoja i baltarusija, paprasysiu kad zvilgteltu kainas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2012 11 05, 23:36)
Merginos help!!! kas cia per dalykas.. Senai jau pirkau is Iherb.. dabar pasidariau uzsakyma.. ir gavau i el p laiska kad turiu ivest Authorization Code..  g.gif  be jo nebus issiustas uzsakymas...

Kas cia per dalykas? Na kortele yra uzregistruota saugiems pirkimams internete.. Bet kai pirkau tai neismete to lango reikalaujancio suvest kodo.. o dabar kitas laiskas su tokiu prasymu..  g.gif

čia kažkoks kodas,kurį nusiunčia parduotuvė bankui smile.gif taip tikrina,ar jūs realus asmuo matyt.....jį sužinosit tik paskambinusi į banką 4u.gif
Atsakyti
ar is cia esat pirke http://www.sarenza.co.uk/?
per tarpininke ar paciai galima?
kaip pasiziureti neprisiregistravus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 05 lapkričio 2012 - 22:55
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 05, 23:49)
čia kažkoks kodas,kurį nusiunčia parduotuvė bankui smile.gif taip tikrina,ar jūs realus asmuo matyt.....jį sužinosit tik paskambinusi į banką  4u.gif


O tai idomu kodel man tai ismete..? g.gif niekada nebuvo tokio dalyko keik kartu pirkau is iherb.. Tuo labiau kad siuo metu ne lietuvoje esu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2012 11 05, 22:51)
O tai idomu kodel man tai ismete..?  g.gif niekada nebuvo tokio dalyko keik kartu pirkau is iherb.. Tuo labiau kad siuo metu ne lietuvoje esu..  g.gif



o korta lietuviska ar de?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 05, 23:53)
o korta lietuviska ar de?


lietuviska
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2012 11 05, 22:55)
lietuviska



tai gal del to ir kliuna, kad ip vokiskas o korta lietuviska? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 05, 23:56)
tai gal del to ir kliuna, kad ip vokiskas o korta lietuviska?  g.gif


Gal neturetu.. nors ka juos supaisysi.. Pinigus gi tai rezervavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2012 11 05, 23:51)
O tai idomu kodel man tai ismete..?  g.gif niekada nebuvo tokio dalyko keik kartu pirkau is iherb.. Tuo labiau kad siuo metu ne lietuvoje esu..  g.gif

man Gap.eu net skambino dėl to numerio cool.gif įprastas užsakymas...bet kaip supratau iš USA skambino doh.gif ir dar šeštadienį , kai bankai nelabai dirbo doh.gif neblogai paplepėjom, o kol tempė mano užsakymą, golfo nebeliko doh.gif Kažkas nori parodyti,kad dirba ir tiek biggrin.gif

jei nenorit skambinti, o turit elelktroninę bankininkystę- parašykit ten užklausimą wink.gif nes man bankas reikalavo duomenų iš sutarties..o niekaip neradau doh.gif tai rašiau per elektroninę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 05 lapkričio 2012 - 23:02