Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Arnytė @ 2012 11 05, 21:09)
Ar kas pirko va šiuos saldainius?
user posted image
įdomu kokie jie čia yra.Vis pirkdavau celebration tubes tai šį kartą ir šiuos paėmiau paragavimui



Man sitie patys prasciausi unsure.gif Bet kai kurioms patiko g.gif
Atsakyti
Niu ka gis, temuke apie saldainiukus uzvedziau, bet atrodo pati galiu likti ir be ju ax.gif Gal galit i AZ trumpai parasyti kaip vyksta pirkimas ir atsiskaitymas per ta PA smile.gif Reiketu paciai uzsisakyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2012 11 05, 22:05)
sweikutes gal kas gali patarti .kaip man psielgti sportdirecta gavau uzsakyma bet truksta puse prekiu ir sumaisyti batu pora? 4u.gif  4u.gif

rasykit jiems laiska 4u.gif tik dazniausiai atsakymo reikia laukt kelias diena doh.gif draugei buvo isvis tuscias batu dezes atsiunte, be batu blink.gif bet paskui atsiunte ir batus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2012 11 05, 22:09)
Ar kas pirko va šiuos saldainius?
user posted image
įdomu kokie jie čia yra.Vis pirkdavau celebration tubes tai šį kartą ir šiuos paėmiau paragavimui

o man jie visai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2012 11 05, 22:18)
rasykit jiems laiska 4u.gif  tik dazniausiai atsakymo reikia laukt kelias diena doh.gif draugei buvo isvis tuscias batu dezes atsiunte, be batu blink.gif  bet paskui atsiunte ir batus biggrin.gif


Nu as jau savaite laukiu ir jokio atsakymo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2012 11 05, 22:11)
Niu ka gis, temuke apie saldainiukus uzvedziau, bet atrodo pati galiu likti ir be ju  ax.gif Gal galit i AZ trumpai parasyti kaip vyksta pirkimas ir atsiskaitymas per ta PA  smile.gif Reiketu paciai uzsisakyti  doh.gif

Pirkau per juos pirmą kartą. Pabandysiu trumpai. Pirmiausia reikia prisiregistruoti PA http://pirkanglijoje.lt/pagrindinis/ perki jų adresu nurodydama savo vardą ir pavardę. Nupirkusi užpildai jų puslapyje reikiamą info (prisijungusi) ir kaip suprantu lauki. Gausi sąskaitą apmokėti, gerai tai, kad matai kaip juda tavo siuntinukas nuo gavimo PA.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 05, 20:39)
as pirkus tikrai ne karta ir ne du - visad ateidavo, kartais greiciau, kartais ilgiau trukdavo - bet gaudavau. Cia pries 3 savaites - masiskai temoje virkavo - kad rugpjucio galo siuntu ner is sios pardes - tai man ir idomu - ar kitoms atejo tvarkingai - nes man neatejo, o ir va su disputu kinieciai sudirbo cool.gif

Man is kitu kinu pernai atejo 3 siuntinukai po daugiau kaip 3 men. Bet pagal antspaudus pamaciau,kad pas juos kazkur strige buvo. Neregistruotu siusta, buvau jau susigrazinus pinigus. Kadangi ant tos pardes pikta buvau, broko buvau gavusi,tai nesukau galvos,kad ir siuntiniai pas mane ir pinigus atgavau.
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 05, 21:41)
Kazkas tikrai pirkote is maccosmetics  unsure.gif  Lyg ir viskas gerai praejo, ar ne?  g.gif  Per PP atsiskaitet, ar paprastai?  mirksiukas.gif  Vel man uzreikejo geru dalyku  blush2.gif

Užsakinėjau kažkada, neatsimenu ar per PP ar paprastai, bet kad viskas greitai ir gerai su jais, tai tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2012 11 05, 22:09)
Ar kas pirko va šiuos saldainius?
user posted image
įdomu kokie jie čia yra.Vis pirkdavau celebration tubes tai šį kartą ir šiuos paėmiau paragavimui

...na cia skonio reikalas, man jie vieni skaniausiu biggrin.gif
Atsakyti
Nefera, zinok jauciu reiks ir prasyt limcamcos su tarpininkavimu, ne cia bus daugiau vargo tiek zmoniu ieskot ir t.t. bet man daiktu is ten reikia vistiek, tai manau galim bandyt prasyt uzsakyt, jei padarytu su 10 proc butu visai ir gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kas patars: bandau pirmą kartą apsipirkti littlewoodseurope.com,prisiregistravau,viskas ok.sukroviau krepšį,bandau atsiskaityti Mastercard kredito kortele - nepripažįsta numerio kaip jį beįvesčiau doh.gif su tarpais,ir be jų - rašo: patikrinkite kortelės numerį g.gif kituose pardėse niekada problemų neturėjau schmoll.gif
Atsakyti
O kodėl sakot,kad nėr kombių? g.gif

mergaitiškų lyg ir visokių dydžių yra
http://www.gap.eu/br...1...5&cid=57143

O berniukiškų 12-18 didžiausias....
http://www.gap.eu/br...id=000913422000

mes nusipirkę prieš 3sav , dar buvo dydžių ax.gif
Atsakyti