Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(rasosrasotos @ 2012 11 05, 20:12)
Sveikos
Kaip registruojates asdoj ar tesco grafose "first name", "last name" - nurodot tik savo varda, pavarde ar dar kur reikia ir pvz TUKIS irasyt?  blush2.gif

tik varda ir pavarde mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 05, 21:34)
tik varda ir pavarde mirksiukas.gif


Dekui 4u.gif
Atsakyti
Kazkas tikrai pirkote is maccosmetics unsure.gif Lyg ir viskas gerai praejo, ar ne? g.gif Per PP atsiskaitet, ar paprastai? mirksiukas.gif Vel man uzreikejo geru dalyku blush2.gif
Atsakyti
darau uzsakyma is e5p, rasykite infomail@inbox.lt
vilnius, jei norit galiu siusti i kita miesta.
laisko pavadinime rasykite sm nicka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialiauskiene: 05 lapkričio 2012 - 20:52
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 05, 19:10)
Dėkoju mergaitės už saldainių svorius. Tik, kažkodėl paklaida apie 50 gr. gaunasi lyginant jūsų svėrimus:hm
Jei dar kas norite saldainių, galiu priimti pora mergaičių. Galima rinktis iš visų, išskyrus Celebration 855 gr. kodas 3676780.Šių jau paėmiau maksimalų leistiną kiekį.
Primenu, pirksiu neužilgo Asda groceries (tik kad leistų smile.gif ) Siūsiuosi per PA. Kitą savaitę saldainiukus jau turėtume turėti. Važiuosiu pati paimti iš sandėlio, taigi sutartu laiku galėsite privažiuoti paimti jų. Yra galimybė perduoti į Kauną, Alytų. Dar primenu, nesu vilnietė, jame būsiu tik sutartu laiku (apie 12-15 val.)

Saldainiai nupirkti, vėliau arba ryt patikrinsiu kortelę ar praėjo. Gavosi per 30 kg. doh.gif Kitą savaitę planuojamas susirinkimas prie PA biggrin.gif Kai turėsiu žinių, kiekvienai asmeniškai parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 05, 20:41)
.. bet mano vaikas dabar 15mėn su GAP 18-24mėn kombiu 100kart geriau atrodo ...

o kaip GAP'e kombius ieskot? kaip uzvardinti?
overalls, coveralls nematau tokio zodzio...
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 05, 20:56)
o kaip GAP'e kombius ieskot? kaip uzvardinti?
overalls, coveralls nematau tokio zodzio...


Prie Coats & Jackets pabandykite ieškoti 4u.gif
Atsakyti
sweikutes gal kas gali patarti .kaip man psielgti sportdirecta gavau uzsakyma bet truksta puse prekiu ir sumaisyti batu pora? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 05, 20:56)
o kaip GAP'e kombius ieskot? kaip uzvardinti?
overalls, coveralls nematau tokio zodzio...

nebera gape kombiu 4u.gif
Atsakyti
Ar kas pirko va šiuos saldainius?
user posted image
įdomu kokie jie čia yra.Vis pirkdavau celebration tubes tai šį kartą ir šiuos paėmiau paragavimui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnytė: 05 lapkričio 2012 - 21:09
Gal kas Vilniuje uzsakines saldainius is asda 4u.gif ? labai noreciau prsijungti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2012 11 05, 22:09)
Ar kas pirko va šiuos saldainius?
user posted image
įdomu kokie jie čia yra.Vis pirkdavau celebration tubes tai šį kartą ir šiuos paėmiau paragavimui

Aš irgi pirmą kartą pirkau juos, pabandysim ir žinosim smile.gif
Atsakyti