Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

Ar alytiškes SD neplanuoja ? blush2.gif
Atsakyti
DalikeJ, labai aciu uz nuotraukas ir ismatavimus 4u.gif

atrodo labai neblogai is nuotrauku. panasu, kad audinukas tikrai kokybiskas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos. Gal patartumete kur galima uzsisakyti pigiau pampersu nei Lt? aciukas
Atsakyti
QUOTE(DalikeJ @ 2012 11 08, 17:23)
Na kadangi daugiau XS(8) nešioju, o šitas S(10) geras, tai gal ir taip  smile.gif  Oi tik aš bijau, kad su savo šia pagalba kažko nesuklaidinčiau, sunku man su tais išmatavimais...


nu ir as gavau smile.gif dydi emiau xs, tai viskas tiko... smile.gif
spalva tai net nezinau, i zalia nesa.... bet nesiosim, atrodo visai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 08, 20:47)
Tesco tai yra http://www.myvoucher...cery.com/940942  ziopla, nepanaudojau  doh.gif


O kaip pirkot Tesco Grocery ? man neleidzia ivesti PA adreso.. arba as nerandu kur sad.gif
Atsakyti
As vakar gavau firetrap paltuka. Dydis tiko, nesioju S/M, emiau M. Spalva netepli (aktualu su mazais vaikuciais).
Vakar abejoniu kilo ar pasiliksiu, bet siandien jau visa laiminga kad ji turiu, tinka ir patinka :-)
man patinka kad jis nepustas, lengvas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2012 11 08, 22:05)
As vakar gavau firetrap paltuka. Dydis tiko, nesioju S/M, emiau M. Spalva netepli (aktualu su mazais vaikuciais).
Vakar abejoniu kilo ar pasiliksiu, bet siandien jau visa laiminga kad ji turiu, tinka ir patinka :-)
man patinka kad jis nepustas, lengvas ax.gif

gal galėtumėt išmatavimus parašyt - pečių plotis, per krūtinę, visas ilgis, rankovės ilgis nuo pažasties.
Atsakyti
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 08, 21:02)
Sveikos supermamos. Gal patartumete kur galima uzsisakyti pigiau pampersu nei Lt? aciukas

man atrase, kad neapsimoka siustis, nes sunkus pokai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 08 lapkričio 2012 - 21:26
reik patarimo su saldainiais biggrin.gif

sustojau prie apmokėjimo....Billing adresą suvedžiau PA..nu ir savo kortelės duomenis.. nu ir stringa užsakymas..tipo klaida g.gif ar billing man savo reik suvest? g.gif bet nerandu tada kur delivery g.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2012 11 08, 16:46)
as ir snd vaziuosiu pasiimti... biski baisu, kad nepamazinti butu smile.gif


nepamažinti sakyčiau smile.gif atitinka.


Atsakyti
Na ir kainyte kupriniu, kurias ana savaite pirkom doh.gif http://www.amazon.de...pd_rhf_gw_p_t_1
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 08, 19:38)
O kaip asda groceries per Linos adresa praeina, ar ne?  g.gif  Kad lyg per PA gautusi man tas pats, nes nemazai pervezimas i mano miesta kainuotu. Ir kur koduku pirmam apsipirkimui ieskot?  g.gif

Praeina 4u.gif
Atsakyti