Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(DalikeJ @ 2012 11 08, 19:29)
Pečių juosta - vėlgi nelabai žinau kaip priklauso matuot, bet kapišono dalis iki pečių yra 32,5 cm, o po to dar du ilgiai pečių po 8 cm, tai kaip ir gautųsi gal 48,5 cm unsure.gif o jei taip ant tiesiųjų nuo vienos peties siūlės iki kitos tai maždaug 45 cm

oi su tuo liemeniu kad nebūčiau suklaidinus, aš gi susisegiau ir pamatavau  verysad.gif o šiaip jį pasidėjus pamatavau per liemenį be sagties eina apie 94 cm

o dabar pečiai atrodo platūs g.gif o kaip jis jums, geras, koks jūsų pečių plotis? pamatavau turimas striukes S dydžio (Zara), pečių plotis nuo siūlės iki siūlės apie 36 cm. M dydžio a[ie 40 cm. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2012 11 08, 18:38)

jetus kaip butu smalsu pamatyti realia foto  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif ir aš labai norėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DalikeJ @ 2012 11 08, 19:51)
Na jei imti nugarą nuo pažasčių siūlių, tai apie 53 cm, o iš priekio nuo tos vietos iki užtrauktuko apie 26,5 cm, tai gal gautųsi bendrai apie 106 cm  ax.gif


aciu 4u.gif

kaip suprantu, paltukas didintas. ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 08 lapkričio 2012 - 19:03
Sveikos 4u.gif
Gal kas kur užmatėte tokių?
http://tarpmergaiciu...angus-ugg-skubu

Labai užsimaniau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 11 08, 19:59)
drinks_cheers.gif ir aš labai norėčiau  ax.gif

user posted image

user posted image

Na prastokai čia gavos ta kokybė g.gif ant pakabos pakabinta ar ant žmogaus geriau žiūrisi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mirtyšė @ 2012 11 08, 20:02)
aciu  4u.gif

kaip suprantu, paltukas didintas. ar ne?

Na kadangi daugiau XS(8) nešioju, o šitas S(10) geras, tai gal ir taip smile.gif Oi tik aš bijau, kad su savo šia pagalba kažko nesuklaidinčiau, sunku man su tais išmatavimais...
Atsakyti
tai jei nesiojat xs, o tiko, s, tai pamazintas tada manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 08, 20:25)
tai jei nesiojat xs, o tiko, s, tai pamazintas tada manau  g.gif

Oi tikrai taip doh.gif Ai gal labiau nešioju ir XS ir S tai gal tiesiog panašiai būtų - nei didintas nei mažintas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DalikeJ: 08 lapkričio 2012 - 19:29
DalikeJ ačiū 4u.gif


Vis tik man reikia turbūt blush2.gif Neturiu ziemai nieko doh.gif
Atsakyti
O kaip asda groceries per Linos adresa praeina, ar ne? g.gif Kad lyg per PA gautusi man tas pats, nes nemazai pervezimas i mano miesta kainuotu. Ir kur koduku pirmam apsipirkimui ieskot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 08, 19:57)
o dabar pečiai atrodo platūs g.gif  o kaip jis jums, geras, koks jūsų pečių plotis? pamatavau turimas striukes S dydžio (Zara), pečių plotis nuo siūlės iki siūlės apie 36 cm. M dydžio a[ie 40 cm. g.gif

Kitos savo striukės (XS) striukės pažiūrėjau - 38 cm, šitos nu gal kiek ir mažiau nei 45, gal 43,5 cm... bet man visai normaliai... aš matuoju nuo siūlės kur ant pačio peties sudūrimas eina...
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 08, 20:38)
O kaip asda groceries per Linos adresa praeina, ar ne?  g.gif  Kad lyg per PA gautusi man tas pats, nes nemazai pervezimas i mano miesta kainuotu. Ir kur koduku pirmam apsipirkimui ieskot?  g.gif


As koduku niekur neradau pirmam apsipirkimui ;/
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 08, 19:42)
As koduku niekur neradau pirmam apsipirkimui ;/



Tesco tai yra http://www.myvoucher...cery.com/940942 ziopla, nepanaudojau doh.gif
Atsakyti