Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Mirtyšė @ 2012 11 08, 17:31)
laba,
gal jau yra daugiau gavusiu si FT paltuka?
http://www.sportsdir...t-ladies-668471
gal kas turi L dydi? labai prasyciau ismatavimu  4u.gif

tiesa, lyg ir kalbejote apie realias jo foto. ar jau buvo ideta kazkur? gal praziopsojau...  blush2.gif
ir dar klausimas - ar turi SD vaikisku neperslampamu kombikelniu? gali buti su petnesom arba be.
as kazkaip nerandu....



foto nebuvo, o ismatavimus 14 dydzio kazkas rase temoje.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 08, 18:41)
foto nebuvo, o ismatavimus 14 dydzio kazkas rase temoje.


aciu 4u.gif
einu ieskot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 08, 17:02)
Taigi susitiksim ne uz ilgo. Saldainius dalinsimes. Kur cia ta parde? Nemaciau kazkaip...


drinks_cheers.gif

Vytauto g., prie metrikacijos rumu ar kaip ten jie vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 08, 17:49)
Gal kas turite SD firetrap durga paltuką 10 ar 12 d. gal galėtumėt pamatuoti. Ačiū

Mano gautasis S (10) dydis, tai net nežinau kaip čia priklauso teisingai išmatuoti, na bet gal kam pravers:
rankovės ilgis nuo pažasties: 46cm
rankvovės ilgis nuo peties siūlės: 63cm
visas ilgis nuo pažasties:64cm
susisegus per liemenį: 78cm

Tiesa tas susegimas kaip jau kažkas minėjo truputį gal kiek keliasi aukščiau nei norėtųsi, bet man kaip ir normaliai smile.gif
Atsakyti
kazkas ieskojo sportbaciu su kailiuku smile.gif aisku, dirbtinis jis smile.gif
http://www.getthelab...m_term=week1225 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DalikeJ @ 2012 11 08, 18:52)
Mano gautasis S (10) dydis, tai net nežinau kaip čia priklauso teisingai išmatuoti, na bet gal kam pravers:
rankovės ilgis nuo pažasties: 46cm
rankvovės ilgis nuo peties siūlės: 63cm
visas ilgis nuo pažasties:64cm
susisegus per liemenį: 78cm

Tiesa tas susegimas kaip jau kažkas minėjo truputį gal kiek keliasi aukščiau nei norėtųsi, bet man kaip ir normaliai smile.gif

ačiū, o gal dar galite pečių juostą išmatuoti. Žiūriu jis siauras per liemenį g.gif
Gal dar kas turite 12 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 08 lapkričio 2012 - 18:11
Galiu patvirtinti, kad ASDA saldainius tikrai siunčia pirkanglijos adresu UK, nes kažkas dvejojo, buvo kalba, kad sustabdė siuntimą įmonės adresu. Padariau užsakymus, iš pradžių nurašo vieną svaro centą, po kelių dienų nurašo visą sumą ir pristato mirksiukas.gif Laukiam nesulaukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2012 11 08, 19:11)
Galiu patvirtinti, kad ASDA saldainius tikrai siunčia pirkanglijos adresu UK, nes kažkas dvejojo, buvo kalba, kad sustabdė siuntimą įmonės adresu. Padariau užsakymus, iš pradžių nurašo vieną svaro centą, po kelių dienų nurašo visą sumą ir pristato mirksiukas.gif Laukiam nesulaukiam mirksiukas.gif

tikrai taip, nesenai pirkau pati, kitą dieną pristatė smile.gif tik kas liečia sumą, tai kol kas ji tik rezervuota, nors saldainiai pristatyti antradienį.
Ar pirkote disneystore? jei dar nepirkote, prisijungčiau su tapkutėm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 08 lapkričio 2012 - 18:19
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 08, 19:07)
ačiū, o gal dar galite pečių juostą išmatuoti. Žiūriu jis siauras per liemenį g.gif
Gal dar kas turite 12 d.

Pečių juosta - vėlgi nelabai žinau kaip priklauso matuot, bet kapišono dalis iki pečių yra 32,5 cm, o po to dar du ilgiai pečių po 8 cm, tai kaip ir gautųsi gal 48,5 cm unsure.gif o jei taip ant tiesiųjų nuo vienos peties siūlės iki kitos tai maždaug 45 cm

oi su tuo liemeniu kad nebūčiau suklaidinus, aš gi susisegiau ir pamatavau verysad.gif o šiaip jį pasidėjus pamatavau per liemenį be sagties eina apie 94 cm
Atsakyti
QUOTE(asku @ 2012 11 08, 19:34)
įmečiau info į Lego temą,
tačiau kadangi čia šopomanių dispanseris, gal kam pravers  biggrin.gif :
Ką tik buvau Norfos Bazėje (Vln, Savanorių prospekte) -
yra už gerą kainą vienas Lego Duplo rinkinys,
policijos mašina.

Vietoje 77 Lt - tik 35Lt wink.gif

Man nelabai aktualu tai nepirkau, bet gal kam pravers. Buvo gal 10 dėžių
Beje, tos akcijinės padėtos praėjime, o normalioje lentynoje tas pats rinkinys - kažkodėl nepažymėtas su akcija.
Štai šis:

user posted image

va jetau, kaip butu gerai, tikras s... kad ne is vilniaus esu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DalikeJ @ 2012 11 08, 19:29)
Pečių juosta - vėlgi nelabai žinau kaip priklauso matuot, bet kapišono dalis iki pečių yra 32,5 cm, o po to dar du ilgiai pečių po 8 cm, tai kaip ir gautųsi gal 48,5 cm unsure.gif o jei taip ant tiesiųjų nuo vienos peties siūlės iki kitos tai maždaug 45 cm

oi su tuo liemeniu kad nebūčiau suklaidinus, aš gi susisegiau ir pamatavau  verysad.gif o šiaip jį pasidėjus pamatavau per liemenį be sagties eina apie 94 cm



gal galetumet dar pamatuoti krutines ploti (ties pazastimis)? blush2.gif

jetus kaip butu smalsu pamatyti realia foto rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 08 lapkričio 2012 - 18:42
QUOTE(Mirtyšė @ 2012 11 08, 19:38)
gal galetumet dar pamatuoti krutines ploti (ties pazastimis)? blush2.gif

jetus kaip butu smalsu pamatyti realia foto  rolleyes.gif

Na jei imti nugarą nuo pažasčių siūlių, tai apie 53 cm, o iš priekio nuo tos vietos iki užtrauktuko apie 26,5 cm, tai gal gautųsi bendrai apie 106 cm ax.gif
Atsakyti