Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

Sveikos ,na ka lendu as is po grindzio blush2.gif Disnejus man yra praejes 3 kartus su LT korta-tiksliau paypalu ir i PA adresa .Noriu -20 % nuolaidu kodo blush2.gif Jis vienkartinis ?Leles daug sveria ?nes as noriu poros daiktu ir jie man visiskai lengvuciai ,tai imciau sau i PA ,

QUOTE(Murčikas @ 2012 11 08, 09:34)
murashkes korta atmete, nors visur priima, bet manau dar kas nors galetu pabandyti, isitikinimui  4u.gif  bet tipo jie parase, kad keista, kad problemos, nes lt korta jie priima, gal del to, kad jie siuncia i lietuva, o pirkta uk adresu, gal kokia apsauga sistemoje suveikia  g.gif



QUOTE(Duti @ 2012 11 08, 11:04)
Nebegaliu, TBS atmetė jau 7 mano užsakymus biggrin.gif
Parašiau vakar, šnd vis tiek neeeeepraeina...
Turit patarimų?
gal kas nors neseniai pirko ir praėjo viskas ok?


Sulaukit atsakymo -man teko laukti 10 dienu ,kol atrase ,bet po atrasymo -veikia ir praeina uzsakymai ,o uzsiblokavo ,kai pasibaige korteles galiojimas .
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 08, 11:35)
O sakykit gal kas turit iš disney store dantų šepetėlius? Kokie jie yra, ar minkšti? Rašo, kad nuo 3 metų, kaži tiktų metinukui g.gif
O gal žinote kur galima nupirkti tokiam amžiui dantų šepetuką? Vaistinėse mačiau smile.gif

Turiu su MIne -mano mergicai 2,5 -turim sepetuka nuo 3 metu -jis nera labai minkstas -daugiau prie vidutiniu .Galvyte nedidele -as visur pasiekiu su juo isvalyti 4u.gif

QUOTE(Murčikas @ 2012 11 08, 12:16)
Disney yra papildomas kodukas - 20proc.  4u.gif

Gal galit pasidalinti ?Ar google radot ?

QUOTE(a2a @ 2012 11 08, 13:23)
Damos ELC su PA adresu galima pirkti? ax.gif

TAip 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Attractive @ 2012 11 08, 14:22)


Dėkui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2012 11 08, 15:30)
Sveikos ,na ka lendu as is po grindzio  blush2.gif Disnejus man yra praejes 3 kartus su LT korta-tiksliau paypalu  ir i PA adresa .Noriu -20 % nuolaidu kodo  blush2.gif Jis vienkartinis ?Leles daug sveria ?nes as noriu poros daiktu ir jie man visiskai lengvuciai ,tai imciau sau i PA  ,
Sulaukit atsakymo -man teko laukti 10 dienu ,kol atrase ,bet po atrasymo -veikia ir praeina uzsakymai ,o uzsiblokavo ,kai pasibaige korteles galiojimas .

Gal galit pasidalinti ?Ar google radot ?


Perkant su Mastercard, MC325 -20 proc, galioja nuo 50 svarų

Ką reiškia PA? buvau šiek tiek atšokusi nuo internetinių pirkimų, tai kaip tundra neviską suprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zapukė @ 2012 11 08, 15:38)
Perkant su Mastercard, MC325 -20 proc, galioja nuo 50 svarų

Ką reiškia PA? buvau šiek tiek atšokusi nuo internetinių pirkimų, tai kaip tundra neviską suprantu  doh.gif

Per pirk anglijoj
o tai kodas paypalu negalios g.gif ,nes as pas juos pay palu atsiskaitinedavau ,net bijau rizikuoti tiesiai korta ,o jei ir man nebepraeis blush2.gif
Atsakyti
jurgencija isbande jau is visa, ir i lt, ir i uk, nepraeina, galvojam, gal del kodi ir nepraeina g.gif arba siaip nepraeina

reik Anyte_uogyte, siust i patikra biggrin.gif
Atsakyti
Patarkit , kodel man smythtoys.com neleidzia per paypal moketi \?
O mokant kreditine korta priima uzsakyma ir po atmeta ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2012 11 08, 14:49)
Patarkit , kodel man smythtoys.com neleidzia per paypal moketi \?
O mokant kreditine korta priima uzsakyma ir po atmeta ?  g.gif


reiskia nepatinka korta, buna gi pvz bootse, vienas priima, kitas ne, ir pas juos matomai tas pats, tik kazkeliu rusiu kortas priima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgencija @ 2012 11 08, 12:16)
TIESA, turiu -20 proc. kodą 4u.gif

Priimsiu pirmas prisijungusias smile.gif

Palaukit manęs, labai prašau 4u.gif Panašiai po val. atsiųsiu pageidavimą ax.gif

Beje, ačiū ačeliausias Murčikui už info 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutcka: 08 lapkričio 2012 - 15:02
Mergaites, ar crocs.eu/crocs.co.uk priima sebo virtuon kortele?
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2012 11 08, 15:49)
Patarkit , kodel man smythtoys.com neleidzia per paypal moketi \?
O mokant kreditine korta priima uzsakyma ir po atmeta ?  g.gif

Atmetė ir šį kartą? Bandykite rašyti jiems. Juk man vakar patvirtino, kad priima LT korteles, kažkodėl sistema atmeta... Arba bandykite iš naujo prisijungti kitu el.p. ir adresų laukus pildykite skirtingus (vieną Lietuvos (kur mokėjimo info), kitą UK (kur pristatymo). Aš tai gavau patvirtinimą, kad 16-17 val. pristatys. Tikiuosi bus viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 08, 14:14)

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Mergaites ,jei bandot siusti is Disnejaus -skambinkit jiem -turetu taip priimti uzsakyma 4u.gif
P.S.tik skambinkit per skypa ,ar kitais pigiais budais 4u.gif
Atsakyti